x-kom hosting

Karta do 700 Zł

YeYo
komentarz
komentarz

właśnie nie wiem łącznie kasy bede miał około 1300 zł ale nie będę inwestował wszystkiego w kartę :D nie wiem możecie polecić jakąś

Co do starej którą zainstalowałem właśnie jak ręką odjął nie ma tego rozmytego obrazu no w grach jak w grach mniejsze detale ale pasów nie zauważyłem :d i wygląda że jest ok
 

SkyWalker1982
komentarz
komentarz

Wybierz taką jak poprzednio, tylko od gigabyte, asusa bądż xfx, w ostateczności msi ale to tylko 24 miesiące gwarancji

YeYo
komentarz
komentarz

Jeszcze raz od nowa wszytko nie będzie jako spam ?

SkyWalker1982
komentarz
komentarz

Tutaj trochę zboczyliśmy z tematu...

 

To nie otwieraj...

 

Najlepszym wyjściem jest kupno HD7850, producent (asus,gigabyte,)

-tania

-energooszczędna

-wydajna

-cicha

 

Można też pomyśleć o nVidii GTX660 ale jest dużo droższa koło dwóch stówek (asus,gigabyte,)

YeYo
komentarz
komentarz

nie no ta jeszcze do mojego limitu mieści tak wiec bez spiny napisałem wyżej że 1000 to za dużo na karte :D chyba źle to zrozumiałeś



a teraz Powiedz którą z tych 2 byś wybrał ?

CraccK
komentarz
komentarz

jak masz kase bierz tą od Szafirka bo jest dobra i 2 GB

YeYo
komentarz
komentarz (edytowane)

Sapphira to 1gb właśnie odsyłam ale wrzuć linka zobaczymy :D

 

 

ale z tego co wiem to 1 a 2 sapphira mało sie różni ;d

SkyWalker1982
komentarz
komentarz

Koleś brednie pisze.... chyba że ma na myśli gtx660....

 

Jest jeszcze HD7870, która jest jeszcze lepsza od dwóch podanych przeze mnie....

 

Osobiście polecam 7850 będziesz zadowolony, (asus, gigabyte)

YeYo
komentarz
komentarz

1 Tylko boje się żeby nie było tak samo jak z tym sapphirem bo myślę że to od wilgoci było jak kurier wiózł i różnica temperatur zrobiła swoje



2. 1gb brać czy 2 gb myśle że chyba 1 wystarczy spokojnie :D ??

SkyWalker1982
komentarz
komentarz

Być może była to wada konstrukcyjna, tego Sapphira....

 

Tak 1gb.... od gigabyte lub asus

YeYo
komentarz
komentarz

czyli nie jest możliwe uszkodzenie przez różnice temperatur ?? i przez ten wilgotny osad który był na karcie przez temperaturę



a co myślisz o http://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-radeon-hd7870-2048mb-ddr5-256bit-dvi-hdmi-dp-pci-e-1100-4800-wer-oc-overclock-gv-r787oc-2gd-460530/



i jestem ciekawy czy zmieści mi sie do obudowy :D



Dobra Zacznijmy od początku wybrałem 3 karty link podaje tutaj : http://www.alsen.pl/www/product-compare.html?p=76717&p=65924&p=76223&g=111

Która będzie najlepsza do tego

Procesor:Intel Core i7-2600

Płyta Główna:ASUS P8H61-M LX

Zasilacz: Corsair CX500

prosze o pomoc w wyborze z góry dziękuje

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.