x-kom hosting

Sentymentalnie i Subiektywnie o komputerach i o życiu :)

Robson3521
komentarz
komentarz

Ale grubiutki ;P

  • Dobra wypowiedź 1

inches666
komentarz
komentarz

A ja w ramach zwierzątek mam rozwielitki i kłębki kurzu

  • Dobra wypowiedź 1
szynszyl1337
komentarz
komentarz

Te drugie są nadzwyczaj uciążliwe gdy się nie ma filtrów w obudowie :P

  • Dobra wypowiedź 1
inches666
komentarz
komentarz

Już o tym wspomniałem w "Fotkach..." :D

  • Dobra wypowiedź 1
Wolfensztein
komentarz
komentarz

Co jest z tyłu "kużu"?

Żuk xD

  • Dobra wypowiedź 1
lsdpetersld
komentarz
komentarz

Wolfensztein. Ten "zart'' byl ponizej poziomu morza... :p

tapniende s meko p5346

  • Dobra wypowiedź 1
inches666
komentarz
komentarz

A morze nie był? :D

  • Dobra wypowiedź 1
lsdpetersld
komentarz
komentarz

A morze jednak pył? :)

tapniende s meko p5346

  • Dobra wypowiedź 1
inches666
komentarz
komentarz

No i wracamy do kuża

  • Dobra wypowiedź 1
539
komentarz
komentarz

Osobiście poluję teraz na kota brytyjskiego

Polecam z całego serca. Tylko od dobrego hodowcy, Są tez koty brytyjskie długowłose, Jak potrzebujesz kota przytulankę lepszy będzie ragdoll.

Brytyjczyki miewają dość zdecydowane charaktery co czasem rozmija się z ludzkimi oczekiwaniami. To bardzo mądre koty , jednak specyficzne.


p.s Kocur z Twojej foty wygląda jak szkocki fold choć na podstawie tak zrobionego zdjęcia nie podejmuje się jednoznacznej oceny.


A ja w ramach zwierzątek mam rozwielitki i kłębki kurzu

Napisz jak będziesz miał nużeńca :) Chociaż nie życzę Ci tego  :)http://www.naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news,396276,40-60-proc-ludzi-po-czterdziestce-zaatakowanych-przez-nuzence.html

  • Dobra wypowiedź 1
lsdpetersld
komentarz
komentarz

"$tarość nie radość."

tapniende s meko p5346

  • Dobra wypowiedź 1
539
komentarz
komentarz

zachowaj sobie ten post... przeczytasz sobie w stosownym czasie :)

  • Dobra wypowiedź 1
lsdpetersld
komentarz
komentarz (edytowane)

Dzieki za zyciowa porade. :E

A teraz, zeby ozywic temacik jeszcze bardziej. :)

Bardzo milo wspominam laptopa Extensa 5220, nie byl mocny, ale w co nie co pare lat temu dalo sie pograc. Poza tym, fajna byla ta atmosfera w kuchni, gdyz rodzice nie chcieli go przeniesc, a laptopa akurat z nimi dzielilem, ale mysle, ze najlepiej bylo, jak reka od myszki marzla, bo na parapecie sie ja trzymalo... :E Hehe. No i tak sobie czas mijal, az wyjechalem do Poznania w odwiedziny. Tam byl Pentium 4, FX 5200 i 1,5GB pamieci ram (plyte jutro sprawdze). Fajnie sie na tym monitorku 1024:768 bez AA sie pykalo w Portala. Niby mi to wystarczalo, ale brat zmienial czesci i powiedzial, ze mi zmieni. Tak oto dostalem 3200 2gb ddr1 "srebrnego power'a'' oraz 9600gt. Postanowilem ''abgrejdnąć'' komputer, dokupujac x2 3800 za 50zl... Inwestycja zycia, ale coz... :) Ten drugi prywatny komputer sluzyl mi dlugie czasy. Az po... Tydzien temu. :) Troche skrocilem, ale mam nadzieje, ze sie milo czytalo. Szkoda mi jedynie, ze po ktoryms formacie lampka ladowania u extensy migala co 1-2sek na jakies 0.3sek. Ciekawe co mu sie stalo...

Dobrej nocy wszystkim. Niech sie wam teczowe szynszyle przysnia. :E

tapniende s meko p5346

  • Dobra wypowiedź 1
539
komentarz
komentarz

Dobrej nocy wszystkim. Niech sie wam teczowe szynszyle przysnia.

Sny szynszyla o szynszylach:)

DarKPL
komentarz
komentarz

Mam nadzieje że się wyspaliście :3
A co jeśli okaże siè że szynszyl jest kotem ;)
Chyba czas wrócić na ciemną stronę mocy i napisać coś o kompach
Używałem boxowego chłodzenia
Zaraz przyjdzie yoki i da mi 100 zdrowaśek

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Jako, że szynszyl jest zwierzęciem nocnym to pozwoliłem sobie na okres wakacyjny upodobnić się do tego futrzaka :D

Czy ktoś z was próbował się ubiegać o wersję kolekcjonerską Wiedźmina 3 ? (ja z marnym skutkiem listy rezerwowych, która się skończy jej brakiem)

Tak przy okazji chłodzeń boxowych to gdyby intel miał chłodzenia wydajnością podobne do tych od amd to byłoby całkiem przyjemnie ale z poprawka jednego błędu: użycie wentylatora o większej średnicy i trochę cichszego. 


Odnośnie ciekawych zwierzątek: 

angora111.jpg

królik angora turecka

DarKPL
komentarz
komentarz

Up bardziej wyglada jak zagrożony gatunek teśćiowus pospolitus ostatnio rozbierałem chłodzenie od intels i to co jest tam to żenada ;e
Lepsze miała wentylatory ruska na straganie intel nie ma czym pudełek wypełniać i boi się że pogubi procki bez takiej kobyłki w roku 2020 zaczną dodawać cegły jako najlepsze chłodzenie ale najpierw trzeba wypiec razem z radeonami

Wolfensztein
komentarz
komentarz

Nie załamuj się, najpierw są te pre-orderowe wersje kolekcjonerskie, a potem i tak je wpuszczają normalnie na rynek. Powinieneś je szybko gdzieś zgarnąć na alledrogo czy innych stronach.

 

Co do kompów to czasem załamują mnie ludzie, którzy wyszukują komponenty starszej generacji w cenie nowszych i lepszych. Tak ostatnio się zdziwiłem na widok Haswell'a za 869pln xD

 

A propos AMD to do nowszych procesorów FX-9*** będą dodawane już chłodzenia wodne, bo prawdopodobnie powietrzne już nie wyrabiają.

adi191pls
komentarz
komentarz

Do AMD wodne mogą być za mało wydajne

Wysłane z eSPe

DarKPL
komentarz
komentarz

Każde chłodzenie seryjne jest mało wydajne bo one nie ma służyć do 5 GHz tylko do normalnego użytkowania i przedewszystkim ma być tanie

adi191pls
komentarz
komentarz

W pentiumach jeszcze daje rade, ale do i5-o7 chyba lepiej kupić jakieś normalne ;)

Wysłane z Tregry 3 przy użyciu A2109

  • Dobra wypowiedź 1
Wolfensztein
komentarz
komentarz

Ja tam jak kupię i5 4690k to na jakiś czas będę musiał sobie odpuścić chłodzenie lepsze od boxowego :E

Ale potem się zmieni na Dark Rock Pro 3 i będzie gitara. Lodówka aż miło ;P

inches666
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie dadzą chłodzenia wodnego. Dadzą instalację opartą na freonie. Bo jednak woda się w końcu zagotuje :D (a tak wgl to jest jakieś chłodzenie na do fx-8*** warte uwagi? Mój piecyk osiąga momentami 83* na 60% na 8 rdzeniach)

DarKPL
komentarz
komentarz

Azotowe kolego tylko azot

inches666
komentarz
komentarz

Od razu wodór może? 20K (około -253*C czyli 60*C mniej od azotu)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.