x-kom hosting

Moding budy.

Ghost991
komentarz
komentarz

Szkła się nie klei :stop: a co będzie jeśli się stłucze?? Szkło montujesz na śruby. Załóżmy 3 śruby na każdy bok i do tego np. nakrętki motylkowe i wszystko fajnie się będzie prezentowało

19Adolf08
komentarz
komentarz

Dlatego wolałbym plexi... dobra mam już pomysł. Jutro pojadę do tego Sobieratka i się podpytam. Powinni coś mieć chyba. Teraz muszę zrobić projekt i go zapodać na forum. Dajcie mi trochę czasu na wykonanie.

Pseudo artysta zrobił już projekt. Proszę się nie śmiać. To jest tylko poglądowo. Nie będzie takiego koloru tylko w tego miejsce przeplatanki ( chodzi mi o same litery będą na wylot, taka pseudo grawerka to samo to 1908 ). Nie mam pomysłu co z dołem. Może dodam ŁKS ŁÓDŹ. Co o tym sądzicie? http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2nvgq43&s=4 Jeszcze raz proszę się nie śmiać. -.- Wiem że mam chorą głowę.

Sonido
komentarz
komentarz

Hehe może być, ja sobie zamówiłem u kolesia to mi zrobił piaskową naklejkę na bok DJ'a. Widać pod koniec tego filmiku

Polecam, za 15zł bodajże dowolny kształt zrobic ;)

Gość
komentarz
komentarz
seudo artysta zrobił już projekt. Proszę się nie śmiać

Wszystko poza skalą ok, tylko dlaczego wentylator 80mm wg. minimum to 92mm.

19Adolf08
komentarz
komentarz

Bo mam już dwie 80mm i jednego 120mm i nie chce znowu kupować nowych bo zall mi kasy na nie.

Zapomniałem dodać ale to chyba jasne z poprzednich postów. To szare coś to obudowa, a białe to plexi. To jest poglądowe jak chce żeby wyglądało a efekt może być zupełnie inny. Seba do tego filmiku dałeś jedną z moich ulubionych piosenek. ^^

Ghost991
komentarz
komentarz

Co do projektu. Podobny do mojego :P

Wentylator 80mm - pamiętaj aby wyciągał powietrze z obudowy ( jeśli posiadasz aktywne chłodzenie na grafice )

Projekt - jeśli się Tobie podoba to OK

19Adolf08
komentarz
komentarz

Ja uważam że powinien wciągać chłodne powietrze bo przecież wentyl wieje na grafe a nie wyciąga z niej powietrze!!!! Wiem że podobny do twojego bo nim się sugerowałem. Bardzo mi pomógł. Nie wiem tylko co zrobić z tym dolnym plexi. Nie mam pomysłu na nie. :(:(

Ghost991
komentarz
komentarz

Jeśli masz aktywne chłodzenie na grafie - zamontuj wentyl aby WYCIĄGAŁ powietrze. Zamontujesz jak uważasz ale ja polecam w ten sposób, z resztą zamontuj tak o później możesz przełożyć przecież. Co do dolnej pleksi musiałem ją zdemontować i wyciąć dziurę na boku dla Auras-a.

Seba - to jest prawdziwe lustro czy pleksa lustrzana??

19Adolf08
komentarz
komentarz

Heh... no sam już nie wiem. Jedni mówią tak inni tak. Ghost jak zmieniłeś to Dobry Użytkownik na Szpachlowiec Szprejowiec? Też bym chciał to zmienić ale nie wiem jak.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.