x-kom hosting

Jakie gry/czy dana gra pójdzie na moim komputerze - temat zbiorczy.

jakub1928
komentarz
komentarz

Ale bez lagów itp itd,bedzie wszystko plynnie chodziło?

DiMateo
komentarz
komentarz

Na niskich, może na średnich ustawieniach tak 

Mehiro
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam, czy jest szansa, że pójdzie mi na tym w miarę płynnie przynajmniej na  minimalnych detalach assasin's creed odyssey?

 

Procesor: AMD Phenom (tm) II X4 955 Processor 3.20 GHz

Karta: Radeon R7 370 2gb

Win7 

 

Z góry dzięki!

 

 

DiMateo
komentarz
komentarz

Na niskich ustawieniach powinieneś

MasterYoghourt
komentarz
komentarz
Dnia 14.10.2018 o 18:35, jakub1928 napisał:

 

Tutaj masz po kolei na różnych ustawieniach i różnych rozdzielczościach. Przeczytaj opis filmu:

 

 

marcisz87
komentarz
komentarz

Cześć.

Ma ktoś pojęcie czy Black Ops 4 i World War 3 pójdą na mojej konfiguracji? Nie chodzi mi oczywiście o ustawiania rzędu ultra. Wystarczy mi średnio ale stabilnie.

GTX 1060 3GB

i7-4790

16GB RAM

 

DiMateo
komentarz
komentarz

Na średnich tak 

MasloMlg
komentarz
komentarz

Witam czy pójdzie mi BF1 na niskich w minimum 60 FPS i 1080P na tym PC?

 

Pentium G3260

MSI R9 270 2 GB

8 GB RAM 1600Mhz w dwóch kostkach

 

 

Szoweryo
komentarz
komentarz

Cześć

Czy pójdzie mi najnowszy CoD BlackOps 4 na tym? Chociaż aby grało się płynnie

RAM: 8GB
Procesor: AMD FX(tm)-8300 Eight-Core Processor
System: Microsoft Windows 7 Professional Edition Service Pack 1 (build 7601), 64-bit
Karta graficzna: GeForce GTX 750 Ti

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Tak to mniej więcej będzie wyglądać:

 

 

  • Super 1
Szoweryo
komentarz
komentarz
44 minuty temu, MasterYoghourt napisał:

Tak to mniej więcej będzie wyglądać:

 

 


Czyli chyba mogę kupować, jak myślisz? 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Myślę, że tak.

DiMateo
komentarz
komentarz

Pójdzie 

Everlast92
komentarz
komentarz

Witam. Mam pytanie odnośnie gry Euro Truck Simulator 2.

Zakupiłem grę z kilkoma dodatkami na steam pomimo miałem poważne wątpliwości czy mi to odpali ponieważ mam kompa sprzed 10 lat :D Karta graficzna dość solidna jak na taki stary sprzęt bo to 9600 GT 1 GB ale problemem tutaj są ramy bo tylko nam 3 GB. Podstawka gry wymaga 2 GB, z kolei dodatki już 4 GB.

 

Kupiłem tylko dlatego bo.. przyznam się, że musiałem pobrać pirata w celu sprawdzenia kilku rzeczy. Pobrałem pełna wersję, z wszystkimi dodatkami, poza Italia i Francją. Gra śmigała aż miło.. no więc myślę sobie, ok kupuję.

Kupiłem, włączam grę, wszystko spoko, wpisuje dane, uruchamia się gra. Jestem w ciężarówce, ruszam, mija 5 sekund i gra/program przestał działać. I tak za każdym razem. Gra ogólnie nie chodzi płynnie, a na piracie śmigało dość spoko.

Odinstalowałem dodatki, została sama podstawka i to samo... 

 

W czym problem? Jak to jest, że pirat chodzi spoko a oryginał na steamie nie? Crack robi robotę? Czy może on obniżyć wymagania ramu gry?

MasterYoghourt
komentarz
komentarz (edytowane)

Kiedyś kupiłem oryginał, nówka gry Mafia. Za Chiny Ludowe nie dało się jej odpalić. Za to pirat chodził bez zarzutu.

 

Jeśli chodzi o płynność działania gry, to obniż jakość grafiki w ustawieniach.

roomikey10
komentarz
komentarz

 

  • 1 miesiąc później...
Szydlak1993
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam, tak jak w temacie, czy na moim komputerze odpale Battelfield 1 lub V. Z góry dzieki za odpowiedzi  A o to specyfikacja komputera: 

Procesor AMD FX- 8320 X8 3.5 ghz

Grafika ZOTAC GeForce GTX 1050 mini 2gb GDDR5

8gb ram 

 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Tak, bez problemu. Tutaj masz BF1 na słabszym procku, identycznej grafice:

 

 

A tutaj BF V na słabszym procku, identycznej grafice:

 

 

Szydlak1993
komentarz
komentarz (edytowane)

Dzieki za odpowiedz, co moglbym zmienic w komputerze zeby lepiej sie gralo w wyzej wymienione gry, zeby rozgrywla byla plynniejsza? Czy zasilacz 400w to nie za malo? 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Na zasilaczu może pisać 400Watt, ale nas interesuje wydajność na linii 12V. Z linii 12V zasilany jest procesor i karta graficzna, więc to na tej linii napięć musimy mieć największą wydajność. Spójrz na poniższą tabliczkę informacyjną na takim zasilaczu:

 

Znalezione obrazy dla zapytania modecom feel

 

Na pierwszej linii 12V1 mamy 10 Amperów, na drugiej linii 12V2 mamy 13 Amperów. Pomnóżmy napięcie przez amperaż: 12x10 + 12x13 = 276 Watt. A więc na obydwu liniach 12 Volt mamy w sumie 276 Watt maksymalnej mocy. Ale ciągłej mocy dajmy tak ze 240 Watt. Czyli, sam widzisz, że z tych 400 Watt w tym zasilaczu, na prawdę mamy 240 Watt dla procesora i karty graficznej. Sprawdź ile masz mocy na linii(ach) 12V w swoim zasilaczu, albo podaj jego markę i model, to ci powiem.

Szydlak1993
komentarz
komentarz

Mam taki zasilacz: Zasilacz Zalman 400W (ZM400-LX). Moze pytania sa banalne ale nie znam sie na komputerach, a wiec moglbym jeszcze w nim zmienic zeby Battelfield V chodzil (najbardziej chodzi mi o ta gre) bardziej plynnie niz na tych paramatrech :D

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Za dobrze to nie wygląda, ten Zalman ma maksymalnie 300 Watt na linii 12V.

Znalezione obrazy dla zapytania Zalman 400W (ZM400-LX)

 

Jeśli chciałbyś poprawić wydajność w grach, to obawiam się, że musiał byś wymienić i procesor, i kartę graficzną. To oznaczało by zakup nowego sprzętu.

Szydlak1993
komentarz
komentarz

A jaki procesor i karte polecasz? Oczywiście nie z jakiś najnowszych bo budżet mam ograniczony. To lepiej kupc całego pc, a nie wymieniać w starym? 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

W tym obecnym już niczego wyraźnie lepszego nie wstawisz.

Szydlak1993
komentarz
komentarz

Dzięki za odpowiedzi 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.