x-kom hosting

Jakie gry/czy dana gra pójdzie na moim komputerze - temat zbiorczy.

gmoch6
komentarz
komentarz
Dnia 11.04.2020 o 21:24, anioł2009 napisał:

 

Tylko przez kupno nowego laptopa.

Simsy 4 dzieciaka chodzą bez zarzutu, a wydawałoby się że dużo prostsza graficznie gra się zacina :/

anioł2009
komentarz
komentarz
1 godzinę temu, gmoch6 napisał:

Simsy 4 dzieciaka chodzą bez zarzutu, a wydawałoby się że dużo prostsza graficznie gra się zacina :/

Frostpunk nie jest dużo prostszy graficznie... To inny silnik graficzny, bardziej wymagający i nie ma co go porównywać do simsów ...

  • 4 miesiące później...
Boryyyl
komentarz
komentarz
Dnia 17.03.2008 o 20:38, Krystian17 napisał:

Siema. Mam pytanie. Czy pójdzie mi Test Drive Unlimited? Bo nie wiem czy kupić.

Procek Celeron 2,8 GHz jednordzeniowy

Ram 1256 MB DDR 333 MHz

Karta graficzna Radeon 9550 128 mb

tak srednio bym poweidział

  • 1 miesiąc później...
Ktoś Na Pewno
komentarz
komentarz

Witam, mam zamiar kupić Fife 21 tylko nie jestem pewny czy mi pójdzie.

 

 

20190121_160808.thumb.jpg.59a5fd0c91ff6efdcb617006bef1368a.jpg

eryk93
komentarz
komentarz

Pójdzie, aczkolwiek nie na wysokich ustawieniach, średnie, minimalne

  • Dziękuję 1
  • 2 tygodnie później...
Game Over
komentarz
komentarz

Witam. Posiadam laptopa. Wiem, że raczej do takich gier jak GTA V się nie nada. Jednak z powodu, że będę musiał często się przemieszczać, biorę właśnie taki sprzęt jak w linku poniżej. Dodatkowo dodaję zdjęcie parametrów: https://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/acer-aspire-5-a515-51g-51rv-15-6-intel-core-i5-7200u-8gb-ram-1tb-dysk-mx130-grafika-win10.bhtml

 

image.png.f58bf2da271ced2039eb2971a2b6d6bb.png

 

Czy pójdą mi na tym sprzęcie takie gry jak: Euro Truck Simulator, Sniper Elite v2, Shadow Warrior, Grid 2, Hatred, American Fugitive, Rocket Leauge, Rogue Company, Limbo i gry tego typu? Możecie podać również jakieś propozycje gier od siebie.

anioł2009
komentarz
komentarz
38 minut temu, Game Over napisał:

Czy pójdą mi na tym sprzęcie takie gry jak: Euro Truck Simulator, Sniper Elite v2, Shadow Warrior, Grid 2, Hatred, American Fugitive, Rocket Leauge, Rogue Company, Limbo i gry tego typu?

Karta graficzna jest bardzo słabiutka.. Może na low do medium detali uruchomisz te gry i będziesz miał te 60fps. Ale trzeba będzie kombinować z ustawieniami i obniżaniem rozdzielczości od natywnej w dół do 720p.  O ile rocket league powinno spokojnie dać radę, to ETS, SEv2, Grid2 i Hatred mogą mieć problemy. Ale jak mówię - kwestia ustawień..Tylko przemyśl na jak daleki kompromis jakościowy jesteś w stanie pójść żeby uzyskać te stałe klatki.

Laptop ogólnie bardzo słaby. Do internetu i filmów okej...Do gier, no nie ...

  • 2 miesiące później...
złomiarz123
komentarz
komentarz

Procesor Intel Core i5-9400F

RAM : DDR4 HYPERX 16 GB (8x2) 2,666MHz

Grafika: GeForce GTX 1650 DUAL 4GB

Płyta Główna: Gigabyte B365MDS3H

 

Na ile fps w gta 5 moge liczyc na tym komputerze i na jakich ustawieniach graficznych.

 

Sławomir
komentarz
komentarz

1650 nie jest jakaś wydajna... gdyby to była wersja super, to było by na max detalach, ale skoro to zwykła to wysokie detale 1080p FPS w granicach 60-75.

  • 2 tygodnie później...
złomiarz123
komentarz
komentarz

@Sławomir Kupiłem właśnie gta v i na wysokich detalach w 1920x1080 mam prawie 100 fps na online, na singleplayer czasami troche klatkuje jak załadowują się jakieś dialogi itd.

  • 2 miesiące później...
WojtekR9
komentarz
komentarz

Witam,
Mam mały problem z grą Euro Truck Simulator 2
Na ustawieniach bardzo wysokich mam w trasie ok 60 FPS, w mieście 20 FPS
Na ustawieniach ultra w trasie ok 50 FPS a w mieście 15 FPS
Użycie i temperatury CPU i GPU mniej więcej takie same tj. 10-13% i ok 55-60 stopni Celsjusza
Ryzen 7 5800X
Aorus RX 6800XT
32GM RAM
1 monitor (gra) 38" Ultra Wide 3840x1600 4k
2 monitor (chrome, discord) 27" 3840x2100 4k
Sterowniki karty aktualne. Czy ETS2 jeszcze może nie ma jakiegoś patcha do tego typu GPU? 
Możecie mi podpowiedzieć co może być nie tak?

WojtekR9
komentarz
komentarz

Podane wartości są z singla :placz:

w DX11 64-bit wiesza się myszka co chwila
na OpenGL może ciut więcej FPS ale to niemal niezauważalnie 

Pentium320
komentarz
komentarz (edytowane)

Próbuj szczęścia w takim razie z dostosowaniem grafiki. Z tego co wiem (przynajmniej w moim przypadku, gram na pececie z podpisu), to najbardziej po wydajności jadą odbicia z lusterek oraz jakość trawy - najlepiej tu uciąć detale.

Eyes00
komentarz
komentarz

laptop

4gb ram (mam zamiar zamienić na 8)

Nvidia GeForce 920m, Intel HD Graphics 5500

 i7-5500U

 

 

Jakie gry polecacie, na ilu fps pójdą?

Blackoutv2
komentarz
komentarz

Pójdzie mi GTA 4? jak tak to w ilu fps-ach?

 

Procek: Intel Pentium G620 @ 2.60GHz

Ram: 4,00GB Dual-Channel DDR3 @ 532MHz

Płyta: ASUSTeK COMPUTER INC. P8H61-M LX3 (LGA1155)

Karta: 2GB NVIDIA GeForce GTX 760

 

  • 6 miesięcy później...
Shatteredd
komentarz
komentarz (edytowane)

Co musiałbym ulepszyć aby Red Dead Redemption 2 i AC Valhalla chodziły płynnie na ULTRA w 1080p ?

 

AMD Ryzen 7 5800X - 8-Core 3.80GHz
32 GB RAM
Geforce RTX 3070
2TB SSD
 
  • 1 miesiąc później...
Blackoutv2
komentarz
komentarz

Pójdzie mi GTA 5? jak tak to w ilu fps-ach?

 

Procek: Intel Pentium G620 @ 2.60GHz

Ram: 4,00GB Dual-Channel DDR3 @ 532MHz

Płyta: ASUSTeK COMPUTER INC. P8H61-M LX3 (LGA1155)

Karta: 2GB NVIDIA GeForce GTX 760

  • 8 miesięcy później...
Marcin Jakub
komentarz
komentarz

Cześć, szukam pomocy w rozwiązaniu problemu z uruchomieniem starej gry CM 01/02 na windows 10, konkretnie chodzi o to że pojawia się komunikat żeby uruchomić grę w 16 bitowej wersji i rozdzielczości 800x600, gdy wchodzę w laptopie do zakładki rozdzielczość takowej nie ma, jak zmienić obraz na taką rozdzielczość albo jak wogole uruchomić grę. Pozdrawiam 

Mogeto
komentarz
komentarz

@Marcin Jakub Spróbuj edytować wartości. Prawym na ikonkę gry, następnie "Właściwości", potem zakładka "Zgodność" i zaznaczasz uruchom w rozdzielczości ekranu 640x480. Możesz zaznaczyć też ograniczenie koloru do 16bit i zgodność z Windows 98 lub XP

Marcin Jakub
komentarz
komentarz

@Mogeto nadal nie działa, cały czas taki komunikat, foto

IMG_20220822_190011.jpg

Sławomir
komentarz
komentarz

sprawdź według tego filmu:

 

3:00 możesz zacząć oglądać.

Mogeto
komentarz
komentarz

@Marcin JakubTen komunikat nie oznacza, że trzeba uruchomić grę w 800x600 i 16bit, tylko jest jedynie informacją aby upewnić się czy układ graficzny obsługuje 800x600@16. 

Komunikat przekazuje, że nie udało się uruchomić gry w trybie pełnoekranowym, w takim razie trzeba ustawić we właściwościach aby gra uruchamiała się w oknie i obejrzyj też powyższy film. Jeszcze DirectX można pobrać.

 

Marcin Jakub
komentarz
komentarz

@Mogeto @SławomirDzięki, zrobiłem tak jak na filmiku i działa :piwko:

Rock_1
komentarz
komentarz

Mam pytanie - w czym pomaga sprawdzenie spójności plików na Steamie i co oznacza komunikat po sprawdzeniu, że wszystkie pliki zostały pomyślnie zweryfikowane ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.