x-kom hosting

Gry cofają się do pulpitu

megniunio
komentarz
komentarz

Hmm trudno to wytłumaczyć,ale np pisze post na forum i normalnie pisze i jak chce czasem kolejną literę wpisać to działa tak jakby nie używał teraz firefoxa tylko siedział na pulpicie i wciskał przyciski na klawiaturze. Opisałem tak jak mogłem

hixmen
komentarz
komentarz

A długo ten zastój trwa jeśli go tak można nazwać. Może w danej chwili serwer danej strony jest na tyle obciążony że nie ma odpowiedzi i się zawiesza. Bo mi też pisząc nawet na tym forum nie zawsze ale takie coś się trafia czasem a  dzisiaj akurat nie zdarzyło się . Ale może w innej chwili używając pisząc by to się trafiło.

megniunio
komentarz
komentarz (edytowane)

To nie jest wina serwera ani żadnej strony ,działa to tak jakbym zminimalizował program ,jakbym nie działał w dany programie tylko na pulpicie.Działa to tak jakbym alttabował się na niewidzialny program



Odkryłem metodę jak to naprawiać instalować i odinstalowywać antywirusa

hixmen
komentarz
komentarz

Dobra ale czy rozwiązuje też problem z grami .

megniunio
komentarz
komentarz

Ze wszystkim ale po resecie znowu tak samo

hixmen
komentarz
komentarz

A jakiego teraz masz antywirusa bo chyba pierwszy był Kasperski.  AVG jak masz tez potrafi być kąśliwy a wykorzystanie wszystkich funkcji ustawień wyłączeń dalej jakby działa.

megniunio
komentarz
komentarz

Miałem teraz microsoft security essentials zainstalowałem i odinstalowałem zresetowałem kompa i przez 1.5 godz problem znikł a  teraz cały czas znowu jest



Zna ktoś rozwiązanie tego dziwnego problemu

hixmen
komentarz
komentarz

No dziwny masz problem. Raz że ustępuje po 8 godzinach a innym razem że pojawia się po 1.5 godzinie włączenia czyli jakby odwrotnie. Nie wiem narazie ale jak Cię nie obciąży za bardzo to dla pewności przeskanuj skanerami Malwarebytes i dr Web. Ale w tym czasie że gry się minimalizują bo może jakiś proces się włącza i powoduje problemy i namierzyć jak problem występuje. Tyle narazie przychodzi mi głowy. Jakby czasem skanery coś wykryły to załozysz temat w dziale bezpieczeństwa żeby obeznani się zajęli. Jak grałeś przez 1.5 godziny to nie miałeś zainstalowanego antywirusa.

megniunio
komentarz
komentarz

Ale  np w grach gdy mam włączony w trybie okienkowym działa tak jak firefox i tak samo wszystkie programy, a teraz przeskanuje tymi programami



Problem został rozwiązany na innym forum w ciągu 3 godzin. Rozwiązaniem było wyłączenie procesu TWCU. Dziękuje za pomoc

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.