x-kom hosting

Sentymentalnie i Subiektywnie o komputerach i o życiu :)

539
komentarz
komentarz

Jak miała by być płyta w tej cenie to coś na 2011 ale nawet od tego nieszczęsnego asusa, może wytrzymałaby pierwszy kontakt

Długo nie trzeba było czekać...szynszyl marudzi :)


Ja wciąż mam jednego szynszyla i jest to bardzo fajna ścierka do kurzu. (puszczasz takiego na 2h i ma wysprzątane wszystkie zakamarki )

Czy taki stworek może współbytowac z kotem w domu ..? czy wojna?

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Do czasu jak jest w klatce nie ma problemu ale kiedyś miałem kocicę i lubiła kręcić się wokół klatki a szynszyla przystępowała do postawy bojowej :P Ale jak są nauczeni od małego to raczej nie powinno być problemu.

Odnośnie tego asusa to powiedziałem sobie kiedyś, że nigdy nie dam więcej niż 600 zł za płytę pod 1150 (i pochodne) 

  • Dobra wypowiedź 1
539
komentarz
komentarz (edytowane)
Odnośnie tego asusa to powiedziałem sobie kiedyś, że nigdy nie dam więcej niż 600 zł za płytę pod 1150 (i pochodne) 

nie..to są jakieś stereotypy.... Pewnie złamiesz tą zasadę na nowej płycie :)

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Zważając, że będę zmierzał na studia to prawdopodobnie mój kłopot będzie polegał na tym czy mi starczy na pastę termoprzewodzącą :P

Ale może kiedyś będę miał podstawkę 2011 lub następcę

  • Dobra wypowiedź 1
szynszyl1337
komentarz
komentarz (edytowane)

Jeszcze nie wiem ale informatyka(nie określiłem się jeszcze)/politechnika na pewno może architektura lecz tu mnie wyklucza beztalencie w rysunkach   :=E:

adi191pls
komentarz
komentarz

biznespopolsku_49.jpg W to się grało całymi dniami ;)


Heh, takie polskie monopoly to było coś :)

Wysłane z Tregry 3 przy użyciu A2109
  • Dobra wypowiedź 1
539
komentarz
komentarz

Jeszcze nie wiem ale informatyka/politechnika na pewno może architektura lecz tu mnie wyklucza beztalencie w rysunkach

wybierz sercem nie głową :) reszta się ułoży...:) Ludzie często wybierają głową studia by mieć w życiu lepsze warunki życia, problem polega na tym , iż często potem są to dobrze sytuowani obywatele bardzo nieszczęśliwi zarazem.


Panowie co powiedzie o produktach z postu 230 ? Jakieś uwagi, opinie..?

lsdpetersld
komentarz
komentarz

Dla mnie za drogie, ale to nie znaczy, ze nie sa fajne. Chociaz i tak plyty sie tydzien dobiera. :E Mi do przyszlego moddingu wystarczy ta MSI. :)

tapniende s meko p5346

  • Dobra wypowiedź 1
szynszyl1337
komentarz
komentarz (edytowane)

Chciałbym je zobaczyć na naszym rynku ale jak dla mnie troszkę zbyt kolorowe (lubię stonowane kolory) choć bardzo fajne propozycje.

Szczerze wolałbym system Brytyjski gdzie wieku 18 lat robię kursy i idę do pracy no ale cóż. Trzeba klepać biedę przez parę lat a potem szczęśliwie znaleźć pracę, która mi da upragnione 3k (marzenia się nie spełniają :P) na rękę oraz mnie nie znudzi.

  • Dobra wypowiedź 1
adi191pls
komentarz
komentarz

Dla mnie za drogie, ale to nie znaczy, ze nie sa fajne. Chociaz i tak plyty sie tydzien dobiera. :E Mi do przyszlego moddingu wystarczy ta MSI. :)

tapniende s meko p5346

Swoją drogą mnie zastanawia, po co ludzie biorą wersję gaming tej płyty. Nieopłacalne, bo w jej cenie to już lepiej dopłacić do z97

Wysłane z eSPe
  • Dobra wypowiedź 1
szynszyl1337
komentarz
komentarz

NIe naganną propozycją jest H97 dla ludzi ant OC w podobnej cenie

 

Ludzie kupujący tego typu płyty z dopiskiem gaming (gdy płyta różni się tylko kolorem)  to Ci sami, co kupują pendrive'y dla graczy. (nawiązuje do opublikowanego niedawno news'a na benchmark.pl)

  • Dobra wypowiedź 1
adi191pls
komentarz
komentarz (edytowane)

B85-G43 różni się od Gaming tylko gorszym audio. Reszta to samo.

H97 tez fajna opcja ze względu na RAID i dużo USB 3.0. Tylko trochę droga

pendrive'y dla graczy



Wysłane z eSPe
  • Dobra wypowiedź 1
DarKPL
komentarz
komentarz

Monopol po Polsku jak staniesz na ZUS tracisz połowę
Tak zmieniając temat elektronika czy informatyka

  • Dobra wypowiedź 1
r102
komentarz
komentarz

Jeszcze nie wiem ale informatyka(nie określiłem się jeszcze)/politechnika na pewno może architektura lecz tu mnie wyklucza beztalencie w rysunkach   :=E:

 

 

Eee tam. Ojcowie zajadą  Audi8 do dziekana, odejdą na nogach, i dyplom architekta masz pewny  ;>

  • Dobra wypowiedź 1
Wolfensztein
komentarz
komentarz

Ja tam lubię sobie pograć w Eurobiznes/Monopoly. Ehhh... była też bardzo fajna gra na makietę o czołgach, ale nie pamiętam tytułu. Kiedy na PGA się z nią zetknąłem. Ciekawy system rozgrywki i układ makiety, który wybierasz sobie sam, bo zależy od Twojej inwencji.

 

Jednak nadal najbardziej uniwersalną grą planszową są zwykłe karty. Z nich najbardziej mi się podoba gra w Tysiąca.

 

Wracając do postu #230 to mi się te płyty nie podobają. Chyba, że ktoś lubi rokoko w komputerze. Ja muszę mieć jeden styl, którym podążam wybierając komponenty ładnie komponujące się w komputerze i jednocześnie bardzo wydajne.

  • Dobra wypowiedź 1
539
komentarz
komentarz (edytowane)

Oj Panowie ,  jakoś nigdy nie byłem fanem gier planszowych.


 

 

Wracając do postu #230 to mi się te płyty nie podobają. Chyba, że ktoś lubi rokoko w komputerze. Ja muszę mieć jeden styl, którym podążam wybierając komponenty ładnie komponujące się w komputerze i jednocześnie bardzo wydajne.

Tamte płyty to min LEGENDARNA NIEZAWODNOŚĆ I TRWAŁOŚĆ.

Dlatego myślałem ,żeby szynszyl sobie kupił :)


 

 

Eee tam. Ojcowie zajadą  Audi8 do dziekana, odejdą na nogach, i dyplom architekta masz pewny 

 Wiedzę teoretyczną , dyplomową należy poprzeć u pracodawcy umiejętnościami praktycznymi.

Najlepiej jak człowiek kształci się dla siebie nie dla dyplomu, pisałem o tym, aby uczelnie wybierać sercem. Nie ma w życiu nic lepszego jak robić to co się kocha. Inaczej  życie może być mordęgą w dobrobycie:) , a nie o to w życiu chodzi ...:)

Robson3521
komentarz
komentarz

Ja idę do zawodówki (nie bo jakiś tępy jestem czy coś) tylko bo chce być kamieniarzem ( podoba mi się ta praca ,duże zarobki ) Nawet na praktykach zarobie tam około 1000zł gdzie ogólnie dają 200 zł na miesiąc.A i szkołę też trzeba wybierać tak żeby nie było problemów z dojazdem .Wiem że to ciężka praca ale cóż .A i nigdy nie słuchajcie nauczycieli jak gadają (idź do liceum i potem na studia bo będziesz dużo zarabiał ) zawsze idź tam gdzie chcesz.Moja siostra szła do zawodówki i nauczyciele gadali co ona zrobiła mówili że teraz będzie tylko mało zarobiała przez ten wybór a teraz zarabia 3,4 k ;P


A wy gdzie idziecie do szkoły ? ja za rok tam gdzie pisałem ;P

  • Dobra wypowiedź 1
Wolfensztein
komentarz
komentarz

Ja już jestem, w technikum elektroniczno-mechanicznym na profilu technik mechatronik. Zawsze mnie pociągały linie produkcyjne ;P A też parę innych zastosowań można znaleźć dla tych powietrznych lub hydraulicznych zabawek. Potem na politechnice jest wiele kierunków po tym kierunku kształcenia, więc będę miał w czym wybierać. Pewnie później zrobię sobie zaoczne z kuchni molekularnej, bo to też świetna sprawa.

  • Dobra wypowiedź 1
inches666
komentarz
komentarz

A ja się właśnie nie dostałem na studia więc zaczynam od pracy. Gra ktoś może w Magica?

  • Dobra wypowiedź 1
DarKPL
komentarz
komentarz

A ja dopiero jestem przed wyborem ;(
Zastanawiam się nad technikum elektronika czy informatyka :/ (Kasprzaka)

  • Dobra wypowiedź 1
szynszyl1337
komentarz
komentarz

Dla mnie priorytetem podczas wyboru podzespołów jest wydajność a w drugiej kolejności energooszczędność, potem wygląd.

 

Ma gdzieś jeszcze w szafce Eurobiznes ale jednak karty są najbardziej uniwersalne i przez wszystkich lubiane.

 

Ja wybrałem liceum (bo w Sandomierzu są śmieciowe technika a nie miałem ochoty dojeżdżać co najmniej 12km a przy okazji mam epickiego nauczyciela informatyki) choć gdybym miał możliwość już dawno byłbym w technikum.

 

Obecnie rodzice mają Audi A4 b7 więc raczej za tani samochód aby w ogóle zainteresował dziekana :D

  • Dobra wypowiedź 1
Robson3521
komentarz
komentarz

A potem sobie średnie wieczorowe zrobię maturę i gitara ;P

  • Dobra wypowiedź 1
DarKPL
komentarz
komentarz

Są zawodówki powiązane w jakimś stopniu z informatyką , chyba nie zadajem pytanie jak bym nie miał internetu ale nie mam ;( zastanawiam się jaki jest poziom w tym techniku.

  • Dobra wypowiedź 1
Wolfensztein
komentarz
komentarz

Zależy co cie bardziej kręci, Możesz iść na elektronikę i lutować np. jakieś fajne płytki itd. Iść na informatykę i pracować głównie za biurkiem...

 

Bardzo dobre technikum z elektronikiem jest w Poznaniu na Ogrodach, przy ogrodzie botanicznym. Bodajże Zespół Szkół Elektrycznych Nr. 1.

Dobrze zaopatrzone pracownie mają.

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.