x-kom hosting

Na jakim poziomie gramy :]?

  

297 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na jakim poziomie trudno?ci grasz?

    • ?atwy.
      50
    • ?redni.
      117
    • Trudny.
      63
    • Standardowy (odrazu ustawiony po w??czeniu gry).
      64
    • Nie gram.
      3


Los_Emilos
utworzono
utworzono

Ja zazwyczaj gram na łatwym, przyjemna gra bez potrzeby używania kodów (aż wstyd że gra ma najłatwiejszym :( ) ale przynajmniej bez kodów.

lukasz_13_94
komentarz
komentarz

Ja gram na łatwym :(

maniek86
komentarz
komentarz

ja na łatwym bo mój komp tych moich agresji by nie wytrzymał

Dyni@
komentarz
komentarz

Trudny, łatwy zazwyczaj jest tak banalny że żadnym wyczynem jest przejść grę, a zazwyczaj nie przechodzę dwa razy tej samej gry. Przykładem może być najnowsze COD, gdzie na rekrucie znaczną część gry można przejść kasując kolesi z noża :) .

Gość
komentarz
komentarz

Może trochę dziwnie, ale:

W starszych grach, gdzie mam ponad 50fps - średni

Nowe gry <25fps - łatwy.

Wynika to z tego, że przy mocnych ścinach nie można się skupić czy dokładnie celować.

GuziecPL
komentarz
komentarz

Ja w strzelanki gram na średnim albo na wyższym, a w samochodówki staram się grać na średnich poziomach trudności, chyba że przegrywam to wtedy zmniejszam.

bakus1989
komentarz
komentarz

No tak :

w gry tylko strzelanki gram na najwyzszym jakim sie da... Denerwuje mnie to ,ze ustawiajac na latwy poziom moi przeciwnicy majac mnie na muszce strzelaja obok zeby zwrocic moja uwage ... Potrzebuje troche hardkoru aby czuc Sie jak najbardziej w grze realistycznie... Przyznam ,ze poziom na niektorych grach np CS ustawiajac sobie botow na ELITEpotrafia z 50 metrow srobic headshota ale to tylko czasem,trafilem na gty na ktorych poziom HARD jest poruwnywalny z poziomem w Mario :) ... Grajac w gry sieciowe Quake IV,ET,CS nie ustawia sie poziomu ale wybieram takie serwery gdzie wole dostawac po tak zwanej "d*pie" niz zabijac Noobow ktorzy nie wiedza jak zmienic bron :D ...

Gość
komentarz
komentarz

Ja zaznaczyłem średni :P

W sumie to zależy od gry. Np. NFS:PS w 90% przeszedłem na "King'u" czyli najwyższym, Fife zaczynam zawsze od półprofesjonalnego a kończe na World Class, Cod 1 i 2 na 2 od końca (nie pamiętam nazwy). Także różnie to bywa :P

Alherein
komentarz
komentarz

Ja gram na takim jaki jest po włączeniu gry. Nie jest dla mnie za łatwy ani za trudny.

Dodam że w PES gram na tym przed najtrudniejszym.

Marooooo
komentarz
komentarz

Ja przeważnie gram na łatwym :P , czasami na średnim. W fife gram na Klasa Światowa :D

Saper
komentarz
komentarz

Ja zazwyczaj gram na średnim, bo jęsli gra staje się załatwa to mo0żna stracić całą radochę

Popek
komentarz
komentarz

Ja zazwyczaj tak sobie, pogrywam z łatwością.

Ale często podejmuje trudne mistrzowskie zadania :P

Teraz gram w Gothica Noc Kruka więc wiecie :D

Zaznaczyłem na średni

Los_Emilos
komentarz
komentarz
Teraz gram w Gothica Noc Kruka więc wiecie biggrin.gif

Jeśli przejdziesz całe Noc Kruka bez kodów i innych oszustw jesteś moim mistrzem. Nie wiem jak można orka zabić bez kodów (dlatego już od dawna nie grałem w 2 bo 3 jest dużo prostsza ale znowu może wrócę jak wypuszczą patch).

Winry Rockbell
komentarz
komentarz

Ja gram na średnim w Wiedźmina i w Gothica III

Trinitrotoluen
komentarz
komentarz

Ja staram się na trudnym jechać :), ale czasem nawet mój zapał i chęć roztrzaskania wszystkiego dookoła nie daje rady, więc z bólem serca na średni :].

Kodów używam zazwyczaj jak skończe grę, ot tak żeby się pobawić, ale jak gram na serio to sobie nie psuje rozgrywki, jakaż to satysfakcja przejść coś na trudnym poziomie i bez kodów :).

:�ukasz:
komentarz
komentarz
Jeśli przejdziesz całe Noc Kruka bez kodów i innych oszustw jesteś moim mistrzem. Nie wiem jak można orka zabić bez kodów (dlatego już od dawna nie grałem w 2 bo 3 jest dużo prostsza ale znowu może wrócę jak wypuszczą patch).

<wow> czlowieku, jakim mistrzem?! jaki patch?? ja tam przeszedlem 1, 2 i noc kruka i nigdy nawet o zadnych kodach nie myslalem :blink:

Los_Emilos
komentarz
komentarz

Ja nie potrafiłem przejść Gothic bez kodów. Z 20 razy przechodziłem samą 2, nie licząc ile zaczynałem tylko jako mag i to z kodami. A o patch to do G3 mi chodziło. Czasami tak mam, że jak piszę szybko to coś ucinam/nie zrozumiale piszę.

Sebastian Skrzypek
komentarz
komentarz

Co do nocy kruka, to grałem bez kodów i doszedłem do misji zabicia drugiego smoka (jestem paladynem). Jak jest pojedynczy (góra 2) orkowie to daję radę, w przeciwnym razie biorę nogi za pas. Nie mogłem przejść drugiego smoka, bo nie dość, że mu prawie nic nie robiłe, to jeszcze sie leczył skurczybyk :D. A jako, że kodom mówię NIE, to zacząłem grać w coś innego.

thesior
komentarz
komentarz

Ja tam gram na średnim jak gram w grę pierwszy raz.A co do kodów to nigdy nie stosuję.G2 NK przeszedłem 3 razy.

Jak nie dajecie rady to zwojem smoka.Jeśli chodzi o orków to pod koniec gry 10 wojowników dało rade zabic.

Markus123
komentarz
komentarz

Generalnie gram na średnim. Wyjątkiem jest np. Colin Mc Rae Dirt, przy którym na innym poziomie, niż najtrudniejszy, można każdą trasę przejechać 10 sekund szybciej, niż najlepszy gracz komputerowy :P.

grzeg16
komentarz
komentarz

W Fifę 04-08 gram na "Światowa Klasa". W SimCity 4 z dod. gram na łatwym. W Call of Duty 1,2,MW gram na łatwym/średnim.

Barteq0
komentarz
komentarz

W FiFe gram na World Class

Horuss
komentarz
komentarz

ciezko powiedziec, bo w rozne gry roznie to wyglada. w tytuly ktorych nie znam, albo sa typu w ktory zadko gram to latwy.

tak to najczesciej sredni, bez dwoch zdan

sa wyjatki, jak gra jest za prosta to podwyzszam po prostu.

w nba live (05,07,08) wszystkie gram na superstar (najwyzszy) i tak wszystko wygrywam, lol :D

Patryk242
komentarz
komentarz

Fifa i Pes i inne takie gry najwyższy.

Strzelanki samochodówki to łatwy albo średni zalaży ile gra ma levely

  • 4 tygodnie później...
DarthMail
komentarz
komentarz

w FPSy na Hard lub Very Hard (w UT2k4 na Inhuman), a w resztę gier na średnim.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.