x-kom hosting

Gry cofają się do pulpitu

Gość
komentarz
komentarz

hmm czyli mowisz cos ala artefakty? ja obstaje przy grafice dlatego ze odczyt smart nie jest tragiczny

megniunio
komentarz
komentarz

Raczej nie jest to sprawka grafiki, gdyż mam ją dwa tygodnie i na poprzedniej też tak się działo,lecz tych ,,pasków'' nie było

Gość
komentarz
komentarz

jesli owe paski wygladaja jak mysle ze wygladaja to sa to artefakty i swiadcza o problemie w karcie graficznej

megniunio
komentarz
komentarz

Chyba sobie inaczej wyobrażasz



Bo te paski są tylko w lolu

sorsx
komentarz
komentarz

kiedyś zakupiłem radeona 4850 i niestety miałem z nim problemy np.w grze grid były jakieś dziwne akcje tak uciążliwe że nie dało się grać po wymianie na 9800gtx miałem spokój,w twoim przypadku problem jest dość irytujący(pomysły mi się już skończyły) może coś z mobo /pci-e się dzieje skoro na starej grafice to samo się działo

megniunio
komentarz
komentarz

Ok ten problem jest dziwny, lecz czasem  po 8 godzinach grania w gry już ten problem nie występuje



Da się to jakoś naprawić ?

Gość
komentarz
komentarz

grać 16 godzin ;)



nie chce mi sie czytac od poczatku, probowales update sterow z czyszczeniem driver sweeperem?

megniunio
komentarz
komentarz

Nie próbowałem



Ale już jak komputer od 7.00 był włączony to już o 16.00 ten problem zniknął

Gość
komentarz
komentarz

1. uzyj driver sweepera i wyczysc nim system ze sterownikow najpierw nvidia nastepnie AMD

2. ze strony amd.com pobierz najnowsze sterowniki dla twojej grafiki

3. zainstaluj

4. jak nie pomoze to slij na gwarancje

megniunio
komentarz
komentarz

Spróbuje ale jak dla mnie na 90% to nie jest wina karty



Jak używać driver sweepera ?



nic to nie dało

Gość
komentarz
komentarz

1. sfotografuj paski w lolu

2. podaj nazwe swojego antywirusa

megniunio
komentarz
komentarz

1.Ciężko będzie bo wczoraj podczas 2 godzinnej gry w lola raz tylko wyskoczyło wyskoczyło i do tego było nieduże, a dzisiaj jak jeden mecz grałem nic nie było.

2. Kaspersky

Gość
komentarz
komentarz
1.Ciężko będzie bo wczoraj podczas 2 godzinnej gry w lola raz tylko wyskoczyło wyskoczyło i do tego było nieduże, a dzisiaj jak jeden mecz grałem nic nie było.

2. Kaspersky

usuń go i napisz czy problem dalej występuje

  • Dobra wypowiedź 1
megniunio
komentarz
komentarz (edytowane)

Spróbuje ,ale jak gościu który mi karte montował przeczyścił komputer combofixem i wtedy nie występował ten problem

 

 

odinstalowałem i naprawiło się ;)

 

 

 

 

Na następny dzień znowu to samo

Gość
komentarz
komentarz

nie instalowales zadnego antywirusa?

wyczyść system ccleanerem - system oraz rejestr



podawałeś logi OTL?

combofix'a nie wolno używac o tak o sobie

megniunio
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie instalowałem żadnego antywirus i gościu co montował mi tą kartę tylko go użył.

Użyłem CCcleanera i naprawiło się



Dzisiaj znowu to samo ;_;



Jakieś inne pomysły ?



Wczoraj o 9.00 problem magicznie znikł no i koło 21.00 wyłączyłem komputer i dzisiaj do tej pory występuje ten problem.

Gość
komentarz
komentarz

czy podawałeś logi otl w tym wątku? jeśli nie to wykonaj je a zawartość OTL.txt oraz Extras.txt wrzuć na wklej.org poczym podaj tutaj link - niewykluczona infekcja

megniunio
komentarz
komentarz

Tylko że ten gościu używał tego combofixa przed formatem i pliki przepadły



Dzisiaj od rana problem nie występuje.

Gość
komentarz
komentarz
Tylko że ten gościu używał tego combofixa przed formatem i pliki przepadły

Dzisiaj od rana problem nie występuje.

zapytałem sie dwa razy i nie otrzymalem odpowiedzi , ja nie mowie o combofixie tylko o OTL - który jest w pełni bezpieczny, a wiele wskazuje że miałes infekcje

Gość
komentarz
komentarz

skoro komputer sformatowany i działa ok to na co logi otl teraz?

megniunio
komentarz
komentarz

Nie wiem ale problem cały czas istnieje

megniunio
komentarz
komentarz

Mój problem jest inny,bo gdy gram w gre ,gra wywala do pulpity bez żadnego crasha i moge ją po prostu włączyć , a np w firefox traci jakby czułość i muszę go odkliknąć

Gość
komentarz
komentarz

rozwin swoj ostatni post co masz na mysli poprzez "firefox traci czułosć" ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.