x-kom hosting

Gry godne polecenia - propozycje użytkowników

rojo17
komentarz
komentarz

Pewnie już bylo setki razy ale polecam
1. COD4 MW multiplayer super relaks
2.COD2 multiplayer super atmosfera na serwerach świetna na długie zimowe wieczory. :D

Kozii512
komentarz
komentarz

Ja polecam:

1. Pro Evolution Soccer 2010
2. Call Of Duty: Modern Warfare (szczególnie Multiplayer)
3. Call Of Duty: World At War (szczególnie Singleplayer)
4. Serię Splinter Cell (od 1. części aż po Double Agent)

Gość
komentarz
komentarz

GTA SA i Cs 1.6 Wciaga :]

Kiziea
komentarz
komentarz

Ja jedynie polecam symulatory wyścigów samochodowych, ale te prawdziwe nie Arcade jak NFS.

Więc tak TOP5 na obecną chwilę i chyba jedne z nowszych.

1. rFactor | Platforma pod modyfikację użytkowników, niedługo nowa cześć rFactor 2
2. Race 07
3. GTR Evolution
4. Race On
5. GTR 2

Polecam każdemu fanowi wyścigów samochodowych takich serii, jak WTCC, GT czy F1. Oczywiście trzeba tutaj jeździć bez pomocy, by poczuć naprawdę chodź rąbek tego co czuję kierowca w rilu.

zarowaaa
komentarz
komentarz

Wiedźmin - świetny erpeg, gra klimatyczna, parę razy łezka poleciała, naprawdę warto za nią dać nawet i 200zł ;)

Test Drive Unlimited - wolność, wolność i jeszcze raz wolność. W sam raz, by ułożyć się wygodnie na fotelu, wziąć w łapki kierownice, dobra muzyka i relaksować się na autostradach. Polecam ;)

Borderlands - nosz kurcza, nie da się tego opisać. Tą grę można albo kochać albo nienawidzić. Ja ją kocham :)

Crysis - 10000 dróg na wykonanie jednego zadania, grafika, nanosuit... polecam ;)

Gość
komentarz
komentarz

Gothic 1/2/2NK/3/3FG super rpg'i w częśći 3 się zakochałem :D
F.E.A.R / F.E.A.R PM / Projekt Origin - proste strzelanki super odstresowanie ;)
Doom3 /Doom RoE / PreY - niezła sieka :bajer: stare ale jare
COD 4MW/ COD 4MF2 jak dla mnie najbardziej realistyczne odwzorowanie pola walki zaraz po serii Bathlefield :lol2:
Oblivion- jak wolisz gadac niż działać ;]
NFS MS

To tyle z tych co najbardziej lubie :E

Cendrek
komentarz
komentarz

a ja polecam Batman Arkham Asylum naprawde wciąga , mozna przy niej posiedziec kilka godzin . Ciekawe misje , ostrzegam trzeba troche pomyślec :)

Kicak
komentarz
komentarz

Szczerze polecam najlepszą grę MMO - Dungeons & Dragons Online : Eberron Unlimited.

Michel122
komentarz
komentarz

nfs MW
NFS U
Fighting FOrce :)
Age of Empires III
Max Payne 1 i 2
Gta SA
Tomb raider Legend
Gothic I i II

Gość
komentarz
komentarz

GTA SA-MP - naprawdę fajna rozrywka.
Gothic 1,2,3.
Wiedźmin.
Crysis.
Pro Evulution Soccer 9,10.
Diablo 2.
GTA IV.

Gość
komentarz
komentarz

COD 4 MW
Risen (polecam)
Resident Evil 5
F.E.A.R.
PES 2010

To by było na tyle :D:)

  • 2 tygodnie później...
univega
komentarz
komentarz

PES 2010 . Cod 6 ,4 , 5 Assassin creed ,

Odradzam Każdemu graczowi gre FIFA bo to taki shit ze wogole dramat ... Zal mowic

Gość
komentarz
komentarz

Risen-potrzeba więcej sprytu niz np w Gothic 3[img]http://www.forumpc.pl/public/style_emoticons/default/wink.gif[/img]

Grzmocik
komentarz
komentarz

assassin's creed oczywiscie ;):D

ssdx
komentarz
komentarz (edytowane)

Batman Arkham Asylum - kozacki tytul, dawno w tak dobra gre nie gralem!.
Call of Duty Modern Warfare 2 - miodna gierka, tak samo miodna jak CoD 4 MW!

P.S. Tak z dystansem to jesli ktos chce grac w pilke nozna to niech kupi sobie X360/PS3 i niech gra w FIFe 10 ;) ( http://www.youtube.com/watch?v=p5B_q6wtHlI ), bo PES 2010 to taka padlina ze sie nie dobrze robi.

Boski4
komentarz
komentarz

Ja polecam tak:

Call of Duty
Call of Duty 2
Call of Duty 4 Modern Warfare
Call of Duty World at War
Call of Duty Modern Warfare 2
Medal of Honor Airborne
Wiedźmin
Mass Effect
Assassin's Creed
Devil May Cry 3
Devil May Cry 4
jeżeli ktoś lubi to Tomb Raider
Need for Speed (wszystkie części)
Ojciec Chrzestny 2
Mafia
Fifa 9
Pro Evolution Soccer 9
Pro Evolution Soccer 10

zooziRaven
komentarz
komentarz

Crysis [grafika 10 dzwiek 10 grywalnosc 7] i Soldat [grafika 1 dzwiek 2 grywalnosc 10] xD

Kavi
komentarz
komentarz

Ja polecam Neverwinter Nights 2. jest 1 główna kampania i można dokupić sobie jeszcze 3 dodatki które dodają po jednej kampanii. A oprócz tego można grać na różnych serverach RPG. Sam gram w tą grę od roku.

LajoN.!
komentarz
komentarz

Ja Polecam CoDa 4 Fanstastycznie sie w niego gra :)

sqanns
komentarz
komentarz

A ja polecam fajna polską Grę [b]Polanie II. [/b]

haker95
komentarz
komentarz

Ja polecam

GTA IV
Ojciec chrzestny 2
Mafia

Gość
komentarz
komentarz

A ja - jedyną grę jaką w zyciu przeszedłem - Beyond: Good & Evil (wiem, wiem, stara, ale miala klimat - czekam na B:G&E2).

miciok94
komentarz
komentarz

Polecam grę darmową przez neta : Parabellum :] zajmuje 1GB + aktualizacje około 500mb (dopiero op zainstalowaniu gry)

itsmylife
komentarz
komentarz

Batman Arkham Asylum. Jedna z najlepszych w jaka ostatnio gralem i ma nawet nieduze wymagania

  • 2 tygodnie później...
pikikd
komentarz
komentarz

Ja polecam grę Prototype. Na początku może wydawać się trochę monotonna, ale potem się rozkręca :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.