x-kom hosting

Przekonaj się kto wie lepiej!

Gość
komentarz
komentarz

A jakiego antywirusa używasz teraz?

Gość
komentarz
komentarz
A jakiego antywirusa używasz teraz?

aktualnie mam dalej G Data a na drugim komputerze mam Nortona 360

Gość
komentarz
komentarz

I który jest wg. Ciebie lepszy?

Gość
komentarz
komentarz

hmm trudno powiedzieć ale norton wykrywa inne wirusy niż G Data ale z kolei muli komputer trochę bardziej, pod Vistą lepiej chodzi G Data, a Ty jakiego używasz aktualnie?

Gość
komentarz
komentarz

Ja używałem G Daty triala, a teraz jestem bez niczego ;]

Nic nie ściągam, a komputera używam tylko do wejścia na nk, gg itp. raz na jakiś czas robię skan skanerem online i to mi wystarcza.

Ale chcę właśnie zobaczyć jak będzie działała pełna wersja tego programu ^^

Gość
komentarz
komentarz
Ja używałem G Daty triala, a teraz jestem bez niczego ;]

Nic nie ściągam, a komputera używam tylko do wejścia na nk, gg itp. raz na jakiś czas robię skan skanerem online i to mi wystarcza.

Ale chcę właśnie zobaczyć jak będzie działała pełna wersja tego programu ^^

jak nic nie ściągasz to antywirus nie jest aż taki niezbędny, no ja mam akurat pełną wersję ale kończy mi się licencja i liczę na nową bo zostanę bez niczego :D G Datę kupiłam po promocyjnej cenie w zeszłym roku z laptopem, teraz zaktualizowałam do wersji 2009 ale licencję mam chyba jeszcze na 1 miesiąc

Gość
komentarz
komentarz

No niby nic nie ściągam, ale mam teraz dużo ważnych danych na PC i wolę tego nie stracić ^^

popieram "karolka1103",

cena- średnia

skuteczność - 90%

obsługa - standardowa

dodatkowe funkcje - dobrze

program jest dobry, skuteczny, skanowanie nieco spowalnia pracę systemu, przepuszcza niektóre wirusy ale ogólnie ok

malina18, a może coś więcej? Bo z tego co widzę to twoje konto zostało założone tylko na potrzeby tego konkursu aby pomóc karolinka1103...

Gość
komentarz
komentarz
No niby nic nie ściągam, ale mam teraz dużo ważnych danych na PC i wolę tego nie stracić ^^

malina18, a może coś więcej? Bo z tego co widzę to twoje konto zostało założone tylko na potrzeby tego konkursu aby pomóc karolinka1103...

więcej o produkcie? na komputerze mam wersję trial, którą obecnie testuje, wg mnie skanowanie jest trochę za wolne, szukam aktualnie jakiegoś dobrego antywirusa, jakieś propozycje? miałem już pandę, nod32, kasperskiego ale dwa pierwsze beznadziejne a kasperski spowalniał komputer na maxa

Gość
komentarz
komentarz

Wracając do tematu, McAffe, Panda, Kaspersky to wszystko przeleciało przez moje łapki, McAffe jest u mojej mamy w banku i spisuje się nieźle, Pandę miałem kiedyś z Niezbędnika, tylko z nią były problemy... a Kaspersky jest całkiem ok.

Gość
komentarz
komentarz
Wracając do tematu, McAffe, Panda, Kaspersky to wszystko przeleciało przez moje łapki, McAffe jest u mojej mamy w banku i spisuje się nieźle, Pandę miałem kiedyś z Niezbędnika, tylko z nią były problemy... a Kaspersky jest całkiem ok.

a jakie problemy z pandą? ja miałam i bardzo spowalniała komputer i przepuszczała dużo wirusów, McAffe jeszcze nie miałam, może spróbuję jak minie 90 dni Nortona na komputerze mamy

Gość
komentarz
komentarz

Pandę miałem ja na Win98 i mój kolega na Win XP na oba systemy spowolniły i wyskakiwały różne błędy...

Gość
komentarz
komentarz

aha, teraz nie wiem jaka jest bo dawno nie miałam nowej wersji, przy nortonie nie da rady ściągnąć z internetu niektórych plików bo wykrywa że są zarażone i blokuje dostęp momentalnie

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Taką funkcję można wyłączyć ;]

Najnowsza wersja jest bodajże o 19% lepsza od poprzedniej.

Edytowane przez Megas
Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

można, ale z dwojga złego lepszy komunikat od razu że coś jest nie tak niż ściąganie zawirusowanego pliku na komputer, heh 19% to wg mnie nie za wiele

Edytowane przez karolka1103
Gość
komentarz
komentarz

19% to nie za wiele?!

Zwykle możliwości z upgrade na upgrade są zwiększane o jakiś 1% max 2% a tu nagle przeskok aż o 19%!

Gość
komentarz
komentarz

nie wiem. trzeba by było przestować na komputerze najlepiej, ale z pandą mam złe wspomnienia i nie zamierzam już używać tego antywirusa

dar55
komentarz
komentarz

popieram "karolka1103",

dla zainteresowanych, karolka1103 i malina 18 zostały zbanowane za multikonto. Przypominam, że TO ZAKAZANE.

tomtom
komentarz
komentarz
19% to nie za wiele?!

Zwykle możliwości z upgrade na upgrade są zwiększane o jakiś 1% max 2% a tu nagle przeskok aż o 19%!

Popieram Megasa, chociaż też sam nortona nie używam, bo na moim złomie, nie da się nie robić. G data w ogóle nie muli, taki powinien być każdy antivir

adam123
komentarz
komentarz
Popieram Megasa, chociaż też sam nortona nie używam, bo na moim złomie, nie da się nie robić. G data w ogóle nie muli, taki powinien być każdy antivir

Z tym, że norton muli to się nie zgodze. U mnie chodził idealnie. Choć teraz używam wersji próbnej g daty. I przy tym antywirze zostanę!

Konkurs nabiera tempa.

Jest poniedziałek, zatem publikuje najnowsze statystyki konkursowe!

1' Miejsce jak na razie zajmuje: Megas z 111 punktami

2' Miejsce zajmuje: jesiona z 108 punktami

3' Miejsce zajmują: sagemik oraz karolka1103 z liczbą 105 punktów

4' Miejsce zajmują: tomtom, ekaf i Marcin286 z liczbą 102 punktów

5' Miejsce zajmuje: Promil z liczbą 101 punktów

Mattix95, diablo15, darexD, Enc0re, Rycerz, NickPL, 123mamut, khayyin posiadają jak na razie 100 punktów

adam123 zdobył 1 punkt :)

Dlaczego mam tylko 1 punkt? :/

Przecież napisałem na pierwszej stronie, tóż pod popieram tomtom:

Cena: Średnia;

Skuteczność: ~80%;

Obsługa programu: Prosta;

Jak oceniasz dodatkowe funkcje programu (Firewall, AntiSpam, Kontrola rodzicielska, Webfilter): dobrze;

Opisz swoimi słowami co sądzisz o programie antywirusowym G DATA?

Miałem przez rok g data, a po zainstalowaniu kis wykrył mi dosyć dużo wirów, ale tak jak u tomtoma niezbyt groźnych, choć zdażyły się groźniejsze

Gość
komentarz
komentarz
Popieram Megasa, chociaż też sam nortona nie używam, bo na moim złomie, nie da się nie robić. G data w ogóle nie muli, taki powinien być każdy antivir

To jaki masz komputer??

P.S.

W końcu temat ruszył...

Sztabskapitan Usta-Usta
komentarz
komentarz

Kolejny poniedziałek, więc kolejne podsumowanie!

W ubiegłym tygodniu konkurs zdominowały dwie osoby :) Co będzie w tym tygodniu? Zobaczymy. Przypominam jednak, że obecny tydzień jest ostatnim w konkursie!!!

Z tego powodu, wyjątkowo nie opublikujemy wyników w poniedziałek, a w środę (1 lipca). Zatem macie czas do nadsyłania swoich komentarzy i opinii nie dalej niż do 13:00 w środę.

Około tej godziny opublikujemy listę zwycięzców!

A oto wyniki częściowe:

1' Miejsce zajmuje: Megas z 127 punktami

2' Miejsce zajmuje: jesiona z 108 punktami

3' Miejsce zajmują: sagemik z liczbą 105 punktów

4' Miejsce zajmują: tomtom, ekaf i Marcin286 oraz adam123 z liczbą 102 punktów

5' Miejsce zajmuje: Promil z liczbą 101 punktów

Mattix95, diablo15, darexD, Enc0re, Rycerz, NickPL, 123mamut, khayyin posiadają jak na razie 100 punktów

tomtom
komentarz
komentarz

pI 133Mhz, 32 ram, grafa 8mb ati, ale to taki zlom dla zabawy dla kuzynki 3 letniej, zeby nic nie popsułe ;p. Na moim już tak źle nie jest ;p

Gość
komentarz
komentarz

o.O Windows 95?? xD

Że takie komputery jeszcze działają... ^^

Ja na starym miałem Pandę to tak muliło że nie masz pojęcia :)

tomtom
komentarz
komentarz
o.O Windows 95?? xD

Że takie komputery jeszcze działają... ^^

Ja na starym miałem Pandę to tak muliło że nie masz pojęcia :)

TAk, win 95. Ten komp działa tylko ze względu na kuzynkę, inaczej ten komp juz byłby na złomie. A jeżeli chodzi o pandę to już katastrofa

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.