x-kom hosting

Sentymentalnie i Subiektywnie o komputerach i o życiu :)

539
komentarz
komentarz

Szynszyl..jak masz bystry wzrok i jesteś bystry facet ( a tak szczerze Cie odbieram) to w tym temacie w jednym z moich postów zawarłem myśl dotycząca tego Co bym Ci kupił jak bym np. wygrał w totka ,albo miał nadmiar gotówki..poszukasz..i wkleisz ..Prawda?


znalazłeś?


Ja przy wyborze mobo idę niemal w ciemno w nowego asusa. Jak bym wpadł w euforyczny nastrój i posiadał nadmiar gotówki z pewnością zakupiłbym topową mobo tej firmy wraz z kartą grafiki i monitorem dla naszego sympatycznego kolegi z forum , którego nie ukrywam bardzo lubię. W tym miejscu pozdrawiam

Rozumiem  że dziś już późno ..:) no to wkleiłem powyżej. :) pozdrawiam serdecznie...:) :) :);)

inches666
komentarz
komentarz

539, JBL-i się do słuchania muzyczki raczej nie kupuje. Miałem na myśli raczej studio do porządnego home-recordingu

  • Dobra wypowiedź 1
szynszyl1337
komentarz
komentarz

A ja dopiero przeczytałem post :(

  • Dobra wypowiedź 1
539
komentarz
komentarz (edytowane)
A ja dopiero przeczytałem post

 

No i dupa... !    a jak tak Ciepło o Tobie pisałem :)


 

 

539, JBL-i się do słuchania muzyczki raczej nie kupuje. Miałem na myśli raczej studio do porządnego home-recordingu

Aaaa   :)

inches666
komentarz
komentarz

now-kiss.png

  • Dobra wypowiedź 1
539
komentarz
komentarz (edytowane)

co to za "robaczki" :)

ale kiss piękny..PRAWDA?

 

 

Kumam ;)

 

aj tamm. , ja tam w przedszkolu musiałem całować dziewczyny w przeprosinach :) Tak kazała przedszkolanka i publicznie wtedy to był WSTYD, a teraz :) na starość to się już nie wstydzę :)


Właśnie też mi ona chodziła po głowie ale nie pamiętałem nazwy  

Mnie weszła w głowę tak że ją kupię... :)

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Pochłonęło mnie stawianie systemu na nowo

  • Dobra wypowiedź 1
inches666
komentarz
komentarz

Jak pierwszy raz Linuxa postawiłem miałem najdłuższą przerwę w stawianiu systemu na nowo

  • Dobra wypowiedź 1
539
komentarz
komentarz

Pochłonęło mnie stawianie systemu na nowo

Oj a co się stało?


Jak pierwszy raz Linuxa postawiłem miałem najdłuższą przerwę w stawianiu systemu na nowo

A dokładniej... bo nie rozumiem :(

inches666
komentarz
komentarz

WinXP musiałem reinstalować średnio raz na 4 miechy. A pierwszego linuxa miałem z 9 miesięcy. Dopiero Win7 go przebił

  • Dobra wypowiedź 1
szynszyl1337
komentarz
komentarz (edytowane)

Windows magicznie zabierał o 8GB za dużo mimo wyczyszczenia chyba wszystkiego co mogłem a przy okazji skype non stop tracił połączenie, więc przyszła pora na odświeżenie.

 

Ja linux'em bawiłem się od kilku dobrych lat ale szczerze nauczyciel od informatyki dopiero mnie nim zaciekawił. Moim zdaniem dopiero windows 8 był w stanie stawić czoła linux'om, bo w moim przypadku Win7 po kilku update'ach potrafił mulić jak roczny linux (albo i dłużej).

  • Dobra wypowiedź 1
539
komentarz
komentarz

Ja miałem na poprzednim komputerze OpenSuse przez dwa lata.

Teraz mam win8.1 oraz Linux Mint 17.  Mint po personalizacji mam od dnia premiery.

Miałem tylko jeden mały problem ze sterownikiem , który rozwiązałem.  Nie mogę sobie poradzić z pełnym okiełzaniem sensorów w Linux.

Chodzi o prawidłowe rozpoznanie dwóch czujników. 

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Jak się sprawuje miny?

Bo bawiłem się głównie debianami i jedną produkcją uważaną za najpiękniejszą (nazwa wypadła mi z głowy). Myślę czy się nie zebrać i nie postawić Arch Linux'a

  • Dobra wypowiedź 1
inches666
komentarz
komentarz

Mint jest jedną z najprostszych distro z tego co wiem

  • Dobra wypowiedź 1
539
komentarz
komentarz (edytowane)

Instalowałem rózne Linux i ma swoje typy.

 

CentOs  - wyszła nowa wersja

OpenSuse - miałem wersje 12 i13

Mint do którego się przyzwyczaiłem.

jest śliczny graficznie ,prosty w użyciu i u mnie stabilnie działa.

 

Nie mam najmniejszego parcia na zmiany. Wręcz przeciwnie w porównaniu do niektórych dystrybucji jakie testowałem (a o których nie piszę)

to mogę zaryzykować stwierdzenie że ODPOCZYWAM PRZY MINT 17.

To tak fajny system ,ze zainstalowałem go swojej nie najmłodszej już mamie.

Zaczęła od wersji 15 teraz ma 17. I BARDZO sobie chwali.

Fajna mam mamcie... a co.. :)

Dodatkowo Mint 17 bardzo fajnie sprawuje się na laptopach. Naprawdę szczerze polecam.

Na komputerze przenośnym tez mam Minta 17. Dodatkowo instaluje ten system czasem znajomym i przeważnie są zadowoleni .


 

 

Mint jest jedną z najprostszych distro z tego co wiem

Mnie to pasuje. 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=PfL86GXuc3U

http://www.youtube.com/watch?v=kMHjUqRfmC8

http://www.youtube.com/watch?v=lgOMUAXMHbg

inches666
komentarz
komentarz

Ojczulkowi zainstalowałem 13 bo akurat miałem pod ręką, a sprzęt stary. Działa o niebo lepiej niż nowy netbook z Win7  :E

  • Dobra wypowiedź 1
539
komentarz
komentarz

Ojczulkowi zainstalowałem 13 bo akurat miałem pod ręką, a sprzęt stary. Działa o niebo lepiej niż nowy netbook z Win7 

Jasne. działa naprawdę fajnie :)

inches666
komentarz
komentarz

W ogóle netbooki to jakaś pomyłka była, Intele Atom'y 1,6 nadają się conajwyżej do obsługi kalkulatora moim zdaniem

  • Dobra wypowiedź 1
539
komentarz
komentarz

To już kwestia potrzeb i preferencji.

inches666
komentarz
komentarz

Jeśli od nowości jest na nich Win7 który przy tej konfiguracji ledwo radzi sobie z yt w 480p to raczej kwestia preferencji wydaje mi się... bezsensowna

  • Dobra wypowiedź 1
539
komentarz
komentarz

Min dlatego siostrze mojej lubej , która dostała kiedyś taki komputer po czym włożyła po roku użytkowania   zawirusowanego i zamulonego do szafy zainstalowałem ostatnio na nim Minta.

Od tamtej pory komputer służy w domu jako przenośny internetowy łobuziak, zabierany chętnie na wyjazdy etc...

Należało skonfigurować wi fi, modem gsm i od tej pory niemal zawsze jest internet redy.

Cieszy mnie zadowolenie małej :) I plus zebrany od teściów :)

  • Dobra wypowiedź 1
szynszyl1337
komentarz
komentarz (edytowane)

Gdy zaproponowałem mojej mamie, że zainstaluję na jej laptopie linux'a to powiedziała żebym nic nie zmieniał, bo się obrazi etc. więc zostawiłem laptopa, który niemiłosiernie muli na win7, co mnie boli gdy muszę z niego skorzystać :E  (i3 370m nie jest zbyt potężnym procesorem), natomiast swojemu tacie nawet tego nie proponowałem, ponieważ jestem w stanie zaryzykować stwierdzenie, iż jest on graczem :P (mimo laptopa)

  • Dobra wypowiedź 1
539
komentarz
szynszyl1337
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja niestety w swoim domu wyparłem nośniki optyczne (z wyjątkiem ps3 oraz filmów) i nie pamiętam kiedy używałem swojego DVD rom'u (z wyjątkiem dzisiejszego dnia).Korzystam tylko z nośników flash (a kiedyś wątpiłem, że coś takiego może się stać jak tak drastyczny spadek popularności tych nośników)

  • Dobra wypowiedź 1
539
komentarz
komentarz

A zdjęcia z komunii..etc..:) przecież tu się prosi o dobrą płytę i siup do szafki. :)

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.