x-kom hosting

Na jakim poziomie gramy :]?

  

297 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na jakim poziomie trudno?ci grasz?

    • ?atwy.
      50
    • ?redni.
      117
    • Trudny.
      63
    • Standardowy (odrazu ustawiony po w??czeniu gry).
      64
    • Nie gram.
      3


Gość
komentarz
komentarz

ja gram na srednim ale jak przejde gre to na trudnym hehe

pozdrawiam

Kosmoj
komentarz
komentarz

Oczywiscie bez kodów na srednim/trudnym, jak gram to nigdy na latwym bo to nie ma sensu;P

flubbi
komentarz
komentarz

gram teraz w cysisa na latwym ale i tak jest dosyc trudna,zreszta wole grac na latwym bo na gry nei mam za duzo czasu i lubie jak mi sprawiaja przyjamnosc i nie trace nerwow ze za trudne :)

ostoyyya
komentarz
komentarz

Zazwyczaj na latwy ustawiam ale tworcy gier raczej zakladaja ze ktos wezmie te medium zeby czas rozgrywki

ktory ustalili sie zgadzal. Np w Crysis biore łatwy no kurde przeciez to super-hero z niewidzialnoscia i jak moga mnie zabic ?? :P

Gość
komentarz
komentarz

W ProStreeta grałem na Kingu z wyłączonymi wspomaganiami - był banalny w porównaniu do GTR2.

Z Gothikami nie miałem żadnych problemów. Dwójka była łatwa, a NK już stawiało wymagania. Tyle, że ja na smoki miałem sposób: od początku gry oszczędzałem czary takie jak deszcz ognia i zmniejszenie potwora - na 6 smoków zawsze wystarczało.

G3 przeszedłem na średnim na wersji 1.12, a teraz gram... też na średnim na wersji 1.6.

Poziom trudności prawie zawsze ustawiam na średni, ponieważ ograniczenia gry nieraz mocno denerwują (np. mała moc broni w CoD4 czy strzelanie w CS 1.6).

cooperS
komentarz
komentarz

ja gram w CS Condition Zero od kilku lat. Mozna mnie znalezc czesto na serwie Uniwersal SoldierS 3, lub Na ktorym z Chłopaki nie Placza.

serwery sa dobre i nie graja tam zadne boty, nooby, lamy. Są dobzi. Zawsze jestem w pierwszej 3 :)

yoho
komentarz
komentarz

ja zazwyczaj gram na poziomie ktory jets po zaisntalowaniu ale w sportowki to t;yko tam zmieniam jak sie wprawie na trudnejze poziomy a w reszcie to jak przejde to nei chce mi sie jeszcze raz przechodzic tlyk odlateogze z trudniejszym pzoimie

!@#RbK#@!
komentarz
komentarz

ja gram na trudnym zawsze prawie chyba ze gram pierwszy raz w ta gre to sredni

maxi22
komentarz
komentarz

Gram zazwyczaj na łatwym lub średnim. ;)

RedSkull92
komentarz
komentarz

A ja gram najpierw na łatwym dla rozeznania się w grze potem podnoszę poprzeczkę i podnoszę ją dalej i dalej:D

  • 4 tygodnie później...
Heimdall
komentarz
komentarz

Zazwyczaj mało gram, ale jeżeli już, to zaczynam od najtrudniejszego i obiektywnie stwierdzam, czy gra jest warta swojej ceny :)

WolfiK
komentarz
komentarz

Preferuję najtrudniejszy poziom w 3-stopniowej skali, lub 3 poziom w 4stopniowej skali- wtedy rozgrywka daje maxymalną satysfakcję :) W rozbudowane strategie gram na średnim :)

  • 2 tygodnie później...
jascha_violin
komentarz
komentarz

Ja zawsze zaczynam od średniego i w zależności od rozwoju "sytuacji" podnoszę lub obniżam... ;-)

Co do kodów, to używam tylko gdy już raz przejdę grę bez żadnych kodów - dla zabawy - w Oblivion, GTA SA... ;-)

  • 4 tygodnie później...
kordian2702
komentarz
komentarz

Ja zawsze gram na takim poziomie na jaki jest początkowo nastawiona gra, potem w miare doświadczenia w grze zmieniam na w miarę średni a potem sporadycznie wykorzystuję trudny poziom ponieważ najczęściej gra zaczyna mnie jiż nudzić po osiągnieciu celu na innym poziomie lub wręcz deneruje po licznych porażkach na trudnym pozimonie.

GGrzebyk
komentarz
komentarz

Zawsze na trudnym, b. trudnym chyba ze jest mozliwosc zmiany trudnosci rozgrywki to wtedy po kolei coraz wyzej ustawiam a i tak p. zawsze na trudnym zostaje xDD

  • 2 tygodnie później...
astrorek
komentarz
komentarz

Najpierw na łatwym, potem po kolei na trudniejszych.

  • 4 tygodnie później...
Simex96
komentarz
komentarz

Ja gram głównie na średnim ponieważ w większości gier poziom łatwy jest tak banalny ze nie ma przyjemnośći z gry :) a włączyć trudny i rypać jeden poziom 20 razy to też nie przyjemność :P

Cimcio
komentarz
komentarz

Ja zawsze gram na średnim, gdyż łatwy jest za łatwy, a trudny za trudny hehe :D. Nie tak na prawdę chodzi o to by chociaż trochę było adrenaliny i radoch z przejścia.

  • 2 tygodnie później...
kaziii
komentarz
komentarz

Hmm zależy co to za gra i ile w nią gram ;). Nie będę ukrywał, że lubię wygrywać więc często daje sobie fory grając na słabszych poziomach trudności :D. Chyba, że już mi się to nudzi to gram na najwyższych. Nigdy na średnich :P.

grubys
komentarz
komentarz

Ja na łatwych nigdy nie gram, gra robi się nie ciekawa i nie ma satysfakcji po ukończeniu misji, zadania czy po przejściu do kolejnego etapu.

Zawsze staram się grać na tych średnich, lecz jeśli np: poziomy są 4 to biorę 3 ;)

pozdro

kamilze
komentarz
komentarz

Ja gralem w MOHE airbone na srednim poziomie :) Tak samo jak w inne gry . Czasami zdarzy sie na łatwy ale tylko po to by sie rozluźnić .

jayo33
komentarz
komentarz

ja zawsze najpierw włączam grę na łatwym, a jak się okazuje że za łatwe to zmieniam na trudniejsze

swiatek94
komentarz
komentarz

ja robie tak samo jak Jayo najpierw Łatwy potem za łatwa gra ;p to zmieniam na średni/trudny

  • 2 tygodnie później...
gihat
komentarz
komentarz

ja tak od najlatwiejszego do najdrudniejszego ,gram w counter-strike lubie to i day of deat , i KOChaM FIFE zawsze gram tam na najdrudniejszym poziomie i tak za latwo :P

patrick666
komentarz
komentarz

ogólnie gram na średnim,czasem łatwy,chyba ,że ukochany PES:)wtedy na trudnym;p

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.