x-kom hosting

Karta do 700 Zł

Flap
komentarz
komentarz

Jaka jest reszta sprzętu w tym zasilacz?

YeYo
komentarz
komentarz

zasilacz 500w Corsair
Intel i7 2600 bez k
 

Flap
komentarz
komentarz
zasilacz 500w Corsair
Intel i7 2600 bez k
 

 

Jaka MOBO?

Bierz tą 7850 od szafirka.

YeYo
komentarz
komentarz

:ASUS P8H61-M LX

Flap
komentarz
komentarz
:ASUS P8H61-M LX

Spokojnie bierz 7850 od szafirka i kręć do poziomu 7870

YeYo
komentarz
komentarz

1 czy 2  Gb ?

Flap
komentarz
komentarz
1 czy 2  Gb ?

 

Jak masz kase, to bierz 2Gb będą się szybciej ładować tekstury, ale wydajność nie będzie lepsza.

Kupuj na morele.net, a nie na alledrogo.pl

YeYo
komentarz
komentarz

nie wiem czy na allegro dorogo z morelle mi sie wydaje że dorżej jesli chodzi o 1 gb to allegro taniej na 2 gb to morele ale czy jakaś większa różnica między 2 a 1 jest czy jakies FPS zyskam czy nie ?

Flap
komentarz
komentarz
nie wiem czy na allegro dorogo z morelle mi sie wydaje że dorżej jesli chodzi o 1 gb to allegro taniej na 2 gb to morele ale czy jakaś większa różnica między 2 a 1 jest czy jakies FPS zyskam czy nie ?

1FPS, ale to różnica błędu pomiarowego

Na allegro jest drożej niż na morele.

http://www.morele.net/karta-graficzna-sapphire-radeon-hd7850-2gb-ddr5-11200-07-40g-502303/
cubeaim
komentarz
komentarz
ale czy jakaś większa różnica między 2 a 1 jest czy jakies FPS zyskam czy nie ?

 

Nie ma żadnej. http://pclab.pl/art51253.html

YeYo
komentarz
komentarz (edytowane)

czyli nie fatygować sie na 2 gb ?

cubeaim
komentarz
komentarz

Nie ma sensu po prostu. Kup tańszą 1GB wersję.

YeYo
komentarz
komentarz

Ok to już zamawiam



jeśli mozna nie usuwajcie tematu jak przyjdzie to będe pytał dalej :D

Flap
komentarz
komentarz

Jak, to nie ma sensu? Szybsze ładownie tekstur, to nic?

cubeaim
komentarz
komentarz

A przedstawisz w jakiś konkretny sposób tą różnicę na jakimś przykładzie? Zarówno z testu jak i z "życia wzięte" ?

Flap
komentarz
komentarz
A przedstawisz w jakiś konkretny sposób tą różnicę na jakimś przykładzie? Zarówno z testu jak i z "życia wzięte" ?

 

Z życia wzięte:

Grasz sobie w takiego FC2 czy 3.

Idziesz przez jungle jak pewnie wiesz jest tam dużo tekstur do ładowania.

Przy karcie 1Gb można zauważyć, że tekstury nie nadążają załadować się i często przez sek zamiast drzew, domów widać białe tło.

Na karcie 2Gb nie ma już takich problemów.

Jeżeli ktoś ma pieniądze, to warto dopłacić te 40 czy tam 50zł, a jak nie, to nie ma sensu.

cubeaim
komentarz
komentarz

Ilośc zużycia Vram Zależy to od rozdzielczości i ustawień graficznych - dla których wersja HD7850 2GB przeważnie i tak byłaby za słaba więc koło się zamyka.

 

Lepiej wydać kasę na lepszy CPU np czy coś innego.

 

Jaki procesor autorze masz swoją drogą?
I jaką płytę główną?

Flap
komentarz
komentarz

Pisał, że i7 2600 i ASUS P8H61-M LX

kukier
komentarz
komentarz

Pisał we wcześniejszym poście i7 2600 i mobo ASUS P8H61-M LX więc spokojnie może sobie zakupić kartę :)

 

Choć szkoda, jak do gier mógł wybrać i5-3570k lub 2500k i więcej zostałoby na jeszcze lepszą kartę :)

YeYo
komentarz
komentarz

Mam Pytanie z kąd można sterowniki pobrać ?? możecie podać jakąś stronke :D z góry dzięki

SkyWalker1982
komentarz
komentarz

Czyli wybór padł na Sapphire, przypomne tylko że producent daje tylko 2 lata gwarancji, co może w przyszłości odegrać bardzo ważną rolę...

YeYo
komentarz
komentarz

Tak Sapphire dzisiaj powinna byc mam pytanie czy nie jej nie pędzie przez różnice temperatury ?? tzn jeśli odbiore ja od kuriera ??  to tam bedzie temp minus a w domu plus czy nie powstanie nic bo przeważnie jest taka wilgotna szadź ?



i czy karta sie nie uszkodzi ;d ??

cubeaim
komentarz
komentarz

Zimnej karty oczywiscie nie podlaczaj. Niech dojdzie w domu do temperatury pokojowej. Na karcie nie bedzie nalotu :e jest w folii specjalnej i w pudelku przeciez.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.