x-kom hosting

Jaki macie samochód? A jaki chcielibyście mieć?

cinomatic
komentarz
komentarz

Człowieku nie masz pojęcia o kupowaniu samochodów.
Kupiłeś 20 letni samochód z przebiegiem 290 tyś i dziwisz się że dałeś za nie 6 tyś ???

Cena wartości samochodu zależy od rocznika i przebiegu.

BMW 320 z 2009 roku z przebiegiem 300 tyś nie kupisz za 6 tyś.
Więc przebieg samochodu przy cenie schodzi na drugi plan.

Pierwszoplanowo brany pod uwagę jest rocznik.


Aha i jeszcze jedno.
Jeśli myślisz że ktokolwiek na forum uwierzył Ci że miałeś do przeznaczenia 65 tyś zł na autko i w zamian za to kupiłeś samochód za 6 tyś zł to jesteś w błędzie.
Nie ma tu takich naiwniaków.

  • Dobra wypowiedź 1

Gość
komentarz
komentarz

[quote name='cinomatic' timestamp='1346783661' post='1574458']
Człowieku nie masz pojęcia o kupowaniu samochodów.
Kupiłeś 20 letni samochód z przebiegiem 290 tyś i dziwisz się że dałeś za nie 6 tyś ???

Cena wartości samochodu zależy od rocznika i przebiegu.

BMW 320 z 2009 roku z przebiegiem 300 tyś nie kupisz za 6 tyś.
Więc przebieg samochodu przy cenie schodzi na drugi plan.

Pierwszoplanowo brany pod uwagę jest rocznik.


Aha i jeszcze jedno.
Jeśli myślisz że ktokolwiek na forum uwierzył Ci że miałeś do przeznaczenia 65 tyś zł na autko i w zamian za to kupiłeś samochód za 6 tyś zł to jesteś w błędzie.
Nie ma tu takich naiwniaków.
[/quote] Po 1 kupiłem ten żeby jeździć nim do szkoły i mieć tanie ubezpieczenie..... Mogę kupić i teraz nowy samochód prawie za 100 tys tylko dziękuje jak ubezpieczenie bez żadnych zniżek....

A to ty się nie znasz na kupowaniu aut... Dam ci przykład na Audi S8 wart prawie 700 tys z silnikiem V10 facet sprzedaje na allegro za 100 tys z przebiegiem 300tys i mówi że jeszcze przejechać można około 250 tys km... To takie jeżdżenie co dzień do warsztatu i ciągłe reperowanie... 80 tys to już jest max i auto na sell.... Wszyscy inni trzymają ( wieśniacy) tacy jak ty zapewne :D Dlatego tego audi nikt nie kupuje jak udaje takiego głupiego facet to pytanie po co sprzedaje??? Trzymaj jak przejedzie jeszcze 250tys km

  • Dobra wypowiedź 1
Gość
komentarz
komentarz

[quote name='Igorrodz' timestamp='1346784596' post='1574476']
@pluszek
Co tam 300tyś na liczniku i wielkie przyspieszenie jak człowiek praktycznie nie umie jeździć? Współczuję Ci, jak przyjdzie mróz i śnieg lub zła pogoda - wtedy zrozumiesz, co napisałem. U nas w Beskidach to ludzie kupują inne autka bo też i są inne warunki pogodowo-drogowe. Ale... statystycznie najwięcej wypadków jest z udziałem takich kierowców jak TY - młodych i niedoświadczonych z BMW o silniku 2.0 i większym. Masakr :E A uwierz mi, wiem co piszę bo niemało jeżdżę (mimo, że moje autko nie jest warte Tyle, co Twoje). Dodam też, że koszty naprawy Cię 'zjedzą' bo części do BMW wcale do tanich nie należą (nie to, co do mojego Golfika II ;)).
I jeszcze jedno - dziś benzyna kosztuje 4.8zł zatem nniemało będziesz płacił na stacji paliw, zapewniam.


:haha: Jak ktoś ma 100tys zł na auto a żałuje 8tyś na ubezpieczenie to jest typowym bura... eeee... eeee... :E
[/quote] hah ostatnio zima była średnia pod koniec nieźle sypneło... Hę??? nigdy nie wymieniam opon na zimowe bo tylko prawdziwi mężczyźni jeżdżą na letnich :D A benzyna kosztuje 4,96 w tej chwili za 98. Kto będzie go naprawiał. Walnie dziękuje sprzedaje zepsuty. Wiem że na zime to masakra i deszcz:D Bo kiedyś z sąsiadem jechałem mustangiem z 96 roku i on miał 5,7l silnik tylny napęd... Mały garbus wyprzedził go nawet w zimę:D Mustang przy 50km/h nie nadawał się do jazdy jeden błąd i wpada w poślizg... No ale bmw chyba jest lepsze

  • Dobra wypowiedź 1
egzekutor55
komentarz
komentarz

Hah to ty będziesz miał podobnie:D

A oto mój lexusik:

- http://img856.imageshack.us/img856/9905/47240383.jpg

- http://img703.imageshack.us/img703/9571/71898473.jpg

- http://img440.imageshack.us/img440/1331/60550647.jpg Aktualnie jeżdżę toyotą jak widać w tle, bo nie stać na naprawe lexusa mie... A lepiej uważaj z tym bmw bo też byłem dobry i zobacz co się stało z samochodzikiem :D

cinomatic
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote name='Igorrodz' timestamp='1346784738' post='1574476']
:haha: Jak ktoś ma 100tys zł na auto a żałuje 8tyś na ubezpieczenie to jest typowym bura... eeee... eeee... :E


Naprawdę nie znasz się na kupowaniu i sprzedawaniu aut, szczególnie starszych. Tu liczy się rocznik i marka a nie przebieg.
[/quote]

A tak btw to ubezpiecznie OC kosztowałoby dla początkującego kierowcy + wzwyżka za wiek poniżej 26 lat maksymalnie koło 2 tyś zł.
Także to zaledwie 0,2% wartości samochodu.

I tyle w temacie.
Dodam tylko Panowie że nie wiem jak u Was ale pomyliliście się o złotówkę, bo u mnie benzyna jest po 5,85 zł i to PB95, nie wspominając już o 98 :(

Edytowane przez cinomatic
Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Heh sory po 5,98 pomyliłem się ale dobrze by było jak by taka cena była... A ta 95 jest kompletnie nieopłacalna nwm jak u was ale testowałem na samochodach rodziców

- ma mniej mocy odczuwalne jest to

- więcej pali samochód z 9l nagle zaczął palić 11 więc zawsze standardowo leje 98 bo to wychodzi bardziej opłacalne... Niekiedy widziałem że niektóre stancje uderzyły już powyżej 6 zł za 98:(.

Ej a wiecie bo na stacji shell widziałem coś takiego benzyna 95,98 i v-power czy jakoś tak to co ten v power jest lepszy od 98?

Edytowane przez pluszek
Igorrodz
komentarz
komentarz

[quote name='pluszek' timestamp='1346784865' post='1574481'] nigdy nie wymieniam opon na zimowe bo tylko prawdziwi mężczyźni jeżdżą na letnich :D [/quote]
'Prawdziwi' mężczyźni to są na cmentarzu :piku:
Natomiast Ci co jeżdżą bezpiecznie i są ostrożni to są prawdziwi [i]prawdziwi mężczyźni[/i], którym dobro nie tylko swoje ale i przyszłość rodziny oraz serce matki jest największym skarbem. Ale co o tym możesz wiedzieć - przecież masz dopiero -naście lat :jezyk:

[quote name='egzekutor55' timestamp='1346785410' post='1574490'] Aktualnie jeżdżę toyotą jak widać w tle [/quote]
W tle to widzę białego Zaporożca bądź Wartburga :jezyk:

[quote name='cinomatic' timestamp='1346786368' post='1574501'] A tak btw to ubezpiecznie OC kosztowałoby dla początkującego kierowcy + wzwyżka za wiek poniżej 26 lat maksymalnie koło 2 tyś zł. Także to zaledwie 0,2% wartości samochodu. [/quote]
Razem z auto-casco? Niemożliwe ;)

[quote name='cinomatic' timestamp='1346786368' post='1574501'] pomyliliście się o złotówkę [/quote]
Racja... eeee... palec mi się omsknął :cfaniak:

[quote name='pluszek' timestamp='1346786501' post='1574506'] A ta 95 jest kompletnie nieopłacalna nwm jak u was ale testowałem na samochodach rodziców [/quote]
'Chrzczona' lub to, co zaraz napiszę niżej... ;)

[quote name='pluszek' timestamp='1346786501' post='1574506'] Ej a wiecie bo na stacji shell widziałem coś takiego benzyna 95,98 i v-power czy jakoś tak to co ten v power jest lepszy od 98? [/quote]
90% stacji kupuje w Orlenie. Ten zaś, o ile się nie mylę ma trzy rodzaje benzyny 95 - gorszą, średnią i lepszą. Resztę dopowiedz sobie sam. ^_^

cubeaim
komentarz
komentarz

Bemkę 5 sobie kupiłeś? Z jakim silnikiem (prawdziwy męszczyzna by o tym wspomniał)?
Zanim będziesz bokami latał po normalnych drogach to pojedź sobie na duży wolny parking, lub na tor i sobie tam poćwicz co i jak :)

12L bez szarżowania, to obstawiam że rzędowa 2.5L szóstka? Racja?

Taką starą bejcą (tylko żę 3jką) z 2.5L dieslem to jeździłem z kumplem, który ją sobie kupił - i już chyba wolałbym benzynową wersję mieć...

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Jest to silnik 5,4l 300KM dokładnie zapomniałem ile , hmm duży wolny parking to mam przy realu tylko co mam cwiczyć parkowanie skoro to umiem:D No wsiada się w samochód i jedzie przecież jak narazie jest piękna pogoda słoneczko świeci to nie mam się czym przejmować :) A jak tam nadejdzie zima to po prostu mniej gazu dawać na starcie a dopiero można już przy 30km/h jak autko grunt złapie:D

Edytowane przez pluszek
cubeaim
komentarz
komentarz

Parkowanie ćwiczyć? :E Litości - to miałem na myśli
[media]http://www.youtube.com/watch?v=SWVZq9fX6CE[/media]

Jak ty naprawdę masz tam V12 to to faktycznie jest auto do pierwszej awarii i na sprzedaż.

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Z tego filmu można wywnioskować. Że samochód najpierw trzeba wprowadzić w poślizg a później dać odpowiednią ilość gazu by z niego wyjść

Tylko że ja mam trochę beznadziejnie bo nwm czy zwróciłes uwagę ale to jest automat to jak wejde w poślizg a on nagle zmieni bieg na wyższy mi to z poślizgu nie wyjde

Edytowane przez pluszek
Igorrodz
komentarz
komentarz

[quote name='pluszek' timestamp='1346819151' post='1574650'] Jest to silnik 5,4l 300KM dokładnie zapomniałem ile [/quote]
Dowodu rejestracyjnego nie masz, żeby sprawdzić? :E

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote name='Igorrodz' timestamp='1346866871' post='1574942']
Dowodu rejestracyjnego nie masz, żeby sprawdzić? :E
[/quote] Nie bo kradzione :D Kurde pewnie że mam :) Tylko wczoraj portfel miałem na górze a nie chciało mi się iść po niego :D 326 koni dokładnie :)

Edytowane przez pluszek
cubeaim
komentarz
komentarz

W dowodzie rejestracyjnym chyba nie będzie widniał dokładnie ten silnik, gdyż jest to Swap z BmW 750i (jednej z dwóch generacji).
E34 z 5L motorami fabrycznie nie wychodziły.

Dziwne te auto jest, ale jak widać na filmiku powyższym, niektórzy polacy takie dwunasto-cylindrowe BMW robili.

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Ale to auto ma moc :) Heh nie zapominajmy że ludzie w mieście w autach mają tylko po 100 koni, przynajmniej większość. A ja mam 326:)

Edytowane przez pluszek
michael26
komentarz
komentarz

ja bym tam chciał astona martina :D

cubeaim
komentarz
komentarz

1000zł = 1/8 wartości twojego Samochodu :E

Za 1000zł można mieć 170 L ropy = Focus moich rodziców przejedzie na tym ponad 2500km.
Twoje BMW zapewne nie więcej niż 1200km.

Miesięcznie jeździ Ford około 800Km tak więc wydaje się średnio poniżej 350zł (40zł koszt 100km).

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Heh chyba żartujesz??? 40 zł to tanio:D Mi kosztuje prawie 100 zł żeby przejechać 100km chyba że bardzo ekonomicznie jezdzie to wtedy ciut mniej. Ja tam prawie co tydzień jeżdżę do stancji tankując do pełna nieraz co dwa. No ale ja co dzień teraz prawie stoje w korku jadąc do szkoły :D

Edytowane przez pluszek
Igorrodz
komentarz
komentarz

Zamontuj sobie gaz (LPG) - będziesz płacił grosze ;)

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Ale już nie będe miał tych 326 koni na gazie no i zmiana też kosztuje :) Ja tam wole i tak benzyne:)

Edytowane przez pluszek
Igorrodz
komentarz
komentarz

To płać i płacz :beksa:
Ja tam uważam, że silników powyżej 2.5 litra nie opłaca się kupować... znaczy sie aut osobowych z większymi.
Bo auto ma być do jeżdżenia a nie do ciągłego w niego inwestowania.

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

No właśnie do jeżdżenia i czerpania przyjemności... Ale powiem ci że w życiu trzeba mieć dwa auta jedno na co dzień a drugie do szpanu na weekend:)

Edytowane przez pluszek
cubeaim
komentarz
komentarz

Instalacja gazowa do 6 cylindrowych silników jest kosmicznie droga. A on ma niby 12 cylindrowy...

40zł / 100km, tak to jest realne przy spalaniu do 6.5L i 136 konnym dieslu.
Ty sobie kupiłeś paliwożernego smoka dla doświadczonych kierowców, to ci będzie jarał nieskończenie dużo.

piotrasta
komentarz
komentarz

[quote][color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif][size=4]Ty sobie kupiłeś paliwożernego smoka dla doświadczonych kierowców, to ci będzie jarał nieskończenie dużo. [/size][/font][/color]

[/quote]chciał wydać 70kzł na furę a kupił dużo taniej a więc coś mu jeszcze zostało :E:E:E

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.