x-kom hosting

Zestaw WC do złożenia

Gość
komentarz
komentarz

Szukałem PowerX-a w dobrej cenie, to się dowiedziałem ;]

Gico
komentarz
komentarz

Tylko zebym mogl dalej rozbudowywac z czasem to po 1 musze miec chlodnice minimum na 2 wentyle i pompke lepsza. Wole narazie dac wieksza chlodnice a pomple narazie zostawic ta coma 120l/h. Z czasem dodawania blokow bede mogl kupic wydajniejsza pompke.

Sonido
komentarz
komentarz

Niezły zestawik, zobaczę tylko co Maniakalny będzie miał, bo wolę u niego wszystko zamówić, to zawsze jakiś rabat dostanę :P u Maniaka mcw60 też w tej cenie ;)

Ja, jak masz jakieś sklepy, galerie zestawów czy części to wrzuć, żebym miał jakieś rozeznanie czy mi do budy wejdzie i jak to będzie się w całości prezentować.

Sonido
komentarz
komentarz

Znalazłem jeden ciekawy i jakby mi się udało coś takiego zbudować (przynajmniej z wyglądu) to byłbym szczęśliwy ;)

http://galeria.shackit.pl/Snow/2/slide.html

Gico
komentarz
komentarz
Znalazłem jeden ciekawy i jakby mi się udało coś takiego zbudować (przynajmniej z wyglądu) to byłbym szczęśliwy ;)

http://galeria.shackit.pl/Snow/2/slide.html

No nie powiem tez chcialemtakie cos zrobic ale zastanawiam sie gdzie podzialbym ta chlodnice i juz zaczynam kombinowac .

Gość
komentarz
komentarz
Znalazłem jeden ciekawy i jakby mi się udało coś takiego zbudować (przynajmniej z wyglądu) to byłbym szczęśliwy wink.gif

http://galeria.shackit.pl/Snow/2/slide.html

Taaa, ta obudowa jest dwa razy większa od mojej... :oczy:

Gico
komentarz
komentarz

Ja już swoją pomierzyłem troszkę i stwierdziłem, że wszystko mi się zmieści. Do tego będę musiał jeszcze troszkę wyłożyć to matą, żeby było troszkę ciszej. Oraz poukładać kabelki narazie, bo pózniej zmienię zasilacz.

//Piszemy po polsku

//Słownik w łapę następnym razem :P

//SebaSonido

Sonido
komentarz
komentarz

Napaliłem się na kibelek w budzie i do końca roku mam zamiar złożyć całość ;) Narazie wybrałem pompkę D-Tek dB-1 pompka 12V, tylko cięzko będzie znaleźć używkę, bo nowa za droga. Zastanawiam się nad chłodnicą, bo podobno skraplacz będzie sporo wydajniejszy, a cena taka sama.

Gość
komentarz
komentarz

Skraplacz daje duże opory = zmniejsza flow = wymaga stosowania mocniejszej pompki aby zachować pierwotną wydajność. Dlaczego ten D-tek?

Sonido
komentarz
komentarz

A dlaczego nie? Ma dużą wydajność http://shackit.pl/display.php?iid=272&page=4

No chyba, że jest coś równie dobrego (lepszego) w podobnej cenie, bo nówki raczej nie będę kupował za tyle.

Gico
komentarz
komentarz
snip91
komentarz
komentarz

Git, ale Prisony zamów prosto u Kyńka - pewnie będzie rabat.

Pompka ma rezek wbudowany -> nie trzeba dawać 110 zeta za nowy ;)

Gico
komentarz
komentarz

Prosze o jakies namiary na Kynka sklep czy cos.;p

Sonido
komentarz
komentarz

Ten rezik w pompce jest do d... więc dobrze, że wybrał dodatkowy.

snip91
komentarz
komentarz

Do d..., nie do d..., ale jest ;) W każdym bądź razie nie jest konieczny. Poza tym można sobie samemu coś sklecić za grosze.

Sonido
komentarz
komentarz

No niby tak, ale z tego co wiem to lepiej kupić osobno. Nie będę się wykłócał, bo aż tak na WC się nie znam. Poza tym ten w pompce jest chyba nieco przy mały, bodajże 100ml. Na 1 blok może i starczy, ale jak ktoś chce jeszcze grafę czy NB zwodować to trzeba kupić coś lepszego.

snip91
komentarz
komentarz
Na 1 blok może i starczy, ale jak ktoś chce jeszcze grafę czy NB zwodować to trzeba kupić coś lepszego.

Wtedy ta pompka już nie pociągnie ;) Trzeba będzie kupić mocniejszą, np. D-tek. Max. 2 bloki.

Sonido
komentarz
komentarz

O to właśnie mi chodziło, dlatego ja sobie planuję kupić D-Tek dB-1

Gość
komentarz
komentarz

Ten Dtek jest wg. mnie średni,ze względu na stosunek cena/jakość - jest wydajniejszy od CR2 (ale nie ma rez-a), porównywalny z Hydor Seltz L-20 II (ale jest droższy i na 12V) a słabszy od Laing DCC 1T.

Zamiast reza za xxzł wystarczy trójnik, trochę węża i coś na korek

Gico
komentarz
komentarz
Ten Dtek jest wg. mnie średni,ze względu na stosunek cena/jakość - jest wydajniejszy od CR2 (ale nie ma rez-a), porównywalny z Hydor Seltz L-20 II (ale jest droższy i na 12V) a słabszy od Laing DCC 1T.

Zamiast reza za xxzł wystarczy trójnik, trochę węża i coś na korek

a czy mozna by bylo zainstalowac 2 pompki? mysleze dobry bylby to pomysl;p mi narazie nie beda potrzebne

Gość
komentarz
komentarz

2 pompki = większe zużycie energii, podgrzanie wody. Poza tym jak chcesz takie pompki połączyć - szeregowo?

Gico
komentarz
komentarz
2 pompki = większe zużycie energii, podgrzanie wody. Poza tym jak chcesz takie pompki połączyć - szeregowo?

A mozesz mi powedziec czy caly zestaw ktory wybralem:

a) bedzie dobrze dzilal

b) bedzie do siebie pasowal(zlaczki)

Gość
komentarz
komentarz

Zamiast O-tanka wystarczy trójnik bądź Swiftech MCRES-MICRO.

To nie bloczke GPU, a NB. Na GPU proponuje MNP Prison Pro V2 GPU-R SM8/10.

Thermaltake Flow TX wywalić - straszny flowkiler i głośny jest ;O.

Reszta ok.

złączki g1/4" sm 8/10 węże Polix (Innovatek) 8/10 (7,5/9,5)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.