x-kom hosting

Konkurs ProLine.pl

Niebieska
komentarz
komentarz

Skoro opinia jest twoja to czemu masz rezygnować z konkursu @Wilkołak1985? Sprawa się wyjaśniła przecież. 

Pasywny_Tobiasz
komentarz
komentarz

No to widzę, że świetny konkurs się szykuje, skoro nawet moderacja nie widzi problemu w kopiowaniu prac konkursowych (obojętne czy swoich czy nie swoich). Fundator nagród na pewno będzie bardzo zadowolony z takiej jakości komentarzy. A nie dość, że jakość, to jeszcze ilość - będzie pewnie więcej nagród niż uczestników. - przepiękne! :brawa::puchar:

Niebieska
komentarz
komentarz

Sprawa została wyjaśniona? Została. Sprawa zamknięta.

  • Dziękuję 1
Anawa
komentarz
komentarz

@Mastercoc Pamiętaj jeszcze, by napisać minimum 10 wypowiedzi na forum, żeby wziąć udział w konkursie.

blackpearl20
komentarz
komentarz

https://proline.pl/laptop-thinkpad-l15-g1-20u3000qpb-w10pro-i5-10210u-16gb-512gb-int-15-6-fhd-1yr-ci-p6714832

  • Super 1
Fishu Fish
komentarz
komentarz

Dodałem opinię na ProLine ale administrator jeszcze nie opublikował jej pod sprzetem, który opisywałem. Więc nie wiem jak mam wykonać zadanie konkursowe. Jakaś pomoc?

eryk93
komentarz
komentarz
2 godziny temu, Fishu Fish napisał:

Dodałem opinię na ProLine ale administrator jeszcze nie opublikował jej pod sprzetem, który opisywałem. Więc nie wiem jak mam wykonać zadanie konkursowe. Jakaś pomoc?

Czekać aż Administrator doda komentarz i wkleić wtedy link 

guru43
komentarz
komentarz (edytowane)

Link do opinii:

https://proline.pl/adata-ssd-xpg-sx8200-pro-1tb-m-2-nvme-2280-asx8200pnp-1tt-c-p1329048

Opinia została napisana przeze mnie szczerze i opisałem odczucia z użytkowania produktu, który mam już około roku, więc zdanie mam już w miarę wyrobione.

Podpisane jako guru43.

 

Treść opinii:

"Zdecydowanie polecam owy dysk. Użytkuję go już około roku, a teraz zamierzam dokupić kolejny. Jak na razie jestem naprawdę zadowolony i uważam, że w tym przedziale cenowym trudno o lepszy i szybszy dysk. Posiada on prędkość odczytu i zapisu z naprawdę wysokiej półki. W przeciwieństwie do konkurencyjnych modeli, nie grzeje się zbyt mocno i nawet nie potrzeba montować na nim radiatora (w zestawie jest dołączony czarny radiator z czerwonym logo XPG, który moim zdaniem prezentuje się naprawdę dobrze). Świeżo po zakupie, a także w ostatnim czasie, robiłem testy dysku i w obu przepadkach testy wyszły wzorowo. Żadnych błędów, spowolnień, czy uszkodzonych komórek, lub plików. Jedynym minusem tego dysku, jest spowolnienie odczytu/zapisu, przy znacznym zapełnieniu (ponad 88% w moim wypadku), jednak jest to coś, co można wybaczyć, zważając na to jak świetnie wyceniony jest ten produkt. Z czystym sumieniem mogę polecić go każdemu, kto nie zadowoli się byle dyskiem i oczekuje od niego zadowalających osiągów, a ma przy tym ograniczony budżet, lub po prostu nie chce przepłacać. - opinia z ForumPC.pl"

Edytowane przez guru43
  • Super 1
Ranko061
komentarz
komentarz

Kiedy i gdzie będą wyniki konkursu ProLine ???

Anawa
komentarz
komentarz

Najpóźniej w terminie 14 dni. Wyniki będą w tym temacie + na stronie https://proline.pl/?n=wyniki-konkursu-profesjonalisci oraz każdy nagrodzony uczestnik będzie powiadomiony mailowo.

 

Pozostałe informacje z regulaminu:

 

Cytuj

 

5. Warunkiem otrzymania Nagrody jest przesłanie drogą mailową, w ciągu 5 dni od momentu otrzymania przez nagrodzonego Uczestnika wiadomości e-mail z informacją o wygranej, danych osobowych niezbędnych do wysyłki nagrody. Nieprzekazanie danych w tym terminie będzie równoznaczne z zrzeczeniem się prawa do niej przez Uczestnika.

 

6. Nagroda zostanie przesłana na koszt Organizatora na adres wskazany przez Uczestnika w ciągu 30 dni licząc od daty zakończenia danej Konkursu.

 

 

Anawa
komentarz
komentarz
7 minut temu, Grot napisał:

Tylko czemu (jeżeli nie doczytałem mój błąd) dostałem kod na 3 m-ce (według maila), a nie na 6?

Wyślij maila na adres, z którego otrzymałeś wiadomość o nagrodzie.

  • Dobra wypowiedź 1
Grot
komentarz
komentarz (edytowane)

Napiszę że kodu nie sprawdzałem, jestem aktualnie po za domem. Czy były jakieś inne nagrody?

 

(Edit) wysłano.

Edytowane przez Grot
Konstanty
komentarz
komentarz

To nagrody w konkursie zostały już rozdzielone?

Grot
komentarz
komentarz

Ja dostałem już, sprawdź skrzynkę mailową.

Konstanty
komentarz
komentarz

Można wiedzieć kiedy zostaną ogłoszone wyniki konkursu? Miały zostać podane tutaj oraz na stronie, a nie ma.

Sławomir
komentarz
komentarz

Proline milczy, wszyscy czekają. rozdali tylko nagrody pocieszenia z tego co wiem.

Sarovak
komentarz
komentarz

Nagrody zostały już pewnie rozdane, tylko zapomniano je opublikować na stronie 

Anawa
komentarz
komentarz

Z tego co mi wiadomo, to informacje o wygranych zostały wysłane mailem do uczestników. Natomiast co do publikacji wyników tutaj i na Proline.pl to monitoruję temat. W poniedziałek postaram się zamieścić aktualizację, ponieważ rzeczywiście wyniki powinny być opublikowane  na stronach.

Konstanty
komentarz
komentarz

No to dziwna sprawa, bo ja nic nie dostałem na maila, a chyba na nagrodę pocieszenia powinienem się załapać. W końcu nagród było 30, a zgłoszeń chyba mniej.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.