x-kom hosting

Konkurs na najlepszą konfiguracje do 3000 zł !

xtremesystems
komentarz
komentarz

nud - juz sam nie wiem czy gadamy z kompletnym idiotą czy beszczelnym smarkaczem..



xaxa rozumiesz slowo zesaw..to cos co pasuje do siebie i dziala jako calosc ..

dziekuje do widzenia

xaxa
komentarz
komentarz

[quote]Intel w specyfikacji procesorow I5/I7 podaje ze max dla pamieci to 1.65V. Jednak podanie wyzszych napiec nie skutkuje odrazu spaleniem czegokolwiek. dopiero w dluzszym okresie czasu moze to spowodowac jakas awarie procesora ale i nie musi. Ciezko powiedziec. W twoim przypadku mozna zmniejszyc napiecia do 1.65v kosztem timingow lub nizszego taktowania pamieci. [/quote]
[quote]Daje sobie rękę uciąć ze te patrioty 2x2GB DDR3 1333Mhz o fabrycznym napięciu 1.9v odpala się przy 1.65V z fabrycznymi parametrami.[/quote]
[quote]Do i5 750 + MSI GD65 dałem Patrioty Vipery II pracujące przy 1,9V i nic nie wybuchło. IMO nie ma się czego obawiać. [/quote]
[quote]Bajki, wystarczy podnieś VTT i po kłopocie. [/quote]
[quote]Tak, trzeba zachować jak najmniejszą różnicę napięcia pamięci i kontrolera pamięci w procu (IMC lub VTT). Różnica nie powinna być wieksza nić 0,4 - 0,5v, przy czym VTT na codzień powyżej 1,45 jest już niezalecane. Ale widujemy na XS dużo osób które robią 1,65 vtt 24/7[/quote]
Wypowiedzi odnośnie takich RAM z konkurencyjnego forum i nie jest to PClol.

xtremesystems
komentarz
komentarz

no i co z tego.. co mnie to obchodzi co jeden z drugim pisze..
ja wiem ze moze walnac ale nie musi,.wiem co podaje intel.. i wiem jakie mem robia producenci pod i5/i7

twoje sie nie nadaja

Gość
komentarz
komentarz

[quote]dziekuje do widzenia [/quote]

[color="#AAAAAA"]Ja chyba też podziękuję - uczestnikom, bo z tematu zrobił się dosłownie latający cyrk Monthy Pythona.
I chyba niektóre osoby powinny za to podziękować bo część tekstów kwalifikuje się na dalsze rachunki w panelach a nawet kilkudniowe paszporty polsatu.
Radzę więc się przejść i ochłonąć albo iść spać. Wyjdzie to Wam przynajmniej na zdrowie.
Temat zamykam do odwołania.[/color]

---

[color="#FF0000"]Wątek odblokowuję na potrzeby finałów konkursu. Można się w nim wypowiadać ale z zachowaniem wszelkich zasad kulturalnej wymiany zdań. Posty prowokacyjne, wulgarne, nie wnoszące nic do dyskusji będą nagradzane i kasowane.[/color]

Lipton
komentarz
komentarz

Głosowanie kończymy dzisiaj o godzinie 21. Po tym terminie ekipa forumpc.pl dokona sprawdzenia wszystkich oddanych głosów, oraz poprawności konfiguracji konkursowych.

FlameRunner
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote name='Lipton' date='13 grudzień 2009 - 10:30 ' timestamp='1260696615' post='921267']
[...] poprawności konfiguracji konkursowych.
[/quote]
Jak rozumiem chodzi tu o błędy w stylu niekompatybilność RAM'u z procesorem, mogąca doprowadzić do uszkodzenia sprzętu? :)

Ed.
Chciałem się upewnić.

Lipton
komentarz
komentarz

Wyraziłem się chyba jasno ?

Będziemy rozpatrywać wszelkie przypadki niekompatybilności sprzętowej.

xtremesystems
komentarz
komentarz

hyhy.. czyli bedzie fajno.. i jeszcze sprawdzanie glosow :D

ciekawie ciekawie

poniewaz cennik sklepu esc pozostawia wiele do życzenia ( przekrecaja nazwy ramow , nie podaja ich napiec) , co spowodowalo ze sporo zajelo mi znalezienie proponowanych przezemnie ramow , ulatwie sprawe szanownej komisji :)
http://oc.adata.com.tw/1_product_detail.asp?pid=AD31600EU2K

a to chyba vipery LLk ze zwyciezkiego zestawu

http://www.patriotmem.com/products/detailp.jsp?prodline=5&catid=45&prodgroupid=126&id=840&type=1
:D

Gość
komentarz
komentarz

Xtreme, nie bądź złośliwy :P.

xtremesystems
komentarz
komentarz

nosz musialem ..:D sry

ciekawe jak glosy iziego zostana potraktowane :P

Gość
komentarz
komentarz
;)

To się okaże w swoim czasie. Cierpliwości.
Lipton
komentarz
komentarz

Głosowanie dobiegło końca. Jutro o tej samej godzinie podamy oficjalne wyniki.

xtremesystems
komentarz
komentarz

wow
.
a bedzie jakies uzasadnienie wynikow?tzn . stanowisko na temat rejstrowania userow na potrzebe glosowania

xaxa
komentarz
komentarz

Przestań ciągle srać żarem. Jaka będzie decyzja dowiesz się jutro.

xtremesystems
komentarz
komentarz

[quote name='xaxa' date='13 grudzień 2009 - 21:09 ' timestamp='1260734990' post='921768']
Przestań ciągle srać żarem. Jaka będzie decyzja dowiesz się jutro.
[/quote]

twoj zestaw i tak sie nie liczy..chodzi mi raczej o glosy easyiego

Duban
komentarz
komentarz

[quote]Przestań ciągle srać żarem.[/quote]
[quote][color="#FF0000"]Posty [b]prowokacyjne, wulgarne, nie wnoszące nic do dyskusji[/b] będą nagradzane i kasowane.[/color] [/quote][color="#FF0000"]Niedużo Ci brakuje do 30-sto dniowego urlopu - przyhamuj, albo sam się tym zajmę...[/color]

Gość
komentarz
komentarz

Czasami się zastanawiam czy nie pisać czcionką 7 aby niektórzy zrozumieli to co się pisze i o co się prosi... -,-

[color="#FF0000"]//Good idea //Duban[/color]

xaxa
komentarz
komentarz

Dlaczego mój zestaw ma nie być brany pod uwagę? Po włączeniu memy ustawią na 1,65V z wyższym CL i niższymi taktami. Nie dość, że nie uszkodzi to w żadne sposób procka to przy większym napięciu również nic się nie stało z procesorem. To co pisze na opakowaniu nie zawsze odzwierciedla realia potwierdziłem to wcześniej.

xtremesystems
komentarz
komentarz

2.0 tez wlozy :D

xaxa
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote]jak nie mozesz daj te 1.65 i poluzuj timingi .. [/quote]
Twoje słowa z tego forum odnośnie tych pamięci ktoś się kiedyś pytał więc nie obracaj teraz kota ogonem, że ów pamięci nie będą pasować.

xtremesystems
komentarz
komentarz

dokladnie..jak kupil niepasujace g... za rada takiego speca jak ty to niech albo sprzeda (co napisalem) albo poluzuje timingi i zmniejszy v..ale wcale nie musi to dzialac ( testowalem taki patent jeszcze na ddr2) i nieraz nie banglalo.

myslales ze przycfaniaczysz z glosami ale najpierw naucz sie przynajmniej skladac kompatybilny zestaw..bo te pamieci co dales moga sie po prostu nie wlaczyc nawet przy zluzowanych timingach

bioevo
komentarz
komentarz

ciekawy wątek, kupuję nowy pc przed świętami, myślę że użyję zasugerowanych konfiguracji

Gość
komentarz
komentarz

Raczej skup się bardziej na [b]Polecanych zestawach komputerowych[/b]. Taka moja mała rada, ew. poczekaj na wyłonienie zestawów zwycięskich jeśli takowe Ci będą pasowały.

xtremesystems
komentarz
komentarz

dokladnie..choc po wylonieniu zwyciezcy mozliwe ze zestawy juz beda odpowiednie

xaxa
komentarz
komentarz

[quote]za rada takiego speca jak ty to niech albo sprzeda (co napisalem) albo poluzuje timingi i zmniejszy v..ale wcale nie musi to dzialac ( testowalem taki patent jeszcze na ddr2) i nieraz nie banglalo.[/quote]To Ty się wypowiedziałeś w tamtym temacie i sam mu to zasugerowałeś. To, że kiedyś Ty sobie coś kombinowałeś i Ci nie wyszło nie znaczy, że w tym przypadku tak nie było potwierdziłem to już postami z PP, na xt również nie mieli problemu.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.