x-kom hosting

[PROBLEM] Mało fps'ów i lagi nawet na stronach typu youtube.com i twitch.tv (wydaje Mi się, że problem z grafiką)

RobRobson
komentarz
komentarz

Tam gdzie masz cooler i chłodzenie karty graficznej. Tam jest mnóstwo pyłków kurzu pomimo tego iż nie widzisz tego. Dodatkowo pamiętaj, aby nie dmuchać sprężonym powietrzem do góry nogami (w sensie puszka) tylko ma być tak jak by była na półce. W środku jest jakiś płyn czy tam gaz w płynie (nie znam się) i żeby się nie ulotnił właśnie nie wstrząsaj nim i psikaj pod odpowiednim kątem.

inches666
komentarz
komentarz

Czemu masz złe przeczucie? Uważaj tylko z ogniem bo to w zasadzie jest jakiś gaz i jest łatwopalne. Każdy posiadacz komputera kiedyś czyścił czymś takim i nic nie zepsuł także się nie martw :D

mikikoks
komentarz
komentarz

Tak, ale wydaje Mi się, że Mi to nie wyjdzie, ale miejmy nadzieje, że wyjdzie <3 :D

RobRobson
komentarz
komentarz

To tak jak spacer do szkoły. Nic trudnego. Po prostu psikasz i tyle :D

Komputer czyści się co 3 miesiące przynajmniej więc warto się już pogodzić z obowiązkiem.

mikikoks
komentarz
komentarz

Tak, tylko, że ja nawet chyba nie mam komputera 3 miesiące :D. Ale będę musiał po prostu odpiąć wszystkie kable od komputera i zacząć psikać we wszystkie miejsca wewnątrz komputera?


Nie no kurde, na prawde wewnątrz tego komputera nie ma nawet pyłka kurzu, nawet tam dmucham, ale nic, ale warto spróbować :v

inches666
komentarz
komentarz

Nie musisz odpinać. Poza tym to bardziej dmuchanie niż psikanie. Najważniejsze aby dmuchać w wentylatory, zasilacz i radiatory

mikikoks
komentarz
komentarz

Inches, ja nic w tych rzeczach nie wiem, więc nie wiem co jest czym, pewnie jak to chwycę, to zaczne psikać w co się da :D Ja oglądałem pare filmików z takich czyszczeń i mówił gościu, żeby odłączyć od prądu :v. Ale tych wszystkich kabelków nie odłączać :D?

RobRobson
komentarz
komentarz

Jak masz tam na zewnątrz z tyłu obudowy zasilacz i masz takie I 0 to ja zawsze odłączam komputer z prądu a potem przełączam na 0.

inches666
komentarz
komentarz

Od prądu możesz odłączyć, wszystkich kabelków w środku nie ma sensu

mikikoks
komentarz
komentarz

Okej, a tam w środku mam takie kabelki, jak je popsikam, to nic się nie stanie :D?

inches666
komentarz
komentarz

Nie psikasz płynem tylko dmuchasz gazem, nic się nie stanie

mikikoks
komentarz
komentarz

Okej, a Ty myślisz, że to coś pomoże :)?

inches666
komentarz
komentarz (edytowane)

Moim zdaniem temperatura jest za wysoka żeby to był kurz. Ale może coś pomoże. Obstawiam pastę lub źle zamocowane chłodzenie
 

 

Jeszcze jedno - wszystkie wentylatory działają?

mikikoks
komentarz
komentarz

Moim zdaniem temperatura jest za wysoka żeby to był kurz. Ale może coś pomoże. Obstawiam pastę lub źle zamocowane chłodzenie
 

 

Jeszcze jedno - wszystkie wentylatory działają?

Jeśli chodzi o coś takiego, że te wszystkie "wiatraczki" kręcą się w czasie pracy komputera, to działają :v.

inches666
komentarz
komentarz

To są wentylatory, nie "wiatraczki" :) Które wszystkie? Gdzie w obudowie są? Front, tył, bok, góra (na radiatorze od procesora i karcie graficznej nie licz)

mikikoks
komentarz
komentarz

What :o?

inches666
komentarz
komentarz

Masz w obudowie jakieś inne wentylatory poza tym na radiatorze od procesora i na karcie graficznej?

mikikoks
komentarz
komentarz

Kuuuurde, chcialem na chwile obudowe zdjac, przysunalem do siebie komputer i sie wylaczyl. Zauwazylem, ze jeden kabel jak sie go dotknie tak jakby harszcsy (nie wiem jak to nazwac). Postanowilem juz nie wlaczac komputera.

inches666
komentarz
komentarz

Jaki kabel? Gdzie ten kabel? Dźwięk dochodzi z zasilacza?

mikikoks
komentarz
komentarz

Kabel na dole z tylu komputera, dzwiek po prostu tak jakby z kabla. Komputer jak jest wylaczony, to jak sie dotknie/lekko przesunie ten kabel, to tak dziwnie jakby byl przypalony czy cos... :/

RobRobson
komentarz
komentarz

marka i moc zasilacza

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Kusza1231
komentarz
komentarz

Mozesz wrzucić fotę wnętrez komputera i zaznaczyc ten kabel 

mikikoks
komentarz
komentarz

Ten kabel jest na zewnatrz komputera :v.

Nie ważne już, kabel spoko :v.

inches666
komentarz
komentarz

Kabel od głośników?

mikikoks
komentarz
komentarz

Niee :D. Już nie ważne z tym kablem :p.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.