x-kom hosting

Konkurs ProLine.pl

anioł2009
komentarz
komentarz
12 godzin temu, Konstanty napisał:

a zgłoszeń chyba mniej.

 

Więcej niż Ci się wydaje ;)

Konstanty
komentarz
komentarz
25 minut temu, anioł2009 napisał:

 

Więcej niż Ci się wydaje ;)

Jesteś pewien, liczyłeś? Bo ja teraz policzyłem i opinii jest 26 (uczestników mniej, bo niektórzy dodawali po kilka opinii), a nagród łącznie 33.

Konstanty
komentarz
komentarz

Wreszcie raczyli podać wyniki...

 

Cytuj

Pozostali uczestnicy otrzymali kody na darmową wysyłkę, oraz Bitdefender Internet Security.

 

Oczywiście mi nie raczono nic wysłać.

Cały ten konkurs, a raczej sposób przeprowadzenia, tylko potwierdzają opinie krążące w sieci nt. Proline. Ceny niskie, ale z profesjonalizmem i jakością obsługi głęboko w lesie.

KillaHill
komentarz
komentarz
Dnia 19.09.2020 o 09:46, Konstanty napisał:

Bo ja teraz policzyłem i opinii jest 26

 

A jak to policzyłeś? 

Konstanty
komentarz
komentarz
3 godziny temu, KillaHill napisał:

 

A jak to policzyłeś? 

 

Przejrzenie 3 podstron tego tematu nie jest chyba problemem?

Sarovak
komentarz
komentarz
4 godziny temu, Konstanty napisał:

Wreszcie raczyli podać wyniki...

 

 

Oczywiście mi nie raczono nic wysłać.

Cały ten konkurs, a raczej sposób przeprowadzenia, tylko potwierdzają opinie krążące w sieci nt. Proline. Ceny niskie, ale z profesjonalizmem i jakością obsługi głęboko w lesie.

Myślę, że to po prostu wina tego ile ten konkurs trwał, zawiodła zapewne komunikacja. Nie ma co obwiniać sklepu.
Ja swoją nagrodę pocieszenia dostałem, warto spojrzeć w Spam, bo finalnie tam dotarła. 

anioł2009
komentarz
komentarz
29 minut temu, Konstanty napisał:

Przejrzenie 3 podstron tego tematu nie jest chyba problemem?

 

Weź pod uwagę że nie wszyscy wpisywali się tutaj w wątek a komentowali na sklepie...Nie jest to istotne jednak bo temat jest już nie aktualny.

 

3 minuty temu, Sarovak napisał:

zawiodła zapewne komunikacja

 

Nie..sama organizacja ze strony sklepu. Wątek byłby na bieżąco zaktualizowany gdyby sklep dał informację a tym czasem nawet link który podał sklep nie był zaktualizowany po dacie zakończenia konkursu.

Konstanty
komentarz
komentarz
2 godziny temu, Sarovak napisał:

Myślę, że to po prostu wina tego ile ten konkurs trwał, zawiodła zapewne komunikacja. Nie ma co obwiniać sklepu.
Ja swoją nagrodę pocieszenia dostałem, warto spojrzeć w Spam, bo finalnie tam dotarła. 

Sprawdzam spam regularnie. Ale tu już nie chodzi nawet o tę nagrodę...

 

2 godziny temu, anioł2009 napisał:

 

Weź pod uwagę że nie wszyscy wpisywali się tutaj w wątek a komentowali na sklepie...Nie jest to istotne jednak bo temat jest już nie aktualny.

Nie chciałbym być przesadnie złośliwy, ale jako Helpdesk forum, a przede wszystkim uczestnik konkursu powinieneś chyba zapoznać się z regulaminem konkursu (§2, pkt 10), albo chociaż z pierwszym postem konkursowym, gdzie jest napisane, że należy umieścić odnośnik do konkursowej opinii w tym temacie. Więc jeśli wygrały osoby, które nie zamieściły tutaj linku, to jeszcze ciekawiej.

 

2 godziny temu, anioł2009 napisał:

Nie..sama organizacja ze strony sklepu. Wątek byłby na bieżąco zaktualizowany gdyby sklep dał informację a tym czasem nawet link który podał sklep nie był zaktualizowany po dacie zakończenia konkursu.

Dokładnie, ale od samego początku. Regulamin, a raczej namiastka regulaminu, była chyba naprędce zmieniana z jakiegoś innego konkursu. Ogłoszenie wyników już po zakończeniu okresu składania reklamacji. Nagrody, jak widać, nie wszyscy otrzymali. Wkurzające jest to, bo chyba organizator nie zdaje sobie sprawy, że taki konkurs, to w świetle polskiego prawa przyrzeczenie publiczne i trzeba się z niego w każdym aspekcie wywiązać.

Mnie skutecznie zniechęcili do dalszych zakupów, wolę dopłacić te kilka czy nawet kilkanaście procent i cieszyć się obsługą na odpowiednim poziomie.

  • Dobra wypowiedź 1
anioł2009
komentarz
komentarz
6 godzin temu, Konstanty napisał:

powinieneś chyba zapoznać się z regulaminem konkursu

 

JA doskonale znalem regulamin konkursu i nie musisz mi go przytaczać. To że ktoś inny go nie czyta to nie moja wina.

 

Jeśli czujesz się pokrzywdzony to z radością oddam Ci kod na 6 mscy bitdefendera, oczywiście nie używany - mnie jest zbędny :)

Wystarczy jedno słowo ;)

Konstanty
komentarz
komentarz
2 godziny temu, anioł2009 napisał:

 

JA doskonale znalem regulamin konkursu i nie musisz mi go przytaczać. To że ktoś inny go nie czyta to nie moja wina.

 

Jeśli czujesz się pokrzywdzony to z radością oddam Ci kod na 6 mscy bitdefendera, oczywiście nie używany - mnie jest zbędny :)

Wystarczy jedno słowo ;)

Czyli co, posiadasz wiedzę, że podczas wyboru zwycięskich prac, pod uwagę brane były również te, które nie spełniały wymogów regulaminu?

 

Litości, przecież tu nie chodzi o jakiś prawie nikomu niepotrzebny kod...

anioł2009
komentarz
komentarz
16 minut temu, Konstanty napisał:

Litości, przecież tu nie chodzi o jakiś prawie nikomu niepotrzebny kod...

 

No to w takim razie nie wiem o co Ci chodzi i po co te wszystkie posty. :)

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Jako że konkurs został zakończony, wyniki ogłoszone - temat zamykam.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.