x-kom hosting

Vista do domu!

Windows Vista jest do niczego?  

294 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Zdecydowanie tak
      67
    • Zdecydowanie nie
      123
    • Podoba mi si? tylko grafika Visty :)
      104


Ikspek
utworzono
utworzono

No więc jako stali użytkownicy Windows 2x lub 2000/XP nie wybraliśmy Visty.

dlaczego?

odpowiedź nasuwa się sama...

Vista jest niefunkcjonalna. Dużo błędów. Za duże wymagania i.t.p

Swoją drogą to jest przecież ankieta :P

Lisu_09
komentarz
komentarz

ehh :) Pogadamy za 2 lata :)

Przemek
komentarz
komentarz
Vista jest niefunkcjonalna. Dużo błędów. Za duże wymagania i.t.p

Podaj kilka przykladow tej niefunkcjonalności i bledow to pogadamy ;)

Czy Vista jest do niczego ?

Zdecydowanie NIE !

Popek
komentarz
komentarz

Wziąłem na "Zdecydowanie nie" nie powiem dlaczego ale Ikspek jak tak cie to ciekawi to poczytaj sobie 9 stron o tym, na zdrówko! :P

http://www.forumpc.pl/viewtopic.php?t=7197&start=0

Ikspek
komentarz
komentarz

No ale przecież Vista wysyła do Microsoftu dane o tym co robisz i jakiej muzyki słuchasz. mówili nawet kiedyś o tym w ''Na celowniku'' w TVP1. No ale jak chcecie ;)

Hamanalik
komentarz
komentarz

Ja mam Viste Home Premium i wszystko śmiga jak marzenie :) Jest zdecydowanie lepsza i ładniejsza od Xp-ka

Ikspek
komentarz
komentarz

Sprawdziłem przed chwilą i ....

Windows Vista Home Premium;

Windows Defender

Zapora Systemu windows

Internet Explorer 7

Interfejs Aero :D

Centrum mobilności dla laptopów

Udostępnianie dokumentów

Windows Media Center

Media Center Extender

Zaaw. narzedzia do tworzenia kopii zapasowej systemu [nie ma]

Automatyczne tworzenie kopii zapasowej

Zdalny dostęp przez centrum sieci i pulpit zdalny [nie ma]

Szyfrowanie dysków [nie ma]

Tworzenie DVD/HD

Nowe Gry

Cena pudełkowa: 1170zł

Cena OEM: 380

Którą kupiłeś? Od razu mówię że vista Ultimate cena OEM to 700zł

Hamanalik
komentarz
komentarz

Home Premium OEM :)

Ikspek
komentarz
komentarz

W sumie dobrze zrobiłeś. Ale nie chciałes trochę przepłacić i wziąć ultimate ?

Hamanalik
komentarz
komentarz

No wiesz 320 zł to nie tak troche, a do domu Home mi wystarcza :)

Ikspek
komentarz
komentarz

Oczywiście.

No ale chyba wiesz że Ultimate ma wszystkie funkcje.....

Hmmm jak chcesz ;)

GoBi
komentarz
komentarz
Pogadamy za 2 lata

Gdy wyjdzie pare poprawek :D

Przemek
komentarz
komentarz
Gdy wyjdzie pare poprawek :D

Poprawki juz wychodza.

Do konca roku ma byc pierwszy SP ;)

No ale chyba wiesz że Ultimate ma wszystkie funkcje.....

Najlepszym wyjsciem jest Business.

Nie ma kilku dodatkow ale i tak jest wystarczajaca dla domu.

Kleskus
komentarz
komentarz

Ten system jest niestabilny, dlatego na xp powrocilem... I przed SP napewno na nia nie wroce ;/ NIE !

Przemek
komentarz
komentarz
Ten system jest niestabilny, dlatego na xp powrocilem... I przed SP napewno na nia nie wroce ;/ NIE !

System jest stabilniejszy niz XP.

Wszystko zalezy od uzytkownika ;)

arcix
komentarz
komentarz

Vista,przynajmniej ta co ja ją mam Home Premium 64-bit jest naprawde dobrym systemem.Ta ankieta nie mówi mi nic,dlatego że za mało osób wzieło w niej udział.Zobaczymy za rok.

blue555
komentarz
komentarz

Zagłosowałem, że podoba mi się grafika visty. Ocenię porządnie, jak wyjdzie service pack do visty. Na razie syf.

Kleskus
komentarz
komentarz

Oj chlopie nie jest stabilna.... na xp wszystko dziala jak nalezy, a vista ma tandencje do tego zeby raz dziennie zpierd***c interfejs. tzn. pasek start, oraz dolne meny sie przesuwaja w bok tak ze nie da sie nic kliknac, nie da sie wlaczyc, wylaczyc niczego itp. system jest wtedy bez uzyteczny... restart explorera nie pomaga nawet. Dzialo mi sie tak na : Vista 32 Home Premium, Ultimate, oraz na 64 Bit Ultimate... wszedzie ten sam problem...

mikrus
komentarz
komentarz

zdecydowanie wole xp. Vista nie jest już taka intuicyjna wszystkiego trzeba szukać i od nowa kombinować (dla niektórych to plus ale ja uważam że nie trzeba zmieniać czegoś co było dobre). A poza tym pierwsze co mnie odrzuciło od razu to że o wszystko się pyta po 10 razy :|

I nie zgadzam że jest stabilna. Mi się udało ją powiesić w 15 min. :| A jak się powiesi to kaplica. Dla porównania żeby naprawdę powiesić XP trzeba się strasznie namęczyć.

Myślę że drugie podejście do tego systemu wykonam po pierwszych większych poprawkach. Na razie szkoda mojego słabego serca :P

Gość
komentarz
komentarz

Powiem szczerze, woję przesiąść się całkowicie na linuxa niż na vistę. Pewne dystrybucje już dawno miały funkcje, które microsoft wprowadził dopiero w najnowszym OS'ie. Stabilność? Linux przebija na razie każdy windows. Grafika? porównywalna. Jedyny aspekt to gry, ale to z wiekiem mija.

arcix
komentarz
komentarz

Vista jest lepsza od Linuxa we wszystkim.Niestety taka jest prawda...niestety dlatego,że nie ma konkurencji,bo zadna dystrybucja Linuxa nie może konkurowac z żadnym Windowsem,wlączając w to 98'.

mczud
komentarz
komentarz

A zastanawial sie ktos nad XP-64? Ja mam i wiecej mi nie potrzeba. Ze sterownikami nie ma zadnego problemu nawet.hmm?>

Gość
komentarz
komentarz

Ja tam wole Viste niż XP, tylko za duże wymagania jak na razie :mellow:

Lisu_09: jestem z toba, za 2 lata napewno wiekszosc zapomni o XP :)

MegaPiksel
komentarz
komentarz

W końcu kiedyś trzeba będzie się przestawić, a Vista raczej nie jest do niczego, po prostu jest niezałatany i za roczek większość użytkowników na nią przejdzie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.