x-kom hosting

Vista do domu!

Windows Vista jest do niczego?  

294 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Zdecydowanie tak
      67
    • Zdecydowanie nie
      123
    • Podoba mi si? tylko grafika Visty :)
      104


Gość
komentarz
komentarz

Ja osobiście nie przepadam za vistą , bo mój kolega ją miał i siadła mu po dwóch tygodniach.

Poza tym powinno wyjść jeszcze trochę poprawek , zanim będzie można oceniać prawdziwą stabilność visty.

Zarov
komentarz
komentarz
Poza tym powinno wyjść jeszcze trochę poprawek , zanim będzie można oceniać prawdziwą stabilność visty.

Raczej powinni brać przykład z Debiana i wydawać system kiedy jest gotów a nie kiedy najwięcej na nim zarobią.

Gość
komentarz
komentarz

Święta prawda , ale to nie GNU i mogli by na tym stracić miliony.

Zarov
komentarz
komentarz

Nie chodzi czy OpenSource czy nie. Użytkownicy za coś płacą i powinni mieć system gotów do pracy a nie coś co będzie zdatne do użytku po SP1 czy jakimś czasie.

lukasz_13_94
komentarz
komentarz
Gdy wyjdzie pare poprawek :D

Już są 32 poprawki :D

M4tth3w
komentarz
komentarz

Miałem Viste, i nie polecam.. system tak poplątany, że lepiej nie mówić..

Ciągle coś nie tak, problem ze sterownikami, często wywala błędy (przynajmniej na niektórch programach) ogólnie, firma Microsoft zanim go wydała powinna się poważnie nad tym zastanowić... ;)

Kyren
komentarz
komentarz

tak samo kiedys mowili o Win XP nikomu sie nie podobal to jest kwestia przyzwyczajenia dobra zgadzam sie am troche bledow ale z czasem uz ich nie bedzie pozatym ma wieksze wymagania poniewaz jest lepsza grafika nie tylko w wygladzie calej visty ale tez w grach

M4tth3w
komentarz
komentarz

lol.. Twoim zdaniem lepsza grafika jest dzięki windzie? (w grach) :|

lepiej nie pisz nic niż takie posty..

Lepsza grafika może być dlatego, iż nowe Nvidie GF obsługują Direct X 10 (czyli obsługuje je Vista), ale jeśli masz w viście inną karte graficzną, to grafa w grach nie będzie lepsza..

Kyren
komentarz
komentarz

jeju o to mi chodzilo nie denerwuj sie tak :P

Kurzun
komentarz
komentarz

Bez offtopu bo się posypią ostrzeżenia.

Korzik
komentarz
komentarz

Zaznaczyłem "zdecydowanie nie". Dlaczego ? Już mówię.

Czytając fora komputerowe można napotkać wiele złych opinii o Viście.

Osobiście miałem okazję zapoznać się z Vistą Home Edition (32 bit).

Na takim zestawieniu:

C2D 1,83 GHz

2 GB ram

HD 2600

śmiga aż miło.

Nie było problemu z instalacją potrzebnych programów, ani z grami.

M4tth3w
komentarz
komentarz

Ja miałem Vistę ultimate, i moje zdanie jest takie, jeśli szukasz centrum rozrywki lub systemu dla dzieci, możesz mieć viste, ale jeśli wymagasz dobrej mobilności najlepiej mieć XP lub MX'a.. nie mówie o linuxie ;)

Kurzun
komentarz
komentarz
a miałem Vistę ultimate, i moje zdanie jest takie, jeśli szukasz centrum rozrywki lub systemu dla dzieci, możesz mieć viste

Podeprzyj argumentami. Dlaczego, jak i po co.

Moim zdaniem Vista bije na głowę Xp`ka. Jeżeli potrafisz ją dobrze skonfigurować i korzystać z funkcji, które oferuje to jest świetna.

Czekam na argumenty.

Zarov
komentarz
komentarz
Jeżeli potrafisz ją dobrze skonfigurować

A tu marudzicie że przy Linuksie trzeba dużo robić, podobno to Windows miał być systemem dla każdego.

Sean
komentarz
komentarz

dla mnie ten temat ogólnie jest dziwny...Vista jest wporządku to jest tylko kwestia przyzwyczajenia, denerwuja juz mnie posty typu "Vista to badziewie" pierw popracujcie troche na tym systemie ...z czesem sie przyzwyczicie i bedzie wporzadku ...pozdrawiam

wujekrat
komentarz
komentarz

Nie ma sensu jest do kitu. Tylko grafika jest fajna. Xp do boju!!!

M4tth3w
komentarz
komentarz

Hmm... wiecie, kiedy świat się dowiedział, że M$ chce wydać coś takiego jak Vista, to m$ mówił, że ma być to najlepszy system operacyjny.. haha, jak oglądałem konferencje m$ padł komentarz "bez błędowy".. czego o Viście do końca nie da się powiedzieć..

Ja praktycznie dużych różnic między Vistą a XP nie widzę, dlatego mówie, że vista jest do bani :P przynajmniej ja oczekiwałem czegoś więcej od tego systemu..

Haha, co z tego , że jest ładna?

Zainstaluj sobie skórke Visty do Xp.. i czym się różni?..

Sean
komentarz
komentarz

wywalcie ten temat bo mnie juz nerwy biora...mati masz duzo racji...lecz niestety windows juz taki jest

M4tth3w
komentarz
komentarz
lecz niestety windows juz taki jest

Wiadomo :D

Mi kiedyś Vista wywaliła dobry błąd :D

W lewym górnym roku ekranu (ekran zrobił się cały niebieski) w lewym górnym rogu były jakieś napisy, i zaraz się komp resetnął :D

Sean
komentarz
komentarz

chciałbym w sumie przejsc na stale na linuksa lecz moze najwieksze osiagniecie to instalacja Kadu na ubuntu...na glebsza nauke obslugi tej platformy systemowej nie mam za duzo czasu

M4tth3w
komentarz
komentarz

Jeśli chcesz zacząć nigdy nie zaczynaj od Ubuntu, bo tam już jest potrzebna znajomość konsoli (terminalu).

Na początek wypróbuj openSuSe :D

Zarov
komentarz
komentarz
chciałbym w sumie przejsc na stale na linuksa lecz moze najwieksze osiagniecie to instalacja Kadu na ubuntu

0_o

Jak zainstalujesz Ubuntu to zgłoś się do mnie. To jest banał.

Vista może by osiągnełaby sukces gdyby nie jej wymagania, mało komu chce się kupowac komputer rodem z NASA by mieć coś co np na Linuksie działa na procku 1,8 i 64mb karcie graficznej.

Sean
komentarz
komentarz

nie ma sprawy Zarov :) przy pierwsze awarii windowsa biore sie za Ubuntu...maly minus to moje rodzenstwo...oni w windowsie nic nie potrafia a co dopiero w linuksie ... a ja tylko na weekendy w domu jestem (teraz wyjatek bo ferie sa)

  • 5 miesięcy później...
A43vil
komentarz
komentarz

Vista do domu ? czemu nie ?

Tylko trza też miec w miare dobrego kompa, który ją obsłuży w miarę przywoicie. Mi to tam w sumie nie przeszkadza czy Vista czy XP. I tak będziemy zmuszeni przejś na Viste. Ewentualnie na otwarte oprogramowanie.

Jakob
komentarz
komentarz

wista nie podoba mi sie... słyszałem ze jest duzo błedów...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.