x-kom hosting

Konkurs ProLine.pl

anioł2009
komentarz
komentarz

Ja mam 2 te fandery w podkładce cooler mastera notepal...Zapierniczają powietrzem jak szalone i nie są głośne. Ja też jestem z nich zadowolony.

Sławomir
komentarz
komentarz

@Lester, wolno obrotowe może rzeczywiście nie są jakieś dobre,

Mam teraz te zrecenzowane, przedtem miałem 120mm i zawsze wybieram te szybsze wersje i jestem zadowolony.

Lester
komentarz
komentarz

Dlatego fajnie, że ta opinia się pojawiła bo rozumiem @anioł2009, że masz te wentylatory co Sławomir, nie te co ja - jeśli chcesz, to daj namiary, wyślę Ci mojego fandera i sam sprawdzisz różnicę. Nie komentowałem nigdy tej firmy, bo zdaję sobie  sprawę, że każdemu może coś wyjść niekoniecznie najlepiej. Ale sam urazu się nabawiłem, widać niepotrzebnie.

Mogeto
komentarz
komentarz

czy da się jakoś zrobić w ten sposób, żeby umieścić tutaj wszystkie napisane opinie w jednym linku? (może opinie są przypisane do konta w ProLine?) żeby nie trzeba było wklejać po 10 linków, tak jak zrobił to kolega Lester

anioł2009
komentarz
komentarz
Godzinę temu, Lester napisał:

masz te wentylatory co Sławomir,

 Tak takie same mamy :)  No czasem warto spróbować dać szansę tej samej firmie ale innemu modelowi produktu np.

KillaHill
komentarz
komentarz

Sam bym coś napisał ale akurat nie mam za bardzo sprzętu z oferty proline. Choć wróć mam CPU :D

Anawa
komentarz
komentarz
Dnia 7.08.2020 o 21:04, Mogeto napisał:

czy da się jakoś zrobić w ten sposób, żeby umieścić tutaj wszystkie napisane opinie w jednym linku?

Dużo jest tych opinii? Tak na szybko to można to umieścić w pliku .txt i dodać do posta albo umieścić w formie cytatu (wtedy duży tekst jest zwijany i trzeba kliknąć "pokaż więcej", żeby cały tekst zobaczyć)

gavron7
komentarz
komentarz
Dużo jest tych opinii? Tak na szybko to można to umieścić w pliku .txt i dodać do posta albo umieścić w formie cytatu (wtedy duży tekst jest zwijany i trzeba kliknąć "pokaż więcej", żeby cały tekst zobaczyć)
Można też zgłosić się do gavrona on to wydobędzie i gdzies umieści np tutaj każda opinia to nowy post będzie.

Wysłane z mojego Lenovo TB3-850M przy użyciu Tapatalka

  • Dobra wypowiedź 1
Anawa
komentarz
komentarz

@Mogeto @anioł2009 @solkater @Grot widziałem, że jakiś czas temu pojawiły się wasze opinie na ProLine.pl. Dodacie tutaj potem linki do komentarzy?

Sarovak
komentarz
komentarz

Fajnie, że forum podjęło współpracę z firmą ProLine.pl, jest to jedna z lepszych firm oferująca podzespoły komputerowe. Sam nie raz składałem u nich komputer i kupowałem części i się nie zawiodłem.


Moja opinia pojawi się tutaj, jak ją zaakceptuje moderator:

https://proline.pl/sapphire-radeon-rx-5600-xt-pulse-6gb-gddr6-11296-01-20g-p5485164

  • Super 1
UnnamedPlayer
komentarz
komentarz

Niektórym pomyliła się opinia z recenzją, nie tędy droga. 

Pasywny_Tobiasz
komentarz
komentarz
Dnia 4.08.2020 o 14:57, Wilkołak1985 napisał:

Kolego, więcej inwencji twórczej. Lepiej napisać coś nowego, a nie kopiować opinię swoją lub kogoś z Moreli. :)

https://www.morele.net/obudowa-fractal-design-define-s2-vision-rgb-blackout-fd-ca-def-s2v-rgb-bko-tgd-6009773/

Anawa
komentarz
komentarz

@Wilkołak1985 Jak się ustosunkujesz?

KillaHill
komentarz
komentarz

Z tego co widać w profilu posiada chyba tę obudowę, to i może to też jego komentarz na morele. 

Pasywny_Tobiasz
komentarz
komentarz

No spoko, to jeśli jedynym problemem jest to, czy to jego komentarz czy nie, a nie to czy jest oryginalny (a w sumie powinien być, bo zgodnie z regulaminem przekazuje się do niego prawa autorskie), to dobije te 10 komentarzy na forum i też skopiuję jakąś swoją starą opinie.  Tak więc sorry Wilkołak i good luck.

Anawa
komentarz
komentarz

Nie wiem, jak to zostanie ocenione, ale moim zdaniem trudno będzie uznać opinię, która została skopiowana z innej strony za najciekawszą i najbardziej merytoryczną. Tym bardziej, że na razie nie wiadomo, czy obie opinie należą do tego samego autora.

Anawa
komentarz
komentarz

@Wilkołak1985 Ok, dzięki za wytłumaczenie :) 

KillaHill
komentarz
komentarz
Dnia 20.08.2020 o 17:17, Wilkołak1985 napisał:

Jeśli jednak kogoś tym uraziłem przepraszam i wobec powyższego rezygnuję z udziału w konkursie.

 

Chyba nie ma takiej potrzeby, ale to tylko moje zdanie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.