x-kom hosting

Konkurs na najlepszą konfiguracje do 3000 zł !

Lipton
komentarz
komentarz

xaxa na trzeciej stronie przedstawiłem Ci paragrafy regulaminu forum + kawałek z regulaminu konkursu. Są one wystarczające do tego, aby usunąć głosy z multikont.

Wszystkie decyzje zostaną podjęte przed końcem konkursu.

FlameRunner
komentarz
komentarz (edytowane)

Z pewnością jeden fakt jest niezaprzeczalny.
Liderzy xaxa (przede wszystkim) i easy mają same głosy od "czarnych" i to w części takich, którzy dzisiaj odczuli potrzebę rejestracji i głosowania.
A na liście np. xtreme i Magellana jest aż kolorowo od nicków głosujących. A i te niekolorowe to ludzie, którzy udzielają się już na forum od pewnego czasu i ich nicki nie są mi obce.

Przypadek?
Nie wydaje mi się. Zwłaszcza widząc zdenerwowanie xaxy, przede wszystkim na przedstawionych przeze mnie screenach z SB.

A co do regulaminu. Nie da się napisać idealnego. Aczkolwiek można by uciąć większość tego typu ekscesów.

@Magellan: Otóż to. O znaczeniu jakości prac można by mówić, gdyby oceniała jakaś z góry wybrana komisja.

Edytowane przez FlameRunner
xaxa
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote]"// Konkurs to konkurs, każdy jest tu równy a autoreklama jest zbyteczna"[/quote] Nikt nie jest równy. Logiczne było, że na osoby które są tu na forum dużo dłużej będą mieć głosy od modów itp.

[quote]
xaxa na trzeciej stronie przedstawiłem Ci paragrafy regulaminu forum + kawałek z regulaminu konkursu. Są one wystarczające do tego, aby usunąć głosy z multikont.[/quote]Przecież nic nie mówię, że się nie zgadzam wręcz jestem za tym oraz chcę się od muli-kont odciąć.

edit: [quote]Nie wydaje mi się. Zwłaszcza widząc zdenerwowanie xaxy, przede wszystkim na przedstawionych przeze mnie screenach z SB.[/quote] Dlaczego mam być spokojny jeżeli taki ktoś jak Ty oskarża mnie o oszustwo? A później robi z ludzi idiotę, że nie wie o czym mowa.

Edytowane przez xaxa
Gość
komentarz
komentarz

[quote]xaxa, a co tu jest do wyjaśniania?
Zleciłeś to komuś i tyle. [/quote]

Jest to ostatnie ostrzeżenie. Nie masz żadnych dowodów ku temu.

[quote]Tylko, że jak to Evil ujął jest to zabronione.
"// Konkurs to konkurs, każdy jest tu równy a autoreklama jest zbyteczna"[/quote]

Przerabiałem takie rzeczy przy głosowaniu na LayoutRoku i fakt - jest to świństwo, ale z takim czymś się nie da zbytnio walczyć. Chyba że następny konkurs będzie tylko dla obecnych userów FPC, tj. ze stażem minimum 15 dni na jego łamach.

totaL
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote]totaL
Rejestracja
06-grudzień 09[/quote]
Ej moment. To, że się wczoraj zarejestrowałem i przeglądałem sobie większość forum to znaczy, że xaxa mnie o coś prosił ? o0 Spodobała mi się jego konfiguracja i na niego oddałem swój głos.

Edytowane przez totaL
xtremesystems
komentarz
komentarz

to moze go zdyskwalifikowac za proby przekretow

xaxa
komentarz
komentarz

Coś co nie jest zabronione jest dozwolone. Nie są to moje mulit-konta odcinam się od nich więc dlaczego uważasz, że jest to przekręt?

Anonim1
komentarz
komentarz

[quote name='xaxa' date='07 grudzień 2009 - 21:39 ' timestamp='1260218362' post='918050']
Coś co nie jest zabronione jest dozwolone. Nie są to moje mulit-konta odcinam się od nich więc dlaczego uważasz, że jest to przekręt?
[/quote]
Bo namawiałeś tego kolege do rejestracji?
I sam tak napisałeś.

FlameRunner
komentarz
komentarz (edytowane)

Xaxa, wyjaśnij mi zatem jedno...
[quote name='FlameRunner' date='07 grudzień 2009 - 21:31 ' timestamp='1260217886' post='918040']
Liderzy xaxa (przede wszystkim) i easy mają same głosy od "czarnych" i to w części takich, którzy dzisiaj odczuli potrzebę rejestracji i głosowania.
A na liście np. xtreme i Magellana jest aż kolorowo od nicków głosujących. A i te niekolorowe to ludzie, którzy udzielają się już na forum od pewnego czasu i ich nicki nie są mi obce.
[/quote]
Dlaczego na przykład xtreme i Magellan jakoś nie mają połowy głosów z podejrzanych kont? Czyżby ktoś się na Ciebie uwziął i chce, aby Cię wyeliminowali z konkursu?

Edytowane przez FlameRunner
xtremesystems
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote name='EvilKillaruna' date='07 grudzień 2009 - 21:33 ' timestamp='1260217980' post='918042']
Jest to ostatnie ostrzeżenie. Nie masz żadnych dowodów ku temu.



Przerabiałem takie rzeczy przy głosowaniu na LayoutRoku i fakt - jest to świństwo, ale z takim czymś się nie da zbytnio walczyć. Chyba że następny konkurs będzie tylko dla obecnych userów FPC, tj[b]. ze stażem minimum 15 dni na jego łamach.[/b]
[/quote]

to juz mu te konta nabiora watosci..lepiej 100 -200 postow ;)




EDIT.

[quote name='xaxa' date='07 grudzień 2009 - 21:39 ' timestamp='1260218362' post='918050']
Coś co nie jest zabronione jest dozwolone. Nie są to moje mulit-konta odcinam się od nich więc dlaczego uważasz, że jest to przekręt?
[/quote]




niestety patrzac po postach to mnie krew zalewa..
z tym co nie jest zabronione to uwazaj bo sie w doroslym zyciu mocno przejedziesz..

Edytowane przez xtremesystems
Lipton
komentarz
komentarz

100-200 postów nie realne. Zauważ ilu masz userów (aktywnych) z taką ilością kont. Na pewno w następnym konkursie regulamin będzie bardziej spójny i szczegółowy. Wymagane jest to po takim incydencie.

Proszę już zbytnio nie spamować w temacie.

xtremesystems
komentarz
komentarz

[quote name='Lipton' date='07 grudzień 2009 - 21:45 ' timestamp='1260218733' post='918060']
100-200 postów nie realne. Zauważ ilu masz userów (aktywnych) z taką ilością kont. Na pewno w następnym konkursie regulamin będzie bardziej spójny i szczegółowy. Wymagane jest to po takim incydencie.

Proszę już zbytnio nie spamować w temacie.
[/quote]

wg mnie realne...bo bylo by 40 -50 glosow .ale taki zestaw konkursowy mozna by z czystym sumieniem dodac do zestawow polecanych na dany miesiac.

natomiast zestaw z tego konkursu nadaje sie na smieci

Magellan
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote name='xaxa' date='07 grudzień 2009 - 21:39 ' timestamp='1260218362' post='918050']
Coś co nie jest zabronione jest dozwolone. Nie są to moje mulit-konta odcinam się od nich więc dlaczego uważasz, że jest to przekręt?
[/quote]


No i tutaj można sobie darować jakakolwiek dyskusje. Cala ta sytuacja to to samo co zbieranie znajomych na n-k. W tym momencie konkurs ten jest bezwartościowy i bezsensowny. Ja nie mam zamiaru spraszać swoich znajomych do glosowania na mnie, a ze ktoś nie ma pojęcia co to uczciwość ? Cóż, życie...

[quote]natomiast zestaw z tego konkursu nadaje sie na smieci[/quote]
Zgadzam się całkowicie.



Lepsza byłaby zmiana na powołanie komisji, a nie glosowanie.

Edytowane przez Magellan
xaxa
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote]Bo namawiałeś tego kolege do rejestracji?[/quote]To, że komuś mówiłem aby na mnie zagłosował nie znaczy, że kazałem mu robić multi-konta.
[quote]Dlaczego na przykład xtreme i Magellan jakoś nie mają połowy głosów z podejrzanych kont?[/quote]A skąd ja mam to wiedzieć zapytaj się xtreme i Magellana.
[quote]z tym co nie jest zabronione to uwazaj bo sie w doroslym zyciu mocno przejedziesz..[/quote]Moje życie to moja sprawa, a nie twoja.
[quote]W tym momencie konkurs ten jest bezwartościowy i bezsensowny. Ja nie mam zamiaru spraszać swoich znajomych do glosowania na mnie, a ze ktoś nie ma pojęcia co to uczciwość ? Cóż, życie...[/quote] To pozdrawiam Cie jeżeli uważasz, że to przekręt. Tak bardzo Cię boli, że ktoś inny wykorzystał lukę w regulaminie i zaprosił znajomych do zagłosowania ponieważ to nie jest zabronione?
[quote]Lepsza byłaby zmiana na powołanie komisji, a nie glosowanie. [/quote]Jestem ciekaw kto miałbym się znajdować w takiej komisji.
[color="#FF0000"]
//Ekipa moderująca.
//Lipton[/color]

Edytowane przez Lipton
xtremesystems
komentarz
komentarz (edytowane)

zal mi takich pyskatych gnojow

[color="#ff0000"]// i tym sposobem lecą punkty ostrzeżenia.
// EvilKillaruna.


[color="#000000"]//O akurat o tym samym pomyslalem.ze sie nalezy , ale zgodnie z regulaminem dostalem ostrz..co pozwala mi o nim zdania nie zmieniac .

[/color][/color]

Edytowane przez xtremesystems
Gość
komentarz
komentarz

X - myślisz że ktoś założy specjalnie multi na zaś? Za duże ryzyko że to wykryjemy, poza tym nigdy nie wiadomo kiedy ogłosi się następny konkurs.

FlameRunner
komentarz
komentarz

[quote name='xaxa' date='07 grudzień 2009 - 21:51 ' timestamp='1260219115' post='918071']
A skąd ja mam to wiedzieć zapytaj się xtreme i Magellana.
[/quote]
Xtreme, niniejszym się pytam - dlaczego nie masz głosów od kont zarejestrowanych dzisiaj?

Evil, wbrew pozorom to całkiem możliwe. Widzisz zresztą co się obecnie dzieje.
Xtreme - Twój post powyżej może zbyt miły nie jest, ale dobrze oddaje pewne uczucia.

xtremesystems
komentarz
komentarz (edytowane)

E- ale te konta zostana.(bo nie mozna niektorym ich wykasowac.(wiesz dobrze o co mi chodzi)


jesli moja poprzednia wypowiedz zasluguje na % . prosze o odp potraktowania


FLAME

czasem zeby osmieszyc nieudolnosc i nieadekwatnosc prawa czasem trzeba zadzialac ponad nim i byc gotowym nakonsekwencje

Edytowane przez xtremesystems
Gość
komentarz
komentarz

[color="#FF0000"]A teraz proszę o zachowanie spokoju i szacunku do innych w tym temacie. Lipton prosił wyżej o zbytnie nie spamowanie w tym zakresie.
Jak widać zaczyna się już wystawianie rachunków w panelach za co bardziej frywolne zwroty.

Jeśli chcemy dojść do porozumienia to niech to będzie w miarę w cywilizowany sposób.[/color]





[quote]E- ale te konta zostana.(bo nie mozna niektorym ich wykasowac.(wiesz dobrze o co mi chodzi)[/quote]

Wiem. Zostać zostaną, ale co z tego skoro nikt ich nie użyje? (żaden problem aby zmienić w nich to i owo aby to uniemożliwić). Jeśli chodzi o permy za multi - naprawdę się nie patyczkujemy w tym zakresie.

xtremesystems
komentarz
komentarz

E ciezko sie z Toba nie zgodzic..
Choc nieraz jak widzisz sie nie da

Gość
komentarz
komentarz

[quote name='xaxa' date='07 grudzień 2009 - 21:39 ' timestamp='1260218362' post='918050']
Coś co nie jest zabronione jest dozwolone.
[/quote]
Tyle, że to jest zwyczajnie nieuczciwe i marność regulaminu Cię nie usprawiedliwia.

[quote name='xtremesystems' date='07 grudzień 2009 - 21:47 ' timestamp='1260218877' post='918064']
natomiast zestaw z tego konkursu nadaje sie na smieci
[/quote]
To jedno, druga sprawa, że argumentacja jest niezwykle oryginalna:
[QUOTE]2. Podstawowa wersja HD4890 od PowerColor jest szybsza od88 nawet do 352 punktów 3D Mark Vantage względem innych producentów tj. Sapphire czy Gigabyte.[/QUOTE]
:rotfl:

Magellan
komentarz
komentarz

[quote]To pozdrawiam Cie jeżeli uważasz, że to przekręt. Tak bardzo Cię boli, że ktoś inny wykorzystał lukę w regulaminie i zaprosił znajomych do zagłosowania ponieważ to nie jest zabronione?[/quote]

Jeżeli nie potrafisz wygrać uczciwie, to nie wygrywasz wcale. Nie boli mnie to wcale, nie zależy mi na nagrodach. Chodzi o ogólna przyzwoitość i uczciwość, których ty jak widać się nie nauczyłeś.

[quote]Jestem ciekaw kto miałbym się znajdować w takiej komisji.[/quote]

Osoby kompetentne. Które to ? Widać po tym jak się wypowiadają w tematach na forum. Nie jest trudno tu znaleźć speców od hardware.

Anonim1
komentarz
komentarz

Jedynie porozumienie to wykluczenie z konkursu.

Lipton
komentarz
komentarz

Kończąc tą dyskusje, mogę Was po raz kolejny zapewnić, że nagrody w kolejnym konkursie będą bardziej wartościowe (niespodzianka) i nie będzie więcej oszustw. Przecież konkurs na recenzje przebiegał w miłej atmosferze :)

Multi zostaną zbanowane, a głosy odjęte przed ogłoszeniem wyników.

xaxa
komentarz
komentarz (edytowane)

[img]http://img294.imageshack.us/img294/7273/wtflo.jpg[/img]

Tak Anonim wykluczenie Ciebie za oczernianie kogoś.

[quote]Jeżeli nie potrafisz wygrać uczciwie, to nie wygrywasz wcale. Nie boli mnie to wcale, nie zależy mi na nagrodach. Chodzi o ogólna przyzwoitość i uczciwość, których ty jak widać się nie nauczyłeś.[/quote]Jeżeli nie uczciwością jest poproszenie znajomych o oddanie głosu to czym jest uczciwość? Dobrze, że Ty się nauczyłeś przyzwoitości nazywając osobę która nie oszukiwała oszustem.
[quote]Widać po tym jak się wypowiadają w tematach na forum. Nie jest trudno tu znaleźć speców od hardware. [/quote]I uważasz, że by był bezstronne? Wątpię sam mod na SB napisał zagłosowałem na tą osobę ponieważ się już znamy tyle czasu.

Edytowane przez xaxa

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.