x-kom hosting

Karta do 700 Zł

YeYo
komentarz
komentarz

Ok tak więc  nie ma sie czym martwic a co do strony to gdzieś  w pudełku znajde gdzie pobra najnowsze sterownik ?



a co do podkręcania jakies programy polecacie i jak sprawdzić czy sie udało ?



i jak zrobić żeby jej nie rozwalić :DD

kukier
komentarz
komentarz

W sensie rozwalić podkręcając czy chodzi ci o montaż takiej karty żeby jej fizycznie nie uszkodzić?

Poradniki o podkręcaniu jest pełno w necie, więc wystarczy tylko wpisać :)



MSI Afterburner od siebie polecam :)

YeYo
komentarz
komentarz

Nie chodzi o to jak podkręcać będe bo w montowaniu nie bedzie problemu :D



Dobra Karte Już Mam Tylko teraz ile poczekać żeby temp złapało bo na metalowych częściach wychdzi troche wilgocii czy nic to nie zrobi ??



Mam mały problem poniewaź nie moge usunąć starych sterowników co zrobić



Halo żyje ktoś zainstalowałem karte ale mam problem ponieważ pulpit wyjde sie jak by był lekke rozmyty z czym problem ?

SkyWalker1982
komentarz
komentarz

Panel sterowania- odistaluj programy- kliknij dwa razy na AMD Catalyst bądż Nvidia ... restart i instalka świeżych...

YeYo
komentarz
komentarz

tylko jest problem bo nie moge ich usunąc nic sie nie wyświetla ;d



a od Saphire mi sie zainstalowały i podczas gry mam  jakieś takie mini paseczki migające dos smiało d; ale nie są zbyt widoczne :p

YeYo
komentarz
komentarz

to wszystko jest zainstalowane tylko nie moge starych sterowników usunąć

SkyWalker1982
komentarz
komentarz (edytowane)

Jest program http://www.dobreprogramy.pl/Driver-Cleaner,Program,Windows,11540.html usuń tym, ale wszystko nawet te nowe.. potem restart i instalka świeżych i ważne napis POWODZENIE....

 

Jeśli zaintalowałeś nowe nie usuwając starych na pewno w jednym z wierszym wierszów był napis NIEPOWODZENIE

YeYo
komentarz
komentarz (edytowane)

czyli jeszcze raz wszytko zrobic :D

 

 

to dlatego moge mieć takie rozmycie ? i co mam zaznaczyć ?
w tym programie ?



i nie wiem czy robie coś źle czy co ale nic sie nie usówa :d



i jak najlepiej usunąć te sterowniki ja ze starej przez menadzera usunołem i te z nowej tez mam tak usunąć

SkyWalker1982
komentarz
komentarz

Tak...

YeYo
komentarz
komentarz

Zrobiłem jak mówiłeś ale nadal mam sterowniki graficzne w usuń/dodaj programy z nVidii i nie moge sie ich pozbyc ;d



co do reszty wszystko było POWODZENIE ! :D ale w niektórych grach nadal śmigją mi taki paski :D ale ale nizbyt widoczne

SkyWalker1982
komentarz
komentarz

Najprawdopodobniej są one już odistalowane....

Ale spróbuj jeszcze tych sposobów http://www.youtube.com/watch?v=sJJ0nvCz5uA

YeYo
komentarz
komentarz

a co z tymi paskami i lekkim rozmyciem nie wiem czym są spowodowane ponieważ w FarCry 3 jest Ok BF3 tez właczam lola i Mam takie paski ;d

SkyWalker1982
komentarz
komentarz

Tak to wina złych sterów, lub żle zaistalowanych...

YeYo
komentarz
komentarz

No jak wszystko pisało że jest Poprawnie co mogło być źle a co do filmiku pousówałem jak kazał ale nic sie nie zmieniło :D

SkyWalker1982
komentarz
komentarz

Kończą się pomysły...

Problem występuje teraz tylko w BF3?? czy nadal masz rozmyty pulpit....??

YeYo
komentarz
komentarz

pulpit w sumie nie jest taki tragiczny ale lekke jest rozmyty co do gier to w fc3 i bf3 podczas gry nie widac tylko podczas ładowania :D a w lolu podczas gry :p



i co robić dalej ? ;d



pomoże ktoś
Chodzi o to że kiedy klikam nVidia Sterownik graficzny i klikam odinstaluj nic sie nie dzieje ;d odinstalowałem przeż menadrzera ale nadal pokazuje i na dyskach mam tego pliki nie potrafie teg ousunąć :d

SkyWalker1982
komentarz
komentarz

One są już odintalowane...

Być może to wada nowej karty ale mało prowdopodobne...może masz możliwość sprawdzenia karty na innym komputerze, może jakiś kumpel Ci użyczy kompa...

YeYo
komentarz
komentarz

niestety nikt ze znajomych nie ma dobrego kompa ;d

SkyWalker1982
komentarz
komentarz (edytowane)

Można również zrobić reistalke systemu, ale to ostateczność jeśli wtedy pojawią się błedy karty, czeka Ciebie reklamacja...

 

Edit:

Tylko musisz mieć pewność, że problem spowodowany jest wadą karty graficznej

YeYo
komentarz
komentarz (edytowane)

:D deam lipa troche cały system reinstalować ;d  a w tym całym biosie nie  ogarniam tych ustawień żeby CD-Rom ruszyło ;d A może to wina jakiegoś podzespołu ??

SkyWalker1982
komentarz
komentarz

Trochę samodzielności, bios nie jest aż tak trudny do opanowania, każdy "homo sapiens" ogarnie bios, a ustawienie żeby pierwszy ruszał cd-rom to zmiana jednej funckji, masz do pomocy cały internet, tam jest cała wiedza... wujek google pomoże, wpisz kluczowe słowa...

 

Nie jest to wina zadnego innego podzespołu, wina leży po stronie karty lub żle zaistalowanych sterowników... choć na pewno to drugie... nie obraż się ale z wypowiedzi stwierdzam że mało wiesz o komputerach... (nie twierdze że ja jestem alfą i omegą)...

 

Stwierdzam, że masz bardzo wielki bałagan na dysku C i D, i być może to to powoduje kaszankę w systemie....

YeYo
komentarz
komentarz

mam tylko C :DD mech no nic spróbuje może sie uda :D jak coś ratujecie :D bede musiał kożystać z lapka ale google pomoże to da rade :DD

SkyWalker1982
komentarz
komentarz

Widzisz, to tym bardziej masz kaszankę na dysku, wszystko na jednym dysku, system, gry, niepotrzebne duperele....  musisz poznać główne zasady funcjonowania komputera

-system na innym dysku niż gry itp duperele

-korzystanie z dobrego programu antywirusowego (kasperski, norton, itp)

-nie ściągać zbytecznych programów

-częste sprzątanie komputera, defragmentacja itp....

 

to są podstawy dbania o komputer....

YeYo
komentarz
komentarz

spoko ale mam sprawe czy dało by rade napisać do czego mam pobierać sterowniki ?? i czy mógłbyś pomóc w szukaniu ??



ASUS P8H61-M LX

Intel Core i7-2600

Sapphire Radeon HD 7850

Zapisze sobie te rzeczy tu ;d


 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.