x-kom hosting

Gry godne polecenia - propozycje użytkowników

Ebola
komentarz
komentarz

Age od Mythology, Underground 2, CoD 4 , CoD 5, CoD 1, Commandos II

Tym grą lubie poświęcić czas :)

Naxi
komentarz
komentarz

Lotr: Conquest - bardzo grywalna

Dead space - super klimat

a takze Gears of war 1 na kompa bo nie mialem okazji zagrac w druga czesc na xboxie 360

Krzysiek6
komentarz
komentarz

* Euro Truck Simulator

* NFS: UG 2 oraz Most Wanted

* Gta IV oraz San Andreas

* Counter Strike

* Seria 18WOS

* PES 6

* Colin Mcrally: Dirt oraz 2, słaba grafa, ale pamiętam te dni spędzone przed tą gra...

  • 2 tygodnie później...
kamil95
komentarz
komentarz

Ja polecam cod4, cod waw, Asasins cred, gta 4

w asasina gram co dzień i jeszcze mi się nie znudził :D

AronLander
komentarz
komentarz

Ja stawiam w grach na pierwszym miejscu na klimat i fabułę.

Oto kilka propozycji gier, które się chyba jeszcze tu nie pojawiły. Może stare, ale wciąż jare i moim zdaniem nie ustępują najnowszym produkcjom pod kątem grywalności.

Dla fanów symulatorów kosmicznych:

- seria Freespace 1 i 2. Moim zdaniem wymiata wszystkie w tej kategorii. Jeśli macie możliwosc to zaopatrzcie się w wersję anglojęzyczną. Polska wersja została skopana delikatnie mówiąc (beznadziejne głosy, jakby za karę). Jeden z nielicznych przypadków złej lokalizacji CD-projektu.

Dla fanów strategii kosmicznych:

- kultowa gra Homeworld i jej świetny dodatek Homeworld: Cataclysm Nie wiem jak wersja polska, ale angielska jest niesamowicie klimatyczna. W dwójkę nie grałem więc nie wypowiadam się.

Dla fanów RPG ze stajni Black Isle:

- Planescape: Torment - mój nr 1 wśród gier rpg (klimat, klimat i jeszcze raz klimat :) )

Dla nietypowych fanów FPP w mrocznych klimatach sredniowiecza (z domieszką technologii):

- Thief: The dark Project oraz Thief: The Metal Age; uwielbiam to skradanie się i wyczekiwanie na odpowiedni moment do wykonania jakiegoś ruchu. Gra dla cierpliwych.

Dla fanów historii, polityki i zarządzania miastem (łącznie):

- Cezar III

- Faraon

- Zeus

- Cesarz

- Europa Universalis II

To tyle moich propozycji. Zycze miłej zabawy :) Naprawdę warto :P

Gość
komentarz
komentarz

Ja polecam cala serie Splinter Cell, a najbardziej to Chaos Theory, super gierka, fabula bardzo dobra, i fajny dubbing w polskiej wersji jezykowej.

przemasmo
komentarz
komentarz

Ja polecam :

*fallout 3

*assasin creed

*crysis

*twierdza krucjata :D

*counter Strike 1,6

mati0050
komentarz
komentarz

Warcraft III

Rome Total War

Medival I i II

Dead Space

bartEEEk
komentarz
komentarz

Assassin's Creed - pierwsze wrażenie dobre [gram dopiero 5h]

GTA IV - warto wydać pieniądze, gra, która nie może się znudzić

Far Cry 2 - bardzo efektowna, lecz szybko się nudzi

Call of Duty 4 - moim zdaniem najlepszy FPS, bogate multi i świetny single

Hitman (Silent Assasin, Blood Money) - obowiązkowa pozycja każdej kolekcji, do dziś lubię sobie czasem zainstalować i przejść ze dwie misje

GTA: San Andreas - podobnie jak IV, dużo możliwości

PES 09 - najlepsza do tej pory symulacja footballu

NFS: MW - najlepsza z serii

NFS: UC - pomimo złych ocen mi przypadła do gustu

ivann2
komentarz
komentarz
Far Cry 2... ...lecz szybko się nudzi

chyba jak każda produkcja Cryteka :P

Ja polecam :

Asasin's Creed - bardzo fajna ale za bardzo monotonna.

Call of Duty 4 - świetna gra na multiplayera

Call of Duty 5 - kontunuacja CoDa 4 z tym samym silnikiem przeniesiona w czasy 2 wojny światowej, opcja kooperacji i tryb "Nazi Zombi" to strzał w dziesiątke

Gears of Wars - tryb kooperacji jest bardzo dobry lecz pozostałe tryby nie są dobre

Devil May Cry 4 - poprostu świetna gra :D

Resident Evil 4 - również świetna gra w fajnym, mrocznym klimacie

Władca Pierścieni Bitwa o Śródziemie II - świetna strategia oparta na Władcy Pierścieni, fajny multiplayer, warto też kupić dodatek Król Nazguli.

Enemy Terriority : Quake Wars - na pojedyńczym graczu jest słaba ale za to na multi jest dobra

Battlefield 2 - dobra zabawa na wiele godzin :)

Need for Speed Underground 2 - chyba najlepsza część z całej serii, jak narazie EA zaprzestała prace nad NFS'em, pewnie za mało się sprzedawała.

Left 4 Dead - fajna "sieka" z fabułą i zombie :]

i to chyba tyle :P

zemik
komentarz
komentarz

Far Cry 2

Medieval 2

World of Warcraft

Lineage II

Unreal Tournament 3

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

NFS Undercover - Tylko ze względu na wyścigi na autostradach :P

Crysis - Super Grafika , i Nawet fajna grywalność

Far Cry 2 - Pod względem Fizyki przestrzeni i swobody

GTA IV - gra nie do znudzenia.. sam chociaż mam już 100 % gry..potrafie 5 godzin jeździć sobie po miastach zupełnie .. bez sensu :D

COD 4 - Jeden z Najlepszych cod chociaż cod 1 + 4 letni staż daje niesamowitą przyjemność z gry

WoW - ... gra w która można grać .. grać ... grać 4 lata dzień w dzień i nadal jest co robić po prostu gra która nie ma końca

... dużo jeszcze gierek ale te szczególnie polecam

dopisał bym fife 09 , grid , tdu ale podczas instalacji zacina mi się komputer tylko reset pomoga =/ .... a wcześniej było ok... formaty nic nie dają i zmiana systemu :( pomysł ma ktoś jaki?

Edytowane przez powerfullman
Danyyy
komentarz
komentarz

Ja Polecam Devil May Cry 4 ;D Bardzo dobra w kazdym stopniu :) Nigdy nie lubiłem takich gier ale ta Daje Rade jak najbardziej ;D do tego :

GRID : Najlepszy symulator w jaki grałem ;]

DIRT : Z Zamiłowania do serii Colina Po raz kolejny mnie nie zawiedli ;]

Tomb Raider Underworld : Jak to Tomb Raider równiez Każda cześć była dobra tak i w tą warto zagrać ;]

Call Of Duty World at War : Powiem Tylko, że ludzie z Activision Po raz kolejny odwalili kawał dobrej roboty ;]

Blazing Angels 1 i 2 : Nie idzie sie oderwać ;]

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)
Call Of Duty World at War : Powiem Tylko, że ludzie z Activision Po raz kolejny odwalili kawał dobrej roboty ;]

Podzielam zdanie kominka -

Co mogę polecić?

przede wszystkim FPS'y - bo to moje ulubione gry.

Counter-Strike 1.6/Source, Left 4 dead, CoD 4, Half-Life 2, Halo 3, Gears of War 2 (niestety na PS 3 nie ma)

Oprócz FPS'ów lubię wyścigówki

GRID, NFS : Most Wanted/Carbon, Burnout Paradise, Motorstorm 2 i Pure.

Edytowane przez tihOp
konrad6554
komentarz
komentarz

Lineage II

World of Warcraft

Call of Duty 4

Motor Storm

God of War

Starcraft - klasyka :P

Art09
komentarz
komentarz

- F.E.A.R.2: Project Origin

- Lord of the Rings: Conquest

- Crysis

- Race Driver GRID

- FIFA 09

- Grand Theft Auto IV

- Call of Duty: World at War

demeryt
komentarz
komentarz

Widzę, że niewielu tu fanów strategii, raczej lecimy głównie zestawem Akcja/FPP/TPP ew. RPG/sport

To może z innej beczki trochę, niektóre gry, o których nie ma tyle szumu w mediach, ale są to absolutne perełki:

- Civilization IV (najlepiej z dodatkiem Beyond the Sword) - znających nie muszę przekonywać, ta gra to po prostu niesamowity, wciągający i miodny symulator cywilizacji, od czasów wynalezienia narzędzi rolniczych i pierwszych broni aż po loty kosmiczne i broń nuklearną. Zarządzanie miastami, wojskiem, finansami i dyplomacją - wszystko w pięknej oprawie. Dłuuugie godziny / dni / miesiące przed ekranem gwarantowane.

- Disciples II - teraz już trochę stara, obecnie czekamy na odsłonę trzeciej części. W skrócie - kuzyn serii spod znaku Heroes of Might & Magic. Tak też myślałem, gdy przed kilkoma laty po nią sięgnąłem. A potem wsiąkłem na długie miesiące. I Heroes jak dla mnie może być jest jedynie ubogim kuzynem Disciples, które bije go prawie we wszystkim. Po pierwsze - niesamowita fabuła, która rozwija się wraz z kolejnymi misjami, jest pełna zwrotów akcji i niespodzianek, ma niesamowity klimat i nie jest sztampowa! Grafika - Heroes jedzie takim typowym stereotypem - rycerz to rycerz, smok to smok, itd. A Disciples pod względem artystycznym odznacza się niezwykłą estetyką graficzną, mrocznym, trochę dekadenckim klimatem, to jakby Heroes w wersji dla trochę starszych odbiorców. No i walka - zupełnie inna, niż w Heroes, nie liczy się tu ilość tylko jakość (poziom) jednostek, wg. mnie dużo bardziej kombinacyjna i ciekawa (oczywiście turowa). Jest to jedna z najlepszych i najbardziej wciągających gier, w które grałem w życiu, mam nadzieję, że 3. część będzie godnym następcą. Jest trochę trudniejsza od Heroes, może stąd mniejsza popularność.

A teraz polecane przeze mnie gry-hity, czyli znane:

- Wiedźmin jest bardzo dobrą grą, ciekawą, klimatyczną i nieźle wyglądającą, poza tym bazuje na polskiej literaturze fantasy i dlatego jest dla Polaków dodatkowo atrakcyjna (pewne rzeczy, zwłaszcza "smaczki", ulegają nieuchronnemu zniekształceniu w tłumaczeniu, bądź znikają całkowicie). Wiedźmin zdecydowanie tak.

- Mass Effect - wspaniała gra, z rozmachem, piękna, walka niby połączenie RPG i FPS. Zdecydowanie warto, choć nie jest to RPG-symulator jak Oblivion, akcja jest tu napędzana fabułą i nie ma tak wielkiej swobody w poruszaniu się po świecie (tzn. sprawia on wrażenie obszerności, ale podzielony na lokacje, pomiędzy którymi się przemieszczasz, nie możesz sobie tak po prostu pójść przed siebie, jak w Elder Scrolls). Wydaje się trochę krótka, ale w porównaniu z Oblivionem wszystko się może wydać krótkie.

- Oblivion - zdecydowanie, jeśli masz dużo czasu i lubisz otwarte, ogromne światy, w których oprócz wątku głównego możesz robić co chcesz i iść gdzie chcesz, wykonując po drodze dziesiątki różnych questów. Można również się pobawić i zapodać kilka przydatnych modów, polecam stronę http://www.tesnexus.com/. Gra ma przeciwników, którzy twierdzą, że jest nudna i "pusta", rzeczywiście, nie jest tak ściśle kierowana akcją jak Mass Effect, Wiedźmin, czy Neverwinter Nights, raczej oferuje wrażenie symulacji ogromnego świata, w którym możesz sobie np. przepłynąć przez rzeczkę, zebrać kilka przydatnych grzybów / ziół pod pokrytym mchem kamieniem, a następnie wejść do zauważonej na zboczu jaskini i oczyścić ją z goblinów, albo... czegoś innego. Muszę przyznać, że gram w Obliviona już chyba 6. raz i jeszcze nigdy nie posunąłem się dalej niż do połowy w głównym wątku fabularnym, tyle jest innych rzeczy do zrobienia.

mati228
komentarz
komentarz

Ja polece jeszcze Mirror`s Edge. Do tego jeszcze wersja 2D online:):):)

  • 2 tygodnie później...
wojtas0112
komentarz
komentarz

Bardzo polecam:

-Gears of War

-Dark Sector (Bardzo fajna gra ale na kompa tylko po rusku :))

-Atlantica Online (MMORPG z walkami turowymi tez super)

pozdro!

A43vil
komentarz
komentarz

To ja lekko bo możecie się zniechęcić do gry po Rusku widziałem gdzieś z Z angielszczenie, a można nawet zrobić prościej edytować plik i zmienić z RS na EN i jest juz angielski.

Atlantica online gram w to polecam ciepło, jakby co w piątek rusza nowy Serwer więc jakby ktoś się skusił to piszcie na GG 3151174 zawsze będzie raźniej

Gość
komentarz
komentarz
-Dark Sector

Grafika fajna, podroba GoW...nie ma co tego kupowac/w polsce chyba tylko sciagnac...

// Można zawsze na konsoli zagrać: http://allegro.pl/search.php?sg=0&string=dark+sector

// Albo kupić za granicą, piractwo nie jest konieczne.

// NowakoV

Zetron
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja polecam

-Splinter Cell: Chaos Theory

-CoD4

-GtaIV

-Drakensang

-Mirror's Edge

Edytowane przez Zetron
  • 3 tygodnie później...
marcin13135
komentarz
komentarz

Ode mnie:

CoD WaW

CoD 4

GTA IV

RACE DRIVER GRID

Crysis

Crysis Warhead

Colin Dirt

Burnout Paradise The Ultimate Box.

  • 2 tygodnie później...
aXE
komentarz
komentarz

Polecam pasjansa ! Świetna grafika ! Doskonała fabuła ! Wzrusza, śmieszy , wszystko czego chcecie ! Muzyka jest świetnie dobrana ! Emocje niezapomniane ! POLECAM ! :haha:

patrick666
komentarz
komentarz

Cod IV/V

GTA IV/San Andreas :D

Lineage 2

Warhammer

PES

i to by było na tyle

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.