x-kom hosting

Gry cofają się do pulpitu

megniunio
komentarz
komentarz (edytowane)

Wie ktoś jak to naprawić? Proszę o pomoc.

Wie ktoś jak to naprawić? Proszę o pomoc.

sorsx
komentarz
komentarz (edytowane)

nie ukrywam że się z tym problemem  nigdy nie spotkałem osobiście! pytanie czy testowałeś kartę jakimś 3dmarkiem np.vantage? --// może w aplikacji do karty grafiki jest ustawiony jakiś hot key który powoduje powrót gry do pulpitu sprawdz jeszcze  temperaturę hdd podczas obciążenia(dysk nie jest jakiś zajechany) ale najpierw 3dmark jak wszystko przejdzie to teoretycznie jakaś zagadka,no chyba że w ferworze walki wciskasz klawisz windows:) jeszcze furmarkiem test 15 min proponuję wykonać

megniunio
komentarz
komentarz

A jak używać tych programów ?

sorsx
komentarz
komentarz (edytowane)

pobrać z internetu zainstalować uruchomić i patrzeć! :) zastanawiam się jak format kompa zrobiłeś jak zadajesz takie pytania

sorsx
komentarz
komentarz

jakiś błąd wyskakuje z informacją dlaczego 3dmark nie chce działać? vantage tak?

  • Dobra wypowiedź 1
megniunio
komentarz
komentarz

http://imageshack.us/photo/my-images/233/bladan.png/ proszę oto błąd



I taka dodatkowa informacja która może pomóc.Problem występuje jak nawet używam przeglądarki tylko że wtedy traci czułość jakby

sorsx
komentarz
komentarz

widzę że nie masz service pack w windows, nie wiem czy ma to znaczenie? czy sterowniki od nvidi na pewno odinstalowane? i czy w komputerze masz tylko 1 kartę grafiki

megniunio
komentarz
komentarz

Mam odinstalowane i mam tylko 1 kartę graficzną

sorsx
komentarz
komentarz

jeszcze raz zapytam czy stery zainstalowałeś najnowsze z netu i czy directx 9 zainstalowany co poniektóre gry i programy potrzebują- dx9,

megniunio
komentarz
komentarz

Mam zainstalowany dx11 i mam stery z płyty

sorsx
komentarz
komentarz
Mam zainstalowany dx11 i mam stery z płyty

dx11 jest windows 7 a ja powtarzam zainstaluj dx9

megniunio
komentarz
komentarz

Zainstalowałem

sorsx
komentarz
komentarz
Zainstalowałem

spróbuj odpalić vantage



również odinstaluj stery i zainstaluj najnowsze z internetu jak to się mówi rób coś bo pomysły mi się kończą na necie faktycznie ciężko coś znaleźć na podobny temat, i czy masz jeszcze starą grafikę jak tak to wróć do niej i przetestuj czy problem też z nią występuje

Gość
komentarz
komentarz

coś to za długo sie ten wątek ciągnie...

@autor - wykonaj test occt gpu

podaj wykresy nam tutaj, wiele wskazuje na awarie karty graficznej - jednakże podaj odczyt smart dysku z programu hd tune zakładka health

sorsx
komentarz
komentarz

jakiej firmy grafika i jaka rewizja?  spróbuj obniżyć taktowanie karty graficznej o jakieś 50/100 mhz na rdzeniu

megniunio
komentarz
komentarz

Jest to karta AMD Radeon HD 7770 club 3d GHz EDITION

Gość
komentarz
komentarz
Jest to karta AMD Radeon HD 7770 club 3d GHz EDITION

zrób to o co cie prosiłem :)

megniunio
komentarz
komentarz (edytowane)

w hd tune zakładka health mi nie działa

 

 

wyniki occt wyśle na pw

[code]http://speedy.sh/Nxgg3/18-21.rar[/code]

Gość
komentarz
komentarz

test zostaw włączony na 1 godzine a nie 2 minuty

megniunio
komentarz
komentarz

[code]http://speedy.sh/Hh5WV/21-05.rar[/code]



Umie ktoś mi pomóc ?

Gość
komentarz
komentarz

w napięciach problemow niewidze, byly jakies anomalie wtrakcie testu?

Gerrard845
komentarz
komentarz

Dysk ATA/SATA?

megniunio
komentarz
komentarz

Jest to dysk SATA



I jeszcze podczas grania w lola czasem takie jakby ledwo widoczne okienka wyskakują

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.