x-kom hosting

Sentymentalnie i Subiektywnie o komputerach i o życiu :)

DarKPL
komentarz
komentarz

Oba są powiązane ;) bardziej zastanawiają mnie przedmioty roszeżonę tak po za tym raczej z Warszawy będę miał za daleko

  • Dobra wypowiedź 1

Robson3521
komentarz
komentarz

Mieszka ktoś w Katowicach ? Jeżeli tak to czy był w tym nowym parku energylandia i jak wrażenia ?

  • Dobra wypowiedź 1
539
komentarz
komentarz

A ja już mam edukację dawno za sobą :)

DarKPL
komentarz
komentarz

My to wiemy dinozałry też ;) hehe

  • Dobra wypowiedź 1
Wolfensztein
komentarz
komentarz

Takie pytanie za 100 pkt.

Znacie jakiś dobry klej do tektury? (Potrzebuję na tyle mocny, żeby utrzymał konstrukcję wielkości 2,5m x 0,5m na ścianie)

  • Dobra wypowiedź 1
inches666
komentarz
komentarz (edytowane)

Jeśli ma utrzymać na ścianie to tylko gwoździe. Lepiej nie kleić bo klej jak złapie wilgoci albo trochę cieplej będzie to się rozleci wszystko. Ja miałem w gitarze gryf klejony jakimś klejem do drewna i skręcony. Jak odkręciłem i położyłem w rogu to się sama złożyła :D

  • Dobra wypowiedź 1
DarKPL
komentarz
komentarz

Kropelka ;) ośmiorniczka korektor klej w sztyfcie
Masło lewitacja yoda

  • Dobra wypowiedź 1
539
komentarz
komentarz (edytowane)
Ja idę do zawodówki (nie bo jakiś tępy jestem czy coś) tylko bo chce być kamieniarzem ( podoba mi się ta praca ,duże zarobki ) Nawet na praktykach zarobie tam około 1000zł gdzie ogólnie dają 200 zł na miesiąc.A i szkołę też trzeba wybierać tak żeby nie było problemów z dojazdem .Wiem że to ciężka praca ale cóż .A i nigdy nie słuchajcie nauczycieli jak gadają (idź do liceum i potem na studia bo będziesz dużo zarabiał ) zawsze idź tam gdzie chcesz.Moja siostra szła do zawodówki i nauczyciele gadali co ona zrobiła mówili że teraz będzie tylko mało zarobiała przez ten wybór a teraz zarabia 3,4 k ;P A wy gdzie idziecie do szkoły ? ja za rok tam gdzie pisałem ;P

Fajnie ze wpadłeś :) I dziękuję za ciekawy i szczery wpis.... :) pozdrawiam


 

 

A ja dopiero jestem przed wyborem ;( Zastanawiam się nad technikum elektronika czy informatyka :/ (Kasprzaka)

 

wybierz właściwie, wsłuchaj się w siebie :)


 

 

A potem sobie średnie wieczorowe zrobię maturę i gitara ;P

I dobrze :)


 

 

A ja się właśnie nie dostałem na studia więc zaczynam od pracy

 

nie rezygnuj ...! próbuj do skutku.


 

 

Znacie jakiś dobry klej do tektury?

 

WIKOL

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Wikol

inches666
komentarz
komentarz

Próbuj do skutku... Jedyna uczelnia w warszawie która ma sens to Polibuda. Na innych są głupie kierunki. A jak pójdę do roboty to mogę na zaoczne pójść

  • Dobra wypowiedź 1
DarKPL
komentarz
komentarz

To idę do zawodówki ;0
Małe wymagania a jakoś szczególnie uczyć siè nie lubię (i tak siè nie znamy więc co mi tam )
Ale tak po za tym jestem bardzo kreatywny pomysłowy i lubię rozmawiać o abstrakcyjnych tematach oraz poznawać i podróżować ale od nauki stroniem ;( sam nie wiem dlaczego ale zaraz zasypiam tak sam z siebie

  • Dobra wypowiedź 1
Wolfensztein
komentarz
komentarz

Chyba się nie wyraziłem dość jasno ,więc powiem w ten sposób. Haczyki w ścianie już mam (wieszam na miejscu starej antyramy) tylko stand, które chce powiesić jest zrobiony z kilku elementów (tekturowych). Potrzebuje dość mocny klej, aby wytrzymał siłę grawitacji. W sztyfcie jest za słaby, a z kolei superglue/ kropelka wsiąknie w tekturę.

  • Dobra wypowiedź 1
inches666
komentarz
komentarz

Wikol

  • Dobra wypowiedź 1
539
komentarz
komentarz

Wikol

nooo. Wikol :) klej stary ale jary :)

szynszyl1337
komentarz
komentarz

A tak może z innej beczki: czy chcielibyście nauczyć się jakiejś sztuki walki bądź obsługi broni?
Sam chciałbym nauczyć się strzelać z łuku oraz walki drewnianym mieczem czyli kendo.

Wolfensztein
komentarz
komentarz

Ja niegdyś chciałem być rusznikarzem, ale w naszym kraju są na to marne szanse.

Z obsługi broni... to chciałbym sobie postrzelać z M1 Garand'a.

Gość
komentarz
komentarz

tak apropo przyszlosci (przeskoczylem ze strony bodajze 11 do 18 wiec nie wiem co bylo po drodze) 10 lat temu na plastyce zostalismy zapytani zeby narysowac przyszlosc za 10 lat, wszyscy narysowali jakies latajace samochody, ufo zyjace w zgodzie z ludzmi a ja szajbus narysowalem pole bitwy z rosjanamii (poniosła mnie wyobraźnia odnośnie czasów ostatecznych i tego co słyszałem na temat czasów aktualnych wiec pomyślałem że będzie wojna i koniec świata) :D

apropo kompa, pierwszego mialem w 1999 / 2000 i byl to celeron, 2 - 3 lata pozniej skradziono nam go, bylo nam bardzo zal i szkoda bo to bylo na chwile przed wakacjami wiec rodzice sie szarpneli i kupili komputer z pentium 4 ( byłem kozakiem w szkole dzieki temu i kazdy chciał wpaść zobaczyc jak to chodzi) 256mb ram ddr1 (dwa miechy potem jakos upgrejdowane do 512) geforce 4 mx440 graficzna, plyta główna asus p4p-800 deluxe (?) na sockecie 478 - i kosztował on 4.000 zakupiony został w Vico - początkowo był chyba windows 98 potem jakoś coś było że tata zdecydował sie spróbować xp'ka (ogarnieci w tamtym okresie powinni pamietac ze xp'ek uchodził za niepewnego - niezaufanego tylko windows 98! :E ) i kupił również karte telewizyjną avermedia tylko że nie było sterowników na xp - zakupiona w media markecie ! (uhuhu kto ogarniety to wie jaka podnieta rozcinania czerwonej wstążeczki nie tak jak teraz nudna formalnosc) i w sklepie rozłożyli ręce mowią nie wiedza co robić, a że tata znał jakiegos kierownika w vico to dawaj do niego, i sie okazało że on akurat mial jakies skąds wykombinowane sterowniki pod xp'eka ( podejrzewam ze w necie wynalazł z zagranicznych stron ale nie mielismy internetu wiec mial koles swoje 5 minut swietnosci ) i tak karta zaczęła działać , potem przyszła era internetu - gier online itp , te piekne czasy gdy opisie gg był opis ciebie a nie bóle dupy czy cytaty łamaną angielszczyzną bieberowych piosenek, konwersacje zaczynane "cze poklikasz?" - i granie w demka po godzince bo na oryginal kasy ni ma a cracki to wirus i koniec! :klaps: także tak rozpisałem sie troche :dance:

  • Dobra wypowiedź 1
DarKPL
komentarz
komentarz

Kto udzieli mi rady życiowej ;)

  • Dobra wypowiedź 1
Wolfensztein
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja mogę, "przejdź na jasną stronę mocy" ;P

BTW w sprawie tego kleju, to Wikol nie jest odpowiedni do tektury. Jakieś inne pomysły?

Może jakaś mocna taśma dwustronna?

  • Dobra wypowiedź 1
539
komentarz
komentarz

A tak może z innej beczki: czy chcielibyście nauczyć się jakiejś sztuki walki bądź obsługi broni?

Zrobię sobie domową proce i będę strzelał z mirabelek w szynszyla :)


tak apropo przyszlosci (przeskoczylem ze strony bodajze 11 do 18 wiec nie wiem co bylo po drodze) 10 lat temu na plastyce zostalismy zapytani zeby narysowac przyszlosc za 10 lat, wszyscy narysowali jakies latajace samochody, ufo zyjace w zgodzie z ludzmi a ja szajbus narysowalem pole bitwy z rosjanamii (poniosła mnie wyobraźnia odnośnie czasów ostatecznych i tego co słyszałem na temat czasów aktualnych wiec pomyślałem że będzie wojna i koniec świata)

 ep.

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Ale to będzie bolało :(

Wolfensztein
komentarz
komentarz

Jak zaczniesz je zjadać w locie to nie aż tak bardzo  xD

 

Zrób sobie kokosową tarczę i jedziesz. A propos jeżdżenia to skombinuj sobie cuś takiego

agent%C3%B3w-w-wysokich-pr%C4%99dko_5228

 

Kulki rozmiar większe i masz taką tarczę, że będzie musiał arbuzami rzucać.

  • Dobra wypowiedź 1
inches666
komentarz
komentarz

Wolfensztein, nie ma czegoś takiego jak mocna taśma dwustronna. Moja "mocna" nie jest w stanie utrzymać 4 diód led w obudowie. Jak nie wikol to... butapren?

  • Dobra wypowiedź 1
Wolfensztein
komentarz
komentarz

Znalazłem produkt, który myślę ,że sprosta moim oczekiwaniom. Jutro jadę kupić produkt od UHU

Podobno jest idealny do pionowych konstrukcji i świetny do tektury. Butapren podobno strasznie cuchnie i brudzi, więc raczej odpada, bo po sklejeniu nie będę miał jak tego stand'u przełożyć przez drzwi.

  • Dobra wypowiedź 1
539
komentarz
komentarz

Ale to będzie bolało

obiecuje nie trafiać :)

inches666
komentarz
komentarz

Butapren nie cuchnie. Powąchaj raz, trzeci, dziewiąty i zmienisz zdanie :D

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.