x-kom hosting

Intel E5300-chłodzenie+wymiana

kamilq
komentarz
komentarz

Tym programem także próbowałem ;) W BIOSie poza temp CPU nie mam żadnej

Gość
komentarz
komentarz

To pewnie czujnik na płycie uległ uszkodzeniu :E

kamilq
komentarz
komentarz

Bardzo wątpliwe gdyż brat ma taka samą płytę główną i też ani HW ani Everest nie pokazują mu tego ;)

Gość
komentarz
komentarz

Powinny pokazywać, a stery wszystko są dobrze wgrane, jak nie pokazuje żaden program ani w biosie to musi być coś z czujnikiem nie tak, logiczne.

kamilq
komentarz
komentarz (edytowane)

Doszedł mi dziś ten Hyper TX3, wymieniłem stara pastę na nową (ta sama-Spire SP-700) i założyłem go. Różnica temperatur kolosalna: w stresie i w idle w porównaniu do boxa ok 18-20st C różnicy. Bardzo jestem z niego zadowolony ;) Co prawda trochę przy jego składaniu miałem problem gdyż instrukcja mało szczegółowa ale teraz wszystko OK. Dzięki za pomoc w wyborze ^^

No to mam problem. Na początku na tym chłodzeniu było wszystko OK, tak jak pisałem różnica temp ok 20st. Teraz coś się sknociło i wszystkie programy pokazują mi w Idle 36st i bez zmian-stoi jak uparte,nawet nie podskoczy o 1st bez stresu, nie pomaga nawet 2h przerwa, wyjecie bateri z MOBO,nic. Jak myślicie czego to może być wina? Może tego że pasta musi się zaakceptować albo może zle byla nałozona(tyle ze przy pierwszym uruchomieniu pokazywało te 22st)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.