x-kom hosting

Na jakim poziomie gramy :]?

  

297 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na jakim poziomie trudno?ci grasz?

    • ?atwy.
      50
    • ?redni.
      117
    • Trudny.
      63
    • Standardowy (odrazu ustawiony po w??czeniu gry).
      64
    • Nie gram.
      3


SugaBayBee
komentarz
komentarz

Na kompie to standardowy, na komórce zwykle trudny

Gość
komentarz
komentarz

Ja zawsze gram na najtrudniejszym w gry wojenne :D bo co to za frajda strzelać do noobów którzy nie potrafią celować.

Jestem fanem realistyki.W nfs-y gram na średnim,bo wyścigi nie są moją specjalizacją.

Magellan
komentarz
komentarz

Ja gram na srednim, i nie uzywam kodow. Jak juz przejde gierke to zazwyczaj do niej nie wracam, ewentualnie na pojedyncze misje. Jedyne gry w ktore gralem i przeszedlem na najwyzszych poziomach to Oblivion, Warcraft III, i Age of Empires.

adasko887
komentarz
komentarz

Ja gram w nową dla mnie gierkę najpierw na najniższym, potem dopiero jak przejdę i gra mi się nie znudzi to atakuje wyższe poziomy.

kuba5005
komentarz
komentarz

Ja gram na standardowym.Ogólnie tym ,który jest ustawiony po włączeniu gry.

  • 2 tygodnie później...
Gość
komentarz
komentarz

Czesto gram na latwym lub srednim .. na latwym gdyz denerewuja mnie w niektorych grach check pointy.. gram super zamiatam wszystckih spadne z klifu i dobije mnie typek w plery i caly poziom od nowa;d debilizim :P.. =d

BraYneX
komentarz
komentarz

ja gram na normalnym ;)

tylko w stalkera grałem na łatwym a crysisa na delta ;D

jak fajna gra to przechodze kilkia razy na różnych poziomach trudności

Gość
komentarz
komentarz

Ja na łatwym w gta vc a w postal2 łajzowaty i jeszcze w csa gram z botami na easy

Gocek
komentarz
komentarz

W nowe gry gram na łatwym, a potem coraz trudniejsze poziomy

Dalik
komentarz
komentarz

Mało gram w singlowe. Oczywiście gdy gra jest dla mnie nowa to zaczynam od standardowego lub jednego wyżej ale gdy gram już w klasyki (ostatnio Commandos 2 , HoM&M3 czy Jagged Alliance) to ustawiam najwyższy poziom bo:

po 1 - nie lubię ułatwień

po 2 - ktoś wymyślił te poziomy przecież po to by na nich grać :)

po 3 - mam największą satysfakcję gdy się przejdzie

Hammer
komentarz
komentarz

Standardowy lub średni w większości gier, tylko Crysisa przechodziłem na hard

xmager
komentarz
komentarz

ja gram na srednim w wiekszosci gier ale czasami daje na latwy jak za trudno.Jak ktos juz wspomnial Cod World at war w single na rekrucie to sie przechodzi z nozem albo bagnetem 1 hit i wszyscy padaja :)

DariuSo
komentarz
komentarz

Przede wszystkim łatwy ;) Kocham tą sielankę w strzelaninach gdy idzie się obładowanym ekwipunkiem i rozwala wszystko wokoło (bez kodów oczywiście ;P). W grze Stalker SoCh poziom był tak niski, że gdy miało się 50 apteczek, praktycznie jest się nieśmiertelnym na najłatwiejszym poziomie (do tej gry nie ma kodów) (zainstalujcie jakiegoś moda np. Oblivion lost i zagrajcie na najtrudniejszym, giniecie za każdym razem :)). Można powiedzieć że lubię takie "spacerki" w grze. W grach sportowych zawsze Hard, bo na łatwym np. w PESie wygrywa się ciągle 10-0 jak nie więcej tak samo w Fifie. Wyścigowe? Przeważnie średni, gdyż na najtrudniejszym może się w końcu okazać że nasza "super fura" jest za słaba dla mocnej stawki. Nie lubię utrudniać sobie gry, dla mnie gra = przyjemność, radość, miło spędzony czas ;)

Pozdrawiam

Arensis
komentarz
komentarz

W PES 2009 - Top Master czyli trudny

Reszta gier średni, chyba, że mam ja obcykana jak np. Far Cry'a którego przeszedłem 5 razy ;D

InfinityX
komentarz
komentarz

Na początku zawsze gram na standardowym poziomie proponowanym przez twórców, po przejściu jeżeli gra oferuje ciekawy replay to podnoszę poziom na max.

aXE
komentarz
komentarz

Wczoraj skończyłem Crysisa na najtrudniejszym ;) Średnio musiałem jedną misje z 5 razy wczytywać z savewów xD Ale , udało się ! :)

miciok94
komentarz
komentarz

ja gram na średnim poziomie w strzelankach np. Crysis Warhead grałem na tym po najsłabszym, bo jakoś nie umiałem się wgrać i grałem na takim poziomie, w CS z botami grałem na ELITE (już nie gram bo nudno się gra samemu jak i przez neta), w Pes2009 jak zaczynałem grać to grałem na REAGULAR teraz gram na TOP PLAYER ale dalej trochę za prosto :D Przeważnie to zawsze jak gram w jakąś strzelanke, zaczynam pierwszy raz to gram średnim :D

KamilStan
komentarz
komentarz

Ja gram na standardowym. Tak by nie było za łatwo i za trudno. Grając chcę się odprężyć, no ale jednocześnie nie może być za łatwo.

Z drugiej strony, mam wrażenie, że normalny poziom trudności jest ostatnio coraz łatwiejszy...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.