x-kom hosting

Gry godne polecenia - propozycje użytkowników

K4milk
komentarz
komentarz

Call of Duty 2

Call of Duty 4

Assassin's Creed

Wiedźmin

WarCraft III Frozen Throne

Diablo II

NFS Undergroud

Gothic I/II

  • 1 miesiąc później...

Gość
komentarz
komentarz

co do pasjansa to ostatnio czasem w niego gram i udało mi się już na swoim sprzęcie wyciągnąć czas 85s, a w szkolnej pracowni na kulkowej myszce 101s :D

Chmielu92
komentarz
komentarz

*Z mojej strony mogę polecić Civilization IV wraz ze wszystkim dodatkami do niej. Myślę że nie ma lepszej obecnie gry, która mnie tak pochłonęła i zajęła tyle czasu. Zawsze nawet jak nie gram to zainstalowaną mam tą klasykę;] I w ogóle wszystko od Sid Meiersa jest godne poświecnia uwagi;)

*Seria Total War. Nie grałem w ostatniączęść (komputerek...) ale grałem w poprzednie. I to co mogę powiedzieć, że nie spotkałem się z grą oddającą takie niesamowite wrażenia z pola bitwy jak własnie seria TW. Do tego dochodzi piękna grafika i elementy polityczne, ekonomiczne itp itd powodujące że każdy kto chodź trochę interesuje się tematem obujmącym daną grę, znajdzie spokojnie grę, która zabierze mu mnóstwo czasu w zamian za niesamowite wrażenia;)

*Football Manager to już gra która albo się kocha albo nienawidzi;P albo kochasz piłkę i wszystkie jej aspetkty albo w dupie masz piłkę kopanę;) Gra, która pozwala kierować włsnym zespołem i cieszyć się z każdego cennego zwycięstwa, tranfseru, awansu. Coś pięknego dla "ludzi w temacie" ;)

Pozdrawiam;)

//Wystarczy zwykła czcionka

//piku

Dark Dragon
komentarz
komentarz

Ja polecam:

Call of Duty 4

Call of Duty 5

Heroes 5

GTA IV

Need For Speed: Undercover

Gry o dość duzych wymaganiach ale grafika spoko, grywalnosc fajna i podkład muzyczny tez fajny.

grosik42
komentarz
komentarz

Ja polecam www.tofikgame.com, jest to znakomita gra kosmiczna mmo, realizowana przez zwykłą przeglądarkę internetową. Co więcej, w przeciwieństwie do OGame pozwala na darmowa rozgrywkę, przez brak Kont Premium, antymaterii i td.

pol011
komentarz
komentarz

Polecam:

Ghost Recon Advanced Warfighter

Gran Turismo 4

Warrock

America's Army

  • 2 tygodnie później...
aXE
komentarz
komentarz (edytowane)
Polecam pasjansa ! Świetna grafika ! Doskonała fabuła ! Wzrusza, śmieszy , wszystko czego chcecie ! Muzyka jest świetnie dobrana ! Emocje niezapomniane ! POLECAM ! :haha:

//Coś powoli się resocjalizujesz... Wygrałeś +20% za przejście 2 levelu, jeszcze 3 i GAME OVER :evil2:

//piku

Widać Ci się nudzi. Post który napisałem miesiąc temu i dopiero teraz dajesz mi warna... żałosne.

// Żałosne jest twoje zachowanie...

// Nie jesteś upoważniony do zwracania uwagi moderatorom.

// Następnym razem pohamuj się od pisania postów i załatw to via PW, a na razie +20%

// NowakoV

Nie pouczam, miałem rację. Piku sam to przyznał. A to, że zwracam uwagę moderatorowi, to co ? Źle ? Moderator ani Administrator nie jest/są Bogami, oni po prostu mają pilnować porządku i zwracać uwagę na prośby/uwagi innych. Za to , że mówię co macie robić też pewnie dostane warna... (administracja widać nie lubi gdy się im zwraca uwagę)

kuba5005
komentarz
komentarz

Gothic 1

Gothic 2 NK

Gothic 3 ZM

Oblivion

Gran Turismo 4

GTA 4

GTA vc

Mafia 1 i 2

  • 2 tygodnie później...
swollow
komentarz
komentarz

Polecam serwis WEMP.PL

Co to jest Winning Eleven 2002?

Jest to japońska wersja Pro Evolution Soccer wydana przez Konami, któa wyszła na konsolę PSX.

Grę cechuje ogromna grywalność i profesionalne podejście twórców to tematu. Gra jest o wiele bardziej realistyczna od nowszych PESów.

Choć nie powala grafiką to warto się nią zainteresować.

Co to jest WEMP Patch?

Jest to modyfikacja do gry Winning Eleven 2002, która zawiera.

-Nowe piłki (Adidas Tango!)

-nowe siatki

-38 reprezentacji (od mocarzy np Brazylia do "cieniasów" np san marino"

-zmienione bandy

- nowe stadiony W TYM BOISKO ZE ŚNIEGIEM!!!!!!

Wersja WEMP dodaje także moduł do gry online! --------GRACIE Z ŻYWYM PRZECIWNIKIEM !!!!

W przyszłości:

-Orange Ekstraklasa i 1. Liga

-Jeszcze więcej reprezentacji.

-Najlepsze kluby europejskie

Na stronie znajduje się instrukcja jak zagrać online

Patcha można pobrać ze strony Aby zobaczyć linki.

Rejestracja lub Zaloguj się

Na wemp.pl są organizowane RANKING, LIGA I TURNIEJE!!

Zapraszam wszystkich serdecznie. Miła atmosfera i dobry kontakt z administratorami! Znakomita zabawa! Sam się o tym przekonałem!

Patch stworzony przez serwis Aby zobaczyć linki.

Rejestracja lub Zaloguj się

ZAPISY DO WSZELKICH ROZGRYWEK NA FORUM SERWISU!!!

Wymagania sprzętowe

Procesor: Pentium 600Mhz

Karta graficzna: 32MB

Pamięć: 64MB RAM

Minimum 370 MB wolnego miejsca na dysku

Klawiatura lub PAD

Łącze internetowe 128/64

Zalecany system: Windows XP SP2

Do zobaczenia na serwerach lub stronie!

Jeżeli masz jakiś problem z grą to wejdź na stronę Aby zobaczyć linki.

Rejestracja lub Zaloguj się i napisz o nim w dziale problemy techniczne. Napewno ktoś ci pomoże.

Wszelkie info na GG: 12996043

W ŻĄDNYM RAZIE NIE CHCIAŁEM SPAMOWAĆ, A JEDYNIE POWIEDZIEĆ WAM O TEJ GRZE

  • 2 tygodnie później...
Oloninho
komentarz
komentarz

Witam. Ja osobiście polecam takie gry jak:

1. World of WarCraft! Naprawdę świetna gra, jeśli ma się trochę kasy do wydania xD (oczywiście nie mówię tu o prywatnych serwerach ^^).

2. Cała saga Gothica (pod warunkiem, że masz patcha do "trójki" i "zb").

3. WarCraft The Frozen Throne, jeden z najlepszych rts'ów wg. mnie :)

4. Gears Of War, dość fajna gierka.

5. Enemy Territory Quake Wars, też spoko, ale dość szybko się nudzi (przynajmniej mi).

6. Assassin's Creed, jeśli lubicie robić w kółko to samo ^^ Ale ogólnie jest fajny system walki, free run etc. xD Miejmy nadzieję, że "dwójka" będzie lepsza ;P

Pozdro.

Kapii
komentarz
komentarz

Gothic

Gta SA, IV

Wilu-_-
komentarz
komentarz (edytowane)

Dark Sector -Świetna fabuła,rozrywka jak i grafika.

(gra jest w PEłni po Polsku z napisami)

  • 2 tygodnie później...
Ofset
komentarz
komentarz

Polecam Ci World of Warcraft oraz wszelkie serie NFS ;)

Siembi
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja polecę trochę gier na starszy sprzęt. Sam taki posiadam, i nie przeszkadza mi to w czerpaniu zabawy ze starszych tytułów ; )

Diablo 2 z dodatkiem Lord of Destruction - Co tu dużo pisać. Jeśli nigdy nie grałeś w D2 to polecam przejście Singla, poczujesz prawdziwy klimat, po przejściu na Battle net zaczyna się pogoń za itemami, Lvlowanie itp, ale to też jest przyjemne. Im więcej gram w nią, tym więcej odkrywa przede mną tajemnic, świetna gra, na pewno nie pożałujesz wydanych pieniędzy. Polecam również pierwszą część tej gry, miażdży dwójkę klimatem ; )

Warcraft 3 + dodatek The Frozen Throne - Bardzo fajna kampania + świetne multi, grafika cukierkowa, ale również miła dla oka. Niestety, żeby coś osiągnąć w grze wieloosobowej(Battle Net), trzeba dużo i żmudnie trenować ; ) Mimo wszystko polecam, choćby na wieczorne LAN-granie z przyjaciółmi i grę na singlu ; )

Unreal Tournament - Gra pomimo swojego wieku, ma się dobrze, tony grywalności w grze wieloosobowej. Jeśli nie przzeszkadza ci futurystyczny klimat, dziwne bronie, to gra dla ciebie. Polecam bardzo : ) Zabawa na singlu również nie najgorsza, dużo trybów(Capture The Flag, Assault itp)

Civilization 3 + dodatki - Jeśli twój komputer nie obsłuży czwórki, dobrą alternatywą jest trójka : ) Gra nawet na najprostszym poziomie dla początkujących jest w miarę wymagająca, świetna turówka, która pochłonie trochę czasu

Planescape Torment, Baldur's Gate 1 i 2 z dodatkami, Icewind Dale 1 i 2 z dodatkami, Fallout 1,2, TES Morrowind, Deus Ex, Gothic 1 i 2 + NK - Te gry są tak wielkie, że nie będę opisywał ich pojedynczo. Niedawno pojawiła się seria "Legendy RPG" gdzie za 59 zł w jednym pudełku możemy zakupić: Baldurs Gate 1,2 z dodatkami, Icewind Dale 1,2 z Dodatkami, Planescape Torment i na deser Lionheart, niezły smaczek nie? : D Polecam wszystkie wyżej wymienione z całego serca.

Neverwinter Nights + dodatki - Obecnie gram w tą grę, zakupiłem za 26 zł(śmieszna cena) w diamentowej edycji, gdzie znajduje się podstawka + dodatki, oli gra na singlu wygląda dobrze, to na multi zachwyca. Świetny i szczegółowy edytor, zadowoli każdego. Polecam tą grę

Dodam jeszcze, że oprócz Warcrafta i D2, wszystkie gry nie kosztują powyżej 30 zł, jedną, góra dwie na miesiąc można sobie pozwolić zakupić ; D

To na razie tyle, dopiszę kiedyś inne gry ; )

Gość
komentarz
komentarz

A ja polecam

Assasin's Creed

Infernal - świetna gra ;)

FarCry 2

mefiasz
komentarz
komentarz

Ostatnio zacząłem grac w OGame - wciągnęło mnie nie powiem, ale chciałbym spróbować czegoś podobnego do OGame (kosmos, statki kosmiczne, plantey, przyszłość, si-fi) z tym, że chwiałbym żeby coś sie ruszało w tej grze w przeciwieństwie do OGame....

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Jeśli nie musi być multiplayer to Advent Rising. Niedawno przeszedłem też taki klimat kosmos statki kosmiczne, fajne moce, bronie i oczywiście obcy.

Jeśli musi być online to możę EVE Online

epaGamer
komentarz
komentarz

Battlefield 2

Wiedźmin

FarCry 2 - jest nudny, ale wciąga

Kuchar01
komentarz
komentarz

Co sądzicie o Nwn 1 ? Dobrze sie prezezentuje ?

Psycholandia
komentarz
komentarz

A ja polecam gierkę po sieci: Team Fortress 2 - w którą gramy poprzez Steame.

Gra typu: first-person shooter, z dużą dawką humoru, do tego postacie kreskówkowe, ale bardzo ładna grafika.

O co w niej chodzi? Otóż mamy kilka trybów gry i każdy cel jest inny (są dwie drużyny - niebieska i czerwona) więcej tu: http://www.teamfortress.pl/zawartosc/teamf...ess/o-co-chodzi

Gierka jest wciągająca, można przy niej przesiedzieć na prawdę długie godziny.

Możemy sobie na zmianę wybierać postać jaką chcemy grać, do wyboru mamy kilka postaci, więcej tutaj: http://www.teamfortress.pl/podrecznik/postacie/pl

Polecam na deszczowe, wakacyjne dni. :)

BraYneX
komentarz
komentarz

Ostatnio odpaliłem Dark Messiah of Might and Magic i ta gra mocno mnie wciągneła...

Jest to FPS z elementami RPG (umiejętności,doświadczenie,magia itd.)

Gorąco polecam ;)

Pieczuś
komentarz
komentarz

Polecam:

-Counter Strike 1.6

-GTA IV oczywiście ;]

-Soldiers: Ludzi Honoru[najlepsza gra RPG wojenna w dziejach ludzkości xD]

-Hitman Blood Money[Nick w CS'a to: [H][!][T][M][@][N] Gram na takim od urodzenia ^^ obecnie z tagiem |ThC| bo to klan ;] ]

-John Woo Stranglehold[$wietna strzelanka!]

-True Crime New York City

-CoD4

zdzisiu197
komentarz
komentarz

no ja polecam splinter cell chaos theory, silkroad online, rune, gothic wszystkie części, morrowind, half life 1 (najlepsza gra na pc).

  • 3 tygodnie później...
szpaqowsky
komentarz
komentarz

Z mojej strony:

- Half life 1&2 + dodatki i epizody [FPP]

- Pizza Syndicate [Tycoon]

- Deus Ex [FPP & RPG]

- Seria Hitman [TPP]

- Seria GTA [sandbox]

- Civilization IV [strategia]

- Operation Flashpoint [FPP]

- Knights of the Old Republic [RPG]

- Jedi Academy [FPP/TPP]

- Tropico [strategia]

- AvP 1,2 [FPP]

111
komentarz
komentarz

Ja polecam

Assasin's Creed - Super gierka tylko czasem się nudzi bo prawie w kółko to samo robimy.

FarCry 2 - Kontynuacja FarCry, tym razem w Afryce.

World in Conflict - Fajne ale ma duże wymagania.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.