x-kom hosting

Konkurs na najlepszą konfiguracje do 3000 zł !

Lipton
komentarz
komentarz

W związku z zakończeniem pierwszego etapu następuje krótka przerwa. Finałowa część czyli ankieta rozpocznie się o godzinie 12 dnia 06.12.09.

Głosować mogą wszyscy userzy. Ze względu na ilość otrzymanych prac wszystkie przechodzą do finałowego etapu.

Anonim1
komentarz
komentarz

Dlaczego dodanie do stopki odnośnika z linkiem do tematu jest zabronione EvilKillaruna?
"/ Konkurs to konkurs, każdy jest tu równy"
Tylko o ile mi wiadomo to każdy może sobie zamieścić linka w sygnaturce, więc każdy jest równy.

Dziwne to dla mnie.

//
No i tak przy okazji skasowałeś mi CAŁĄ stopkę, więc ubiegam się o odzyskanie jej (tak jak było wcześniej).

[color="#FF0000"]// I bardzo dobrze. Nie mam takiego obowiązku. A o wyjaśnienia w tym względzie możesz się ubiegać ale [b]na PW[/b] a nie w temacie.
// EvilKillaruna.[/color]

I jeszcze coś ;)
xaxa (16 głosów [29.63%] - Zobacz), a rano miał 0.

totaL
Rejestracja
06-grudzień 09

Rucu
Rejestracja
07-grudzień 09
Kukier
Rejestracja
07-grudzień 09
Sopel
Rejestracja
07-grudzień 09
Siwiak
Rejestracja
07-grudzień 09
12344
Rejestracja
07-grudzień 09
walldek
Rejestracja
07-grudzień 09
lukatek
Rejestracja
07-grudzień 09

Nie no Panowie bez jaj.

Magrim95
komentarz
komentarz

Popieram kolegę wyżej co to tych 16 głosów.. Też to właśnie zauważyłem, trochę to dziwne ^^ ale ja nic nie sugeruję :D

xaxa
komentarz
komentarz

W czym widzicie problem?
[quote]W głosowaniu biorą udział wyłącznie użytkownicy.[/quote]
[quote]Głosowanie jest otwarte, a każdy użytkownik może oddać jeden i tylko jeden głos na dany zestaw komputerowy.[/quote]
Admini mogą sprawdzić adresy ip oraz maile, że nie są to moje multikonta.

xtremesystems
komentarz
komentarz

wlasnie to co sie dzieje jest bez sensu..kto zalozy wiecej kont..( jeszcze z bogiem sprawa jak ktos ma stale ip)
ale co moderacja/organizatorzy zrobia z dziecimi NEO/NETIA??



bo widac juz ludzie zaczynaja oszukiwac

glosowanie z zapasow jest dozwolone?

xaxa
komentarz
komentarz

Admini mają taką możliwość, że sprawdzą iż każdy adres jest inny z innej części polski z innego całkiem maila więc nie wiem w czy macie problem?

Gość
komentarz
komentarz

[quote]ale co moderacja/organizatorzy zrobia z dziecimi NEO/NETIA??[/quote]

W tym wypadku Chello.

Anonim1
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote name='xaxa' date='07 grudzień 2009 - 20:12 ' timestamp='1260213148' post='917934']
Admini mają taką możliwość, że sprawdzą iż każdy adres jest inny z innej części polski z innego całkiem maila więc nie wiem w czy macie problem?
[/quote]
Sprawdzić klasy.
Sprawdzić adresy IP z jakiej sieci.
Sprawdzić adresy w googlach, czy nie figurują jako proxy.

Chelo również ma zmienne IP :)

Edytowane przez Anonim1
xaxa
komentarz
komentarz

Jak wyżej Anonim napisał ja nie mam sobie nic do zarzucenia, każdy ma inny adres ip, innego maila czy co tam jeszcze istnieje, każdy jest z innej części Polski.

Magellan
komentarz
komentarz

Nie wiedziałem, ze można wszystkich znajomych z naszej-klasy zapraszać do glosowania. Podobno ma to byc konkurs na najlepsza konfiguracje do 3000 zl ? A w zestawie rzeczonego [b]xaxy[/b] można z miejsca wykazać błąd, który go dyskwalifikuje na starcie. Wnioskowałbym, o zmianę sposobu wybierania zwycięzców, bo każdy laik może zagłosować, a nie każdy wie co do czego pasuje.

Anonim1
komentarz
komentarz

To może publicznie napiszesz skąd ich masz?

HQ19
komentarz
komentarz

[quote name='xaxa' date='07 grudzień 2009 - 20:05 ' timestamp='1260212728' post='917921']
W czym widzicie problem?
[/quote] W tym, że jakoś te godziny rejestracji są bardzo zbliżone do siebie i dziwnym oto trafem te osoby zagłosowały na Ciebie. Z całym szacunkiem, ale nie toleruję takiego zachowania. Każdy powinien mieć r[i]ó[/i]wne szanse na wygraną, a w tym momencie jest to cios poniżej pasa. Za takie coś powinieneś ponieść konsekwencje, jeśli okaże się to prawdą. Administratorzy/Moderatorzy powinni się dogłębniej temu przyjrzeć.
[quote name='xaxa' date='07 grudzień 2009 - 20:05 ' timestamp='1260212728' post='917921']
Admini mogą sprawdzić adresy ip oraz maile, że nie są to moje multikonta.
[/quote] Niekoniecznie Ty założyłeś te konta. Wystarczyło poprosić kilku znajomych, aby dokonali rejestracji i zagłosowali w temacie.

Duban
komentarz
komentarz

[quote]Wystarczyło poprosić kilku znajomych[/quote]Jednego.
W tym przypadku chyba 6 osób oddających głoś na xaxę miało jedno i to samo IP.

PS.
[quote]glosowanie z zapasow jest dozwolone? [/quote]'Zapasy' nie są u nas dozwolone, więc czy można z nich głosować to sobie sam wywnioskuj...

xaxa
komentarz
komentarz

Ta sama sieć? Możesz przecież sprawdzić po innych rzeczach Evilowi już napisałem wiadomość z wyjaśnieniem.

Lipton
komentarz
komentarz

xaxa nie dyskwalifikuje Cię i Twoich głosów regulamin konkursu, ale regulamin forumpc:

[quote]1.2. Każdy użytkownik może posiadać tylko jedno konto.[/quote]

+

[quote]Głosowanie jest otwarte, a każdy użytkownik może oddać jeden i tylko jeden głos na dany zestaw komputerowy.[/quote] W Twoim przypadku był to jeden user, który z różnych kont oddał [b]5 głosów[/b].

Jeżeli masz jeszcze jakieś wątpliwości to pisz, ale uważaj, bo granica jest cienka.
Dalsze głosowanie na Twoją pracę z multikont poskutkuje banem i wyłączeniem Twojej pracy z głosowania.

Anonim1
komentarz
komentarz (edytowane)

Już powinien zostać wykluczony :)

No, ale to nie ja sądzę.

[color="#FF0000"]// I bardzo dobrze, bo nie Ty tu decydujesz. Tego typu osądy zostaw lepiej administracji i skup się na własnych interesach.
// EvilKillaruna.[/color]

Edytowane przez EvilKillaruna
Lipton
komentarz
komentarz

Nie, bo osobiście nie złamał regulaminu. Gdyby to on oddał głos z konta zewnętrznego to ok, kara +20% i tym samym ban.

Ostrzegam wszystkich:

Jeżeli po tym incydencie zostaną wyłapane multikonta głosujących na zestaw kolegi/koleżanki (osób startujących w konkursie) ekipa forumpc.pl wyciągnie surowe konsekwencje. Jesteście odpowiedzialni w jakiś sposób za reklamowanie głosowania, ale nie zapominajcie, że istnieje takie coś jak regulamin ogólny forumpc.pl do którego Ci głosujący muszę się dostosować.

Anonim1
komentarz
komentarz

Dobra dobra.
Zasady mam i ja, więc proszę o WYPISANIE z konkursu.

Dziękuję.

xaxa
komentarz
komentarz (edytowane)

Dla mnie nie ma najmniejszego problemu aby odebrać te 5 głosów oraz zbanować te 5 kont. Nie są to moje konta. Jedynie o co mogę prosić o podanie nicków tych kont na priv, a dalej postaram się to wyjaśnić. Poza tym nie jestem w stanie kontrolować tego, że znajomy zrobi xx kont i z nich zagłosuje. Zdecydowanie się od tego odcinam i proszę o usunięcie tych 6 głosów.

Edytowane przez xaxa
Anonim1
komentarz
komentarz

Miała być zabawa, wspólna rywalizacja. No tak takie rzeczy idzie robić, ale nie z polskim narodem.

xaxa, a co tu jest do wyjaśniania?
Zleciłeś to komuś i tyle.

FlameRunner
komentarz
komentarz

http://i48.tinypic.com/2beas8.jpg
http://i50.tinypic.com/2u8z2pv.jpg

Przypomina mi się pewne powiedzenie...
"Uderz w stół, a nożyce się odezwą."

Duban
komentarz
komentarz

[quote]xaxa, a co tu jest do wyjaśniania?
Zleciłeś to komuś i tyle.[/quote]Pozwól, że zajmie się tym ktoś inny, ok ?
Nie Ty jesteś od sądów i oskarżeń - może to dobrze, może nie. Nieważne...

xaxa
komentarz
komentarz

Jeżeli kogoś proszę o to żeby zagłosował to tak zrobił. Nie jestem w stanie skontrolować tego czy ktoś dlatego, że mnie lubi zrobił 100 kont i oddał głosy dlatego się od tego odcinam. Poza tym jeżeli bym komuś to zlecił to takich głosów by było 50 od 20 osób.

Magellan
komentarz
komentarz

A ja myślałem, ze chodzi tu o wartość merytoryczna naszych prac, a nie o to kto więcej kolegów zaprosi do glosowania. Święta naiwności, chyba nie na tym świecie żyję :)

Anonim1
komentarz
komentarz

[quote name='xaxa' date='07 grudzień 2009 - 21:23 ' timestamp='1260217436' post='918029']
Jeżeli kogoś proszę o to żeby zagłosował to tak zrobił. Nie jestem w stanie skontrolować tego czy ktoś dlatego, że mnie lubi zrobił 100 kont i oddał głosy dlatego się od tego odcinam. Poza tym jeżeli bym komuś to zlecił to takich głosów by było 50 od 20 osób.
[/quote]
Tylko, że jak to Evil ujął jest to zabronione.
"// Konkurs to konkurs, każdy jest tu równy a autoreklama jest zbyteczna"

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.