x-kom hosting

Konkurs ProLine.pl

  • 2 tygodnie później...

Anawa
komentarz
komentarz

Pytanie: Czy trzeba kupić produkt na ProLine.pl, aby móc dodać komentarz i brać udział w konkursie?

Odpowiedź: Nie, wystarczy dodać komentarz do dowolnego produktu. Nie trzeba go kupować (choć dobrze, aby dodać opinię do produktu, który się używa/używało :) )

  • Dobra wypowiedź 1
anioł2009
komentarz
komentarz
Dnia 22.07.2020 o 13:58, Anawa napisał:

na końcu komentarza możesz dodać dopisek "opinia z www.forumpc.pl")

 

 

Jak wpiszemy "opinia z www.forumpc.pl "wywala błąd... Ale wpisanie  " opinia z forumpc.pl" już przechodzi

  • Dziękuję 1
Anawa
komentarz
komentarz

@anioł2009 Dzięki za informację. Już to poprawiłem w opisie.

KillaHill
komentarz
komentarz (edytowane)

Sympatyczne nagrody. Warto chyba bardziej rozreklamować konkurs na forum.

Edytowane przez KillaHill
  • Dobra wypowiedź 1
Anawa
komentarz
komentarz

Jest i informacja w sygnaturze. :) Zapraszam do pierwszych zgłoszeń.

Mogeto
komentarz
komentarz

teraz przynajmniej możemy bez wyrzutów sumienia linkować podzespoły do obecnego partnera bo ma normalne ceny, czego nie można było powiedzieć o naszym starym partnerze

  • Dobra wypowiedź 1
Niebieska
komentarz
komentarz

Cicho @Mogetobo reklamiarze nie śpią :P

Anawa
komentarz
komentarz

Zapraszam do udziału w konkursie :) 

KillaHill
komentarz
komentarz (edytowane)

Przechwytywanie.png

 

Dopisałbym tutaj coś w stylu …. "Do wygrania Define 7 Compact, NH-D15 chromax oraz Liquid Freezer 240 mm" Takie nagrody do wygrania w necie trafiają się naprawdę rzadko. 

 

Od 22 lipca do wczoraj z tego co widziałem, było lekko ponad 80 wyświetleń tematu. Dziś jest już ponad 350 wyświetleń więc ruszyło ;-)

Edytowane przez KillaHill
KillaHill
komentarz
komentarz

Było dopisać "opinia z Forumpc.pl" 

mstr
komentarz
komentarz

Hah. Pod koniec napisałem przecinek który miał oddzielać opinię od wiadomości "opinia z forumpc", lecz wiadomości już nie napisałem  :dots:

  • Haha 1
KillaHill
komentarz
komentarz

Dopisz niżej następny z samą adnotacją ;-)

Lester
komentarz
mstr
komentarz
KillaHill
komentarz
komentarz

@Lester dopisz tam, że opinia z forumpc.pl

Lester
komentarz
komentarz
Dnia 5.08.2020 o 22:28, KillaHill napisał:

@Lester dopisz tam, że opinia z forumpc.pl


Jako kolejna opinia i się połączą? 

Ewentualnie mogę dodać parę innych opinii już z takim dopiskiem, jeśli ma to pomóc. Lubię często coś zmienić i trochę sprzętu przewaliłem w ostatnim czasie. 

KillaHill
komentarz
komentarz
8 minut temu, Lester napisał:

Jako kolejna opinia i się połączą?

 

Chyba się zorientują. 

Lester
komentarz
komentarz

Raczej się zorientują, tylko właśnie trochę głupio mi tym tyłek zawracać moderatorowi, ale jeśli już było to praktykowane i nikt nie marudzi, to ok. 

Anawa
komentarz
komentarz

@Lester Widzę, że już wszystko jest w porządku?

Lester
komentarz
komentarz

@Anawa tak, dziękuję!

Lester
komentarz
komentarz (edytowane)

@Sławomir fajnie, że dodałeś tę opinię, bo dla mnie fander był skreślony po jednym zakupie... i żeby było śmieszniej, można powiedzieć, że głównym winowajcą był proline :D 

Zrobili kiedyś bardzo dobrą promocję na Fander Roxo 140mm LX FRX2-14025-LX 700rpm - jeśli dobrze pamiętam, coś koło 10 zł za sztukę. Że lubię często zmieniać sprzęt, a cena bardzo dobra to wziąłem tego ładne parę sztuk na zapas. Tylko już miałem rx 5700 xt, który jest nieco czuły na wentylację. Po zamontowaniu 2 sztuk tego wynalazku nie zmieniło się nic,  testy organoleptyczne to również katastrofa. Wykonanie ujdzie, przewód rzeczywiście krótki, a co gorsza słabo wykonany plastik-fantastik spec-04  (120mm)od corsair był bardzo głośny ale wydajniejszy niż oba fandery razem wzięte, nie zdziwiłbym się jeśli 3. Tego samego dnia kiedy zamontowałem fandery, byłem tak rozczarowany, że po kilku godzinach zamówiłem pure wings'y. Potem sprzedając sprzęt zawsze jako "chłyt marketingowy" dorzucałem gratis jeden albo dwa fandery.  Przy ostatnich porządkach znalazł mi się jeszcze jeden nowy, którego bardzo chętnie wyślę komuś kto lubi bawić się sprzętem, najlepiej  dla testów, żeby samemu zobaczyć jak 140mm może słabo dmuchać. Jeśli ktoś ma ochotę ten wynalazek sprawdzić na sobie, to poproszę o wiadomość nr tel. mail i nr paczkomatu - wyślę jeszcze dziś. 

Także @Sławomir - jak dla mnie Twoja opinia już była pomocna, bo  może niepotrzebnie zraziłem się do fandera.

Edytowane przez Lester
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.