x-kom hosting

Na jakim poziomie gramy :]?

  

297 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na jakim poziomie trudno?ci grasz?

    • ?atwy.
      50
    • ?redni.
      117
    • Trudny.
      63
    • Standardowy (odrazu ustawiony po w??czeniu gry).
      64
    • Nie gram.
      3


rad1702
komentarz
komentarz

Hard zdecydowanie, jest satysfakcja z przejscia gry, Easy to pikus, jak sie przejdzie raz to juz sie nie chce grac jeszcze raz :P, no chyba ze to sa simsy.

  • 3 tygodnie później...

SeBo232
komentarz
komentarz

Jak zawsze Hard ;). Kodów używam tylko do zabawy ;), i zawsze po przejsciu gry..

Pajdek
komentarz
komentarz

Los_Emilos Da się gothica 2 + noc kruka przejść bez kodów da :) po wielu godzinach trudu ale można. Gothic to najlepsza gra na świecie :)

A43vil
komentarz
komentarz

Ja grę przechodzę zawsze na przed ostatnim poziomie trudności easy za łatwy a medium czasami jest łatwiejszy niz easy.

Kevq
komentarz
komentarz

zaznaczylem sredni ale i tak czesto daje na wyzszy poziom. W CoD 2 lece na każdym poziomie do najtrudniejszego, czasami nawet ludzie na servach mowili mi ze mam aimbota xD

teraz juz nie mam na kompie coda no niestety :PP

  • 2 tygodnie później...
MESIEK
komentarz
komentarz

a moim poziomem trudności jest multiplayer w fps

.avenue
komentarz
komentarz (edytowane)

Nienawidze, aby w grze było łatwo... tzn. strzelic, zabic, wygrac... w grze ma się coś dziac xD Trzeba się wysilic xDD Zawsze zaczynam od najtrudniejszego poziomu ;) Jak nie daje se rady to zmniejszam poziom aż znajdę najlepszy dla mnie :P Zazwyczaj poziom średni xD

MordiPL
komentarz
komentarz

w FPS'y gram na najwyższym poziomie trudności a w wyścigówki na najłatwiejszym :D

  • 3 tygodnie później...
szoch
komentarz
komentarz

ja gram przeważnie na trudnym no oprócz stalkera czy crysisa bo za cięzko ale kazdego cala na ostatnim bo na trudnym jest satysfakcja z przejscia gry i lepsza zabawa i dłuzej sie gre przechodzi

jarek16x
komentarz
komentarz

ja gram na poczatku na latwym za drugim razem gram w gre to sredni a potem trudny no i czasem jest poziom weteran na w serii cod2

  • 1 miesiąc później...
aXE
komentarz
komentarz

Ja gram na wszystkich, jak przejde łatwy, to średni itd. ale to tylko w naprawdę fajnych grach :) Praktycznie zawsze sprawdzam na początku na jakim poziomie będę w stanie grać , np. gram z 10 minut na trudnym, jak mi dobrze idzie to gram dalej :)

Gość
komentarz
komentarz

Ja, podobnie jak większość graczy gram na poziomie średnim. Dlaczego? -Dlatego, że np. w fps nawet najlepsze boty przez chwilę nie strzelają, ale w końcu i tak zaczną trafiać, choćbym nie wiem, jakiw wyskoki i wygibasy robił. No i na średnim poziomie mniej dają w kość błędy gry.

A43vil
komentarz
komentarz

Ja nie zaczynam nigdy na łatwym, bo to nie ma sensu inteligencja przeciwników na łatwym poziomie jest równa 0. Więc zawze średni ale np Resident Evil Czy Dead Space od razu na najtrudniejszym poziomie z dostępnych na początku wtedy jest frajda.

damib
komentarz
komentarz

żeby pograć dla zabawy gram na łatwym a tak jeśli chce przejść jakąś grę to już średni lub trudny :)

PaQre
komentarz
komentarz

Ja tak raczej gram na średnim,jak przejde jakąś grę to potem dla zabawy ustawiam najtrudniejszy,są to zazwyczaj wyścigówki.W TDU dla zabawy gram na kierownicy na Trybie Hardkor i powiem Wam że super się gra

Pajdek
komentarz
komentarz

W prawie wszystkich grach gram na łatwym , tylko w Fifie klasa światowa i w PES'ie Top Player.

Wacoch
komentarz
komentarz

Przechodzę każdą grę tyle razy ile jest poziomów trudności! Wiem może to dziwne ale ja mam satysfakcje że przeszedłem grę bez kodów na b.trudnym.

  • 5 miesięcy później...
Qniooo
komentarz
komentarz

Gra ma bawić, a nie denerwować, więc gram na łatwym. Jeśli po ukończeniu którejś czuję niedosyt, po jakimś czasie wracam do niej po jakimś czasie i gram na wyższym poziomie trudności.

Jedynie CoD2 przeszedłem na wszystkim poziomach :)

Lisciu156
komentarz
komentarz

Ja gram zawsze na średnim, żeby nie było ani za trudno, ani nie za łatwo. :D

bemol911
komentarz
komentarz

Ja zawsze gram na średnim bo jak jest za łatwo to gra mi się nudzi :)

gostek
komentarz
komentarz

jak sa 3(ew 2) to biore najlatwiejszy... jak co najmniej 4 to wybieram nie ten najlatwiejszy tylko troche trudniejszy :PP

jacmiszcz92
komentarz
komentarz

Standardowy (odrazu ustawiony po włączeniu gry). Jak gra fajna to potem dowalam max trudny :P

zarowaaa
komentarz
komentarz

Zależy od gry - jeżeli gram w RPG - łatwy, bo chce się rozkoszować fabułą, a nie martwić się czy mi potionów/many starczy ;)

FPS - średni/trudny - tu już lubie wyzwania :>

Strategia - łatwy/średni, stratego ze mnie żaden, więc to zależy od AI przeciwnika

Dark Dragon
komentarz
komentarz

Ja we wszytsko na średnim albo łatwym ale jak gra jest łatwa to na trudnym

frezer1414
komentarz
komentarz

Wszystko zalerzy od gry ale najczęściej gram na średnim

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.