x-kom hosting

Gry godne polecenia - propozycje użytkowników

GigabyteKarol
komentarz
komentarz

Ciągle powtarzają się te same gry ;D
W lutym wychodzi gra Aliens vs Predator TM! To jest gra godna polecenia, zapowiada się dobrze teraz tylko czekać na premierę hehe ^^
Super grą jest również Wiedźmin Platynowa Kolekcja, gra nie jest nowiutka, ale gra się wspaniale! :)

Gość
komentarz
komentarz

Ja mogę polecic jeszcze dosc juz starą grę Arcanum - graficznie podobna do Falouta 1/2, moze troszkę lepsza, ale grywalnoscią moim zdaniem zmiata wszystkie inne starsze RPG.
Na początku trochę nudnawa, ale jesli sie wszystko ogarnie, to zaczyna się robić ciekawie...

Gość
komentarz
komentarz

Mass Effect 2, grafika i grywalność powala, szczęka mi opada przy tym ^^

  • 2 tygodnie później...
Skymad
komentarz
komentarz

Oooo tak, Mass Effect 2 to mistrzostwo, BioWare przeszedł samego siebie xD Przeszedłem w 20h, ale zakończenie o kant dupy rozbić... Ale poza zakończeniem, gra wymiata :P

Dradis
komentarz
komentarz

Mnie w zakończeniu Mass Effecta 2 spodobało się najbardziej to że grało się wszystkimi członkami grupy a nie jak w 1 wybierało się tradycyjnie 2 osoby i do końca tylko nimi. Mocno polecam obie części, jednak radzę najpierw zagrać w 1 bo 2 to jakby ciąg dalszy i są mocne nawiązania do wydarzeń z pierwszej części, więc kto nie grał to nie bardzo będzie wiedział o co chodzi.

Poza tym najbardziej polecam:
Call of Duty Modern Warfare 1 i 2
Batman Arkham Asylum
Assassin's Creed 1 i 2
PES 2009 (2010 to kompletna porażka głównie za sprawą zachowania bramkarzy)
...no i oczywiście nieśmiertelny Freespace 2 z modami polepszającymi grafikę i dodającymi mnóstwo nowych misji. Majstersztyk! Szkoda że nie można w to już pograć w necie :(

IraVehementi
komentarz
komentarz

Final Fantasy 7,8 FTW
PES 2009 + Smoke Patch(gość nieźle się narobił, a efekt jest genialny)
Call of Duty (cała seria i nieśmiertelny Price :D)
Puzzle Quest
Etherlords 1 i 2
HOMM (cała seria of koz)
Od biedy można jakiegoś Mugena odpalić

patrick666
komentarz
komentarz

ja z kolei polecę gierkę Avatar:the game.
Jest całkiem ciekawa i nawet na słabych kartach graficznych wygląda całkiem ładnie :)
Polecam.
Do tego funkcja 3d.

Dygns
komentarz
komentarz

Call of Duty 4
Dirt 2
oraz mmorpg Aion

dominik2010
komentarz
komentarz

Ja polecam grę:Euro Truck Symulator .Spoko gierka na pewno spodoba się graczom którzy lubią sobie pośmigać ciężarówką :)

Parsi
komentarz
komentarz

Fifa 2010

Argaleb
komentarz
komentarz

[quote name='zooziRaven' date='22 grudzień 2009 - 19:20' timestamp='1261506048' post='927547']
Crysis [grafika 10 dzwiek 10 grywalnosc 7] i Soldat [grafika 1 dzwiek 2 grywalnosc 10] xD
[/quote]

Co ty tu łosiu robisz? (Do adminów, to nie miało być wulgarne określenie)

Żeby nie robić off-topu.

Polecam:

Assasin's Creed 1 a jeszcze bardziej 2
Dla niektórych Dragon Age: Początek
Americas Army 3 (Darmowy MMOFPS)
Seria Total War
Bitwa o Śródziemie II
Seria Prince of Persia
Far Cry 2
Gta IV
The Elder Scrolls Oblivion i Morrovind
Seria Gothic
Call of Duty Modern Warfare 2
Call of Juarez (grafika wydawała mi się miejscami lepsza niż w Crysisie)
Crysis
Seria STALKER
Mount&Blade
Risen (Nie wszystkim musi się podobać)
Wiedźmin
Baldur's Gate II
Neverwinter Nights I i II

Być może parę tytułów wypadło mi z głowy:D

demi
komentarz
komentarz

ja polecam nfs U2 (nowsze wersje są coraz gorsze)
counter-strike source.

a z nowszych to gta IV

  • 2 tygodnie później...
Gość
komentarz
komentarz

Warcraft 3 - najlepsza strategia, do tego mozliwosc gry przez neta, niskie wymagania, nie nudzi się

Arcanum - najlepsze RPG: wciagajaca fabula, masa ekwipunku do wybory, roznych postaci, umiejetnosci, profesji, itd.. Niskie wymagania

Beyond: Good & Evil - najlepsza gra akcji/ fabularna - ciekawa fabula, wspaniala grafika jak na 'tamte czasy'. Nie za wysokie wymagania.

Wiedzmin - bardzo ciekawa gra RPG, chociaz mogę byc stronniczy, poniewaz jestem fanem serii książek o WIedzminie.

Lipek34
komentarz
komentarz

Ja polecam:
- Max Payne 2
- Counter strike 1.6
- Dirt 2

Jarhem
komentarz
komentarz

Mam kilka fajnych typów do polecenia :

Gry MMO:
1.Americans army 3 -świetna gra dużo lepsza od CSa aż zanadto realistyczna system trafień jest rewelacyjny. Wszystko tam jest zrobione na 6+ :D
2.Rappelz (PL)-gra w 100% po polsku gra się wyłącznie z rodakami. Bardzo przyjemnie się gra w rappelza jest tam ciekawie zrobiony świta misje są do wykonania a we wszystkim towarzyszy nam własny Pet którego sami wybieramy :)

Gry Single Player:
1.Grid- lepszy od tych wszystkich NFS-ów szkoda jedynie że się nie da grać na podzielonym ekranie jak w race driver 3
2.Mass Effect (1,2 w przyszłości 3)- Jest to moja ulubiona gra pomimo kilku błędów i łatwości rozgrywki ubóstwiam ją. Fabuła,postacie,lokacje,nowoczesne rozwiązania wszystko to nadrabia niedoskonałości Mass effecta sprawia to że na następną część nie mogę się doczekać
3.Gothic 1 i 2- są najlepsze trzecia część to jakaś poracha a dodatek zmierzch bugów jest dobrą nazwą ;)
4.Call of Duty Modern Warfare (1,2)-Gra trzymająca w napięciu zawsze dużo się dzieje warto zagrać
5.Prince of Persia- ostatnia wersja jest the best ciekawa grafika fajna fabuła trochę mało przeciwników

Z całości jednak najlepszą grą jest AA3 jest ona bardzo rozbudowana ale trzeba w nią zagrać by się przekonać ;)

djkraszinio
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja polecam PES 2010, Dragon Age Origins (wczoraj kupiłem i gierka bardzo dobra i działa nawet bardzo dobrze na słabszym sprzęcie), Torchlight (coś jak Diablo dużo potworków do bicia, masa przedmiotów itd)

maggajwer
komentarz
komentarz

Najlepsze Max Payne 1&2 , NFSU2, Godfather1 i naprawdę fantastyczne Machinarium:D polecam:)

  • 2 tygodnie później...
Poseł
komentarz
komentarz

Witam

Ostatnio zacząłem interesować się tematem gier MMORPG i dość nieoczekiwanie musze stwierdzić, że cholernie mnie to wciągnęło. To zupełnie inna bajka niz granie na singlu. Szczególnie chce Was zachęcić do WoW'a, gra po prostu wgniata na długie godziny, normalne gierki odstawiam w tej chwili na półkę. No ewentualnie zrobie sobie przerwe na hity jakie jak wiedźmin 2, diablo 3 czy starcraft 2.

W każdym razie odkąd kupiłem WoW'a to świat przestał dla mnei istnieć. Na prawde polecam wam tą gierke, 35 zł wydane np na www.keye.pl (swoją drogą super sklepik, kod do stworzenia konta miałem po 30 sekundach od wyslania kasy) i masz konbto do gry + 30 dni za darmo. To nie jest fortuna a możne przetestować.

Na prawde polecam :)

[color="#FF0000"]// A słyszałeś kiedyś o czymś takim jak wątki przyklejone?
// Przenoszę do zbiorczego.
// EvilKillaruna.[/color]

Gość
komentarz
komentarz

Jaaasne, nie mam co robić tylko płacić po 35 zł na miesiąc ;p
Za 35 zł to ja mam godzinę korków z matmy rotfl ;p;p

[color="#FF0000"]// i warna za spam, chyba że potrafisz konkretniej formułować posty.
// EvilKillaruna.[/color]

  • Dobra wypowiedź 1
  • 3 tygodnie później...
edek477
komentarz
komentarz (edytowane)

Według mnie [font="Arial Black"]Wolfenstein ET [/font]
Super s[color="#ff0000"]trz[/color]elaninka multiplayer
Gra rozgrywa się podczas wojny
Dużo broni
Fajne mapki
I jest DARMOWA
Naprawde polecam

Boks3r
komentarz
komentarz

Nie okresliłes czy multiplayer czy singiel player
Jesli chodzi o mp to trzeba wymienic kultowe gry: [b]1[/b].Counter Strike 1.6 [b]2[/b].Quake 3 [b]3[/b].Quake Live [b]4[/b].Call Of Duty 4 [b]5[/b].Call Of Duty 2 [b]6[/b].Medal Of Honor allied assault
A takze te mniej znane jak :[b]1[/b].Gta San Andreas(Samp) [b]2[/b].Tzar [b]3[/b].Battlefield Heroes

W singlu jest w pi..u fajnych gier :D Nie mam tyle czasu xD

qwe12399
komentarz
komentarz

a ja polecam gre Jazz Jackrabbit 2, oczywiście online, niesamowity klimat, miła atmosfera, gra jak na swoje lata ma wciąż wielu fanów

Timor
komentarz
komentarz

-GTA 4
-COD WAW
-CS CZ STEAM
;)

  • 3 tygodnie później...
Megan
komentarz
komentarz

Twierdza Battlefield Bad Company 2 Battlefield Heroes Ghotick 1 2 cod 4 5 Medal of honor airborne i allied assault

Fr3sh
komentarz
komentarz

Enemy Territory bez dwóch zdań !

Gram w tą grę od kiedy wyszła i ciągle uważam ją za bardzo dobrą.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.