x-kom hosting

Gry cofają się do pulpitu

megniunio
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, mam pewien problem.Gdy gram jakąkolwiek grę po 5 minutach gra wywala mi się do pulpitu i później gdy włączę ją z powrotem znowu tak się robi i tak w kółko.

nbalivejordan
komentarz
komentarz (edytowane)

Najpierw  podaj parametry komputera i jakiego masz windowsa?

megniunio
komentarz
komentarz

Windows 7 64

Procesor AMD Phenom™ II X2 555 Processor, 3214 MHz

Karta główna Gigabyte m52lt-d3 wersja f2

nbalivejordan
komentarz
komentarz

A zasilacz, karta graficzna ?? 

nbalivejordan
komentarz
komentarz

podaj mi markę proszę, bo ze zdjecia to odczytać nie mogę. I powiedz w jakie ty gry grasz? Na każdej grze zawsze się przełącza na pulpit?

megniunio
komentarz
komentarz

Na każdej grze począwszy od bf heroes po farcry. A zasilacz to Coolormaster

nbalivejordan
komentarz
komentarz

Colormaster ? A nie Cooler Master ;) ? Zasilacz wygląda na ok. sprawdź czy wymagania tych gier czy są zgodne z parametrami komputera. 

offmyself
komentarz
komentarz

Gry są oryginalne ?

megniunio
komentarz
komentarz

Oczywiście, nawet przy lolu mi się tak robi

nbalivejordan
komentarz
komentarz

A dysk twardy jaki masz? Ile masz w nich wolnego miejsca? 

megniunio
komentarz
komentarz

Mam ponad połowę wolnego miejsca

nbalivejordan
komentarz
komentarz

To ja Ci nie pomogę w rozwiązaniu problemu, gdyż moja wiedza na temat awarii komputerów jest ograniczona :)

megniunio
komentarz
komentarz

Pewnie format pomoże;)

nbalivejordan
komentarz
komentarz

mozesz sprobowac to i tez zainstalowac swiezego windowsa. a masz sterowniki zainstalowane ?

  • 2 tygodnie później...
megniunio
komentarz
komentarz

Raczej tak



Zrobiłem formata,Nic to nie dało

sorsx
komentarz
komentarz

czy wcześniej gry chodziły bez problemu? i czy directx zainstalowany jest (ciężki temat może komputer się przegrzewa kiedy był czyszczony) otwórz obudowę i zobacz stan kurzu na cpu i gpu jeżeli posiada wentylator

megniunio
komentarz
komentarz

Przed pierwszym formatem gry chodziły normalnie.I dopiero po miesiącu zaczęło się psuć. A komputer był czyszczony w tą sobotę bo kartę graficzną wymieniałem.

sorsx
komentarz
komentarz (edytowane)

czy sterowniki wszystkie prawidłowo zainstalowane od producenta czy z systemu,no i czy próbowałeś coś wygooglować, przyczyn może być wiele ciężko zdiagnozować może być że zasilacz skacze napięciem można by sprawdzić miernikiem czy trzyma napięcia w normie, kartę grafiki nową kupiłeś czy używaną? u mnie czasami w paru grach gg wywalało do pulpitu, fakt że z czymś takim jeszcze się nie spotkałem  na świeżym systemie wszystko powinno latać bez problemów

megniunio
komentarz
komentarz

Karta nowa, sterowniki raczej poprawnie zainstalowane, a w googlach na innych forach rozwiązaniem problemu było przeskanowanie kompa.

sorsx
komentarz
komentarz (edytowane)

ostatnio czasami z kartami od nvidi zdarzały się problemy np. z zaniżonym napięciem na rdzeniu bywało tak z gtx560ti a nawet gtx570  zainstaluj program do obsługi karty ewentualnie msi afterburner i pobaw się trochę w oc ,nie wiadomo  czy dasz radę podnieść napięcie na tej karcie ale warto spróbować

megniunio
komentarz
komentarz

Jakby co mam ati radeona hd7770

sorsx
komentarz
komentarz


    Użytkownik
    Pip
    21 postów

Napisano 05 styczeń 2013 - 15:03

Zasilacz http://imageshack.us...jcie0046eq.jpg/

Karta graficzna NVIDIA GeForce GT 240 czy to nie ty pisałeś? :/

megniunio
komentarz
komentarz

Tak

sorsx
komentarz
komentarz
Tak

 

Tak

tak więc myślałem że masz gt240

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.