x-kom hosting

Przekonaj się kto wie lepiej!

Mattix95
komentarz
komentarz
TAk, win 95. Ten komp działa tylko ze względu na kuzynkę, inaczej ten komp juz byłby na złomie.

A widzisz ; Niby stary sprzęt , ale podzespoły nadal działają i pod mało wymagającym systemem operacyjnym można jeszcze korzystać z internetu .

Może i wydajnością nie grzeszy , ale przeglądanie internetu na takiej ,, maszynce :P '' jest możliwe .

Zapomniałem dodać ; Kiedy instalowałem tego antywirusa na starszym komputerze ( Amd duron 800 Mhz , 256 ramu , grafika mx 440 bodajże itd ) także nie mogłem odinstalować ani z poziomu Panelu Sterowania , ani w żaden inny sposób ręcznie ( wtedy nie miałem bladego pojęcia o komputerach :) ) .

Po zainstalowaniu G-DATy na nim nic nie szło robić ( strasznie mulił ) .

tomtom
komentarz
komentarz
A widzisz ; Niby stary sprzęt , ale podzespoły nadal działają i pod mało wymagającym systemem operacyjnym można jeszcze korzystać z internetu .

Może i wydajnością nie grzeszy , ale przeglądanie internetu na takiej ,, maszynce :P '' jest możliwe .

Zapomniałem dodać ; Kiedy instalowałem tego antywirusa na starszym komputerze ( Amd duron 800 Mhz , 256 ramu , grafika mx 440 bodajże itd ) także nie mogłem odinstalować ani z poziomu Panelu Sterowania , ani w żaden inny sposób ręcznie ( wtedy nie miałem bladego pojęcia o komputerach :) ) .

Po zainstalowaniu G-DATy na nim nic nie szło robić ( strasznie mulił ) .

Do neta się nadaje, ale do niczego innrgo, g-data trochę muli, ale jeżeli z pandą porównywać to g-data o niebo lepsza.

Na 800Mhz ci muliło? Musiałeś mieć zasyfionego kompa

Mattix95
komentarz
komentarz

Komputer był akurat ,, po odsyfianiu '' więc przy normalnie pracującym komputerze ( bez włączonego skanowania ) i tak widać było znaczną różnicę w wydajności komputera .

Gość
komentarz
komentarz

Ja miałem Durona 1000Mhz (ot takie cacko mi się trafiło xD) i przy włączonym antywirze działał mi GTA SA! Karta to Palit FX5500 (256Mb) i tylko 196Mb ram xD

Ale praktycznie co 2 dni dysk sprzątałem.

Jedyne co na nim miałem to kilka filmów, gg, Firefoxa i GTA xD

Mattix95
komentarz
komentarz

Czyli G-data jest dobrym produktem , ale na lepsze komputery :) Mam nadzieję że zostały wyeliminowane najważniejsze , wcześniejsze wady ; Przepuszczalność wirusów i nie możliwość odinstalowania :)

Gość
komentarz
komentarz

Oj na pewno, przecież nawet Panda się poprawiła ;) (podobno, bo nie miałem okazji testować jej nowej wersji)

tomtom
komentarz
komentarz
Oj na pewno, przecież nawet Panda się poprawiła ;) (podobno, bo nie miałem okazji testować jej nowej wersji)

Aj, zamiast cytój dałem pomógł...

Racje, panda się poprawiła, ale i tak dalej nie dorównuje g-dacie. Kilka dni temu przed formatem zrobiłem taki test. Sciągałem pliki, które miałem pewność, że na 100% są wirusami, i takie pliki które nie były wirusami, ale niektóre antywiry (avast np.) pokazywały, że to wir. ściągnąłem ogólnie 200 wirów i 50 nie wirów. G-data wykrył mi z tego 198 wirusów i ani jednego fałszywego alarmu. Jak na moje oko to bardzo dobry wynik

Pozdrawiam

Mattix95
komentarz
komentarz
Sciągałem pliki, które miałem pewność, że na 100% są wirusami, i takie pliki które nie były wirusami, ale niektóre antywiry (avast np.) pokazywały, że to wir. ściągnąłem ogólnie 200 wirów i 50 nie wirów.

Byłby to dobry pomysł , gdybyś miał 100 % pewności że antywirus Ci je wszystkie wykryje ( gdybyś odpalił zainfekowany plik wirusem polimorficznym nie byłoby tak ciekawie ) . Wiem z doświadczenia , no chyba że nie otwierałeś tych plików .

Taki lekki ot ;

Jeśli chcecie sprawdzić czy wasz antywirus działa poprawnie wklejcie do notatnika :

X5O!P%@AP[4\PZX54(P^)7CC)7}$EICAR-STANDARD-ANTIVIRUS-TEST-FILE!$H+H*

. - potem -> Zapisz jako -> obojętniejakanazwapliku.com . Wtedy antywirus powinien zareagować .

Gość
komentarz
komentarz

A słuchajcie, jak to jest, lepiej przenosić do kwarantanny czy od razu usuwać i jaka jest różnica??

Btw. Avast nie nadaje się do niczego ;] Wolę kupić Niezbędnik i z niego wyciągnąć jakiegoś triala ;)

tomtom
komentarz
komentarz (edytowane)

jak usuniesz, to usuniesz, a kwarantanna zabezpiecza zainfekowany pilk aby wirus nie mógł się rozprzestrzeniać, stosuje się ją wówczas kiedy nie da się wyleczyć pliku. Zawsze potem plik możesz odzyskać.

Byłby to dobry pomysł , gdybyś miał 100 % pewności że antywirus Ci je wszystkie wykryje ( gdybyś odpalił zainfekowany plik wirusem polimorficznym nie byłoby tak ciekawie ) . Wiem z doświadczenia , no chyba że nie otwierałeś tych plików .

Na tym złomie, to nawet jakby coś (starsznego) się stało to i tak bym nie płakał, a test i tak byłby wykonany ;p

Edytowane przez tomtom
adam123
komentarz
komentarz
Na tym złomie, to nawet jakby coś (starsznego) się stało to i tak bym nie płakał, a test i tak byłby wykonany ;p

Ale kuzynka nie miała by się na czym bawić ;p

Też kiedyś robiłem podobny test, tylko że nie z prawdziwymi wirusami, tylko tymi co inny anty~ wykrywały jako wiry. tylko 1 mi wykryło fałszywego na 100, ale to nie jest zły wynik.

tomtom
komentarz
komentarz
Ale kuzynka nie miała by się na czym bawić ;p

Też kiedyś robiłem podobny test, tylko że nie z prawdziwymi wirusami, tylko tymi co inny anty~ wykrywały jako wiry. tylko 1 mi wykryło fałszywego na 100, ale to nie jest zły wynik.

To by się nie bawiła;p

A co do twojego wyniku, to bdb. Jak widać zawsze g-data była dobra w (nie)wykrywaniu fałszywych wirusów

Gość
komentarz
komentarz

Dzisiaj rozmawiałem z moim znajomym o GDacie, ma, i bardzo sobie chwali :) Mówi że komp mu nie zwolnił (ma podobny sprzęt do mojego). I w końcu może ściągać co chce ^^

tomtom
komentarz
komentarz
Dzisiaj rozmawiałem z moim znajomym o GDacie, ma, i bardzo sobie chwali :) Mówi że komp mu nie zwolnił (ma podobny sprzęt do mojego). I w końcu może ściągać co chce ^^

Fakt, g-data nie jest pamięciożerna, ja to wiem, i każdy mój kumpel (który ma g-date) mi to mówi.

Gość
komentarz
komentarz

Czyżby dzisiaj nastąpił koniec konkursu? ;)

Mattix95
komentarz
komentarz
Rywalizacja trwa do ostatniego dnia czerwca!

Mamy lipiec ;) Czyli tak .

Sztabskapitan Usta-Usta
komentarz
komentarz

Zgadza się :) i dziękujemy wszystkim za tak żywą aktywność w konkursie!!!

Poniżej przedstawiam wyniki 'boju'. Przypominam zwycięzcy zdobywają ufundowane przez światowego producenta oprogramowania antywirusowego G DATA Software programy G DATA InternetSecurity 2009 z bezpłatną aktualizacją do wersji 2010 (już dostępnej! która jako ciekawostka bije na głowy poprzednie wersje pod względem wykrywalności i mniejszej zasobożerności). Program jest w wersji BOX i posiada roczną licencję. Dodatkowo wysyłamy szczegółowe informacje dostępny wyłącznie dziennikarzom, byście mogli dogłębnie poznać tajniki reszty oprogramowania produkowanego przez G DATĘ.

Jeszcze raz GRATULUJĘ!!!

Wygrani, po otrzymaniu produktu możecie w tym wątku napisać parę słów komentarza, recenzji co do wersji pełnej :)

LISTA 5 najlepszych:

1' miejsce: Megas z 132 punktami

2' miejsce: tomtom - 109 punktów

3' miejsce: jesiona - 108 punktów

4' miejsce: sagemik - 105 punktów

5' miejsce: Mattix - 104 punkty

Wygrani proszeni są o przesłanie do mnie jako prywatną wiadomość swoich danych kontaktowych.

W razie pytań, proszę pisać na adres kwatera@usta-usta.pl

Pozdrawiam!!!

Gość
komentarz
komentarz

A ile kosztuje przedłużenie licencji na następny rok??

tomtom
komentarz
komentarz

w jakim czasie dojdzie przesyłka?

Sztabskapitan Usta-Usta
komentarz
komentarz

tego nie jesteśmy w stanie powiedzieć. Niestety jesteśmy uzależnieni od poczty polskiej. Przesyłka poszła i dojdzie z pewnością. Proszę również by każda osoba, która dostanie swój produkt powiadomiła mnie, że paczkę już ma i wszystko z nią jest w porządku :)

Ps. W lipcu będziemy chcieli zorganizować pewną kampanię dla G DATY - nie wymagać będzie od Was sporo wysiłku, a efekt - wyniki kampanii mogą być zaskakujące.

Wrzucę więcej informacji, kiedy akcja się rozpocznie.

tomtom
komentarz
komentarz

Dzięki. dłużej niż za tydzień od teraz nie powinna iść. Mogłaby dojść do 9 lipca, to bym miał o czym napisać recenzję na konkurs ;p

Gość
komentarz
komentarz

Ja kiedyś przez Pocztę Polską czekałem na przesyłkę 3 tygodnie! I paczka nie doszła... Dobrze że "za pobraniem" ^^

tomtom
komentarz
komentarz

a mam jeszcze jedno pytanie. Licencja jest na rok, ale naprzykład jak pierwszy raz zainstaluje antywira załóżmy, że za pół roku, to licencja dalej będzie ważna przez rok czy już pół roku?

Sztabskapitan Usta-Usta
komentarz
komentarz

Rok od wprowadzenia kodu :) czyli rok.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.