x-kom hosting

[PROBLEM] Mało fps'ów i lagi nawet na stronach typu youtube.com i twitch.tv (wydaje Mi się, że problem z grafiką)

mikikoks
utworzono
utworzono (edytowane)

Siema. Mam taki problem, że od jakiegoś czasu w CS:GO (Counter Strike: Global Offensive) mam strasznie mało fps'ów. Wcześniej miałem około 200, a teraz mam 20-80. Również jak oglądam na full HD na youtube.com, to mam lagi. Na twitchu.tv jak oglądam steam'y to też Mi się często laguje. W CS:GO nie chodzi o to, że przeszkadza Mi ilość fps'ów, tylko tak się nie da grać, bo strasznie klatkuje itd. Nawet na botach się nie da grać...

Sterowniki do karty graficznej są zaaktualizowane.

Karty graficzne: Intel(R) HD Graphics 4600 i NVIDIA GeForce GTX 750 Ti.

 

Jeżeli post trafił to nieodpowiedniego działu proszę przekierować Mnie gdzie zgłosić taki problem!

 

Jestem zielony w takich sprawach.

Kolorowyy
komentarz
komentarz (edytowane)

Ściągnij program HwMonitor i przedstaw screena temperatur po kilkunastu minutach gry :)

mikikoks
komentarz
komentarz

Kilkanaście minut na takich lagach to Mnie chyba zanudzi na śmierć... Btw. Spróbuję tego, jak będę miał jakieś pytania, to Ci tutaj napiszę. Gadam cały czas na skypie, ale jak wyłącze jest to samo.


Próbowałem już ściągnąć z 2 stron i coś takiego:

Kolorowyy
komentarz
komentarz

To ściągnij jakiś inny program który pokaże temperatury ;) Bo możliwe że masz za duże i procesor lub karta obniża sobie taktowanie... Albo coś z netem,jaki masz ping?

mikikoks
komentarz
komentarz

Dałbyś jakiś link do tego programu? Jak sprawdzić ten ping?

Kolorowyy
komentarz
komentarz

Dałbyś jakiś link do tego programu? Jak sprawdzić ten ping?

Najlepiej jakbyś ściągnął z innej przeglądarki ten HWMONITOR,ping sprawdź za pomocą klawisza "tab" w CS:GO jak masz te lagi :)

mikikoks
komentarz
komentarz (edytowane)

^Spoko, zaraz spróbuję ściągnąć. A o ping, to myślałem, że chodzi Ci o jakieś spojrzenie tego w internecie :v


To jest na pewno jakiś nieszkodliwy program? Bo piszę Mi "ten typ pliku może być szkodliwy dla komputera". Wolę być pewny, bo już kiedyś jakiegoś syfa ściągnąłem...

inches666
komentarz
komentarz

Jest nieskzodliwy jeśli pobierasz ze strony producenta http://www.cpuid.com/softwares/hwmonitor.html

mikikoks
komentarz
komentarz

^Dzięki wielkie :). Ping mam mały (max 40).

 

Ściągnij program HwMonitor i przedstaw screena temperatur po kilkunastu minutach gry :)

Jak sprawdzić te temperatury?


Włączyć grę, pograć kilkanaście minut, później włączyć tą aplikację "CPUID HWMonitor" i dać z tego ss?

inches666
komentarz
komentarz

Włącz HWMonitor, uruchom grę, pograj 10-15 minut i grę schowaj do okna i zrób screenshot

  • Dobra wypowiedź 1
mikikoks
komentarz
komentarz

Już pograłem...

inches666
komentarz
komentarz

WOHOHO, psze pana, chłodzenie! Procesor się przegrzewa skrajnie. Umiesz zmienić pastę termoprzewodzącą?

mikikoks
komentarz
komentarz

WOHOHO, psze pana, chłodzenie! Procesor się przegrzewa skrajnie. Umiesz zmienić pastę termoprzewodzącą?

Nie :v. Btw. Skąd mam taką "pastę" wziąść :v?

mikikoks
komentarz
komentarz

Kuuurde. Nic innego nie pomoże :D?

inches666
komentarz
komentarz

Wymiana chłodzenia które jest jeszcze droższe. To rozwiązanie i tak nie da 100% gwarancji ze problem zostanie rozwiązany bo może się okazać że np. masz uszkodzone chłodzenie. Tu nie ma co oszczędzać, takie temperatury są bardzo szkodliwe dla procesora i jeśli nie wymienisz pasty może się okazać że sam procesor też będzie do wymiany :)

mikikoks
komentarz
komentarz

Kuuurde... Dobra, nie ma co rozpaczać :v. W najbliższym czasie kupię tę pastę. Btw. Czym to może być spowodowane?

inches666
komentarz
komentarz

Pasta mogła się zużyć, chłodzenie może być źle zamocowane (Sprawdź to zanim kupisz pastę, pastę warto wymieniać co 6 miesięcy minimum)

mikikoks
komentarz
komentarz

Jeżeli chodzi o złe zamocowanie, to wydaje Mi się, że to odpada, bo wcześniej grałem całkiem długi czas i miałem około 200 fps'ów :v

inches666
komentarz
komentarz

Nie licz temperatury FPS'ami, sprawdź czy chłodzenie procesora dobrze się trzyma, nie jest wyłamane ani nic

mikikoks
komentarz
komentarz

Nie licz temperatury FPS'ami, sprawdź czy chłodzenie procesora dobrze się trzyma, nie jest wyłamane ani nic

Ja nawet nie wiem jak wygląda prawidłowe miejsce chłodzenia :v...

inches666
komentarz
komentarz

Nie rusza się ani nic?

mikikoks
komentarz
komentarz

Jeszcze nic z tym nie robiłem :v. A jak będę miał to patrzeć, to mam odłączyć komputer od prądu itd.?

inches666
komentarz
komentarz

Wypadałoby po prostu wyłączyć. Delikatnie poruszaj, jeśli trzyma się sztywno to jest okej

mikikoks
komentarz
komentarz

Zaraz poproszę brata, może Mi w tym pomoże :v.


Zdjąłem obudowę i nic się tam szczególnie nie ruszało.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.