x-kom hosting

Saints Row 2

paulo123
komentarz
komentarz

Czy SAINTS ROW 2 będzie chodzić na tym komputerze:

ASUS z serii F5SR z parametrami:

3GB RAM

INTEL PENTIUM T3200

karta graficzna: ATI MOBILILTY RADEON HD 3470; VRAM: 512 MB

Wymagania gry:

Minimalne wymagania:

- Windows XP / Vista

- 2.0 GHz procesor Dual-Core (Intel Core 2 Duo lub AMD Athlon X2)

- 1 GB pamięci RAM

- 15 GB wolnego miejsca na dysku

- 128 MB 3D karta wideo ze wsparciem dla Shader Model 3.0 (Nvidia GeForce 7600 / ATI Radeon X1300)

- kompatybilny z DirectX wyświetlacz (minimum to 640×480 16-bit)

- DirectX 9.0c kompatybilna, 16-bitowa karta dźwiękowa

- szerokopasmowy dostęp do internetu dla gry po sieci

Zalecane wymagania (dla gry online lub coop są one niezbędne):

- Windows XP / Vista

- 3.2 GHz procesor Dual-Core (Intel Core 2 Duo lub AMD Athlon X2)

- 2 GB pamięci RAM

- 256 MB 3D karta wideo ze wsparciem dla Shader Model 3.0 (Nvidia GeForce 8800 / ATI Radeon HD3850)

- kompatybilny z DirectX wyświetlacz (minimum 1024×768 32-bit)

- DirectX 9.0c kompatybilna, 16-bitowa karta dźwiękowa

Bonsar@o2.pl
komentarz
komentarz

9400GT--> noo okej nie jest az taka wydajna ale nie przesadzajmy ze nie da sie na niej grac. Zdaje mi sie ze przesadzacie troszke :)) a saints row 2 moze mi sie tnac dlatego bo THQ spaprało podobnie jak R* konwersje gry na PC i źle zoptymalizowało kod gry.

Czy SAINTS ROW 2 będzie chodzić na tym komputerze:

ASUS z serii F5SR z parametrami:

3GB RAM

INTEL PENTIUM T3200

karta graficzna: ATI MOBILILTY RADEON HD 3470; VRAM: 512 MB

Wymagania gry:

Minimalne wymagania:

- Windows XP / Vista

- 2.0 GHz procesor Dual-Core (Intel Core 2 Duo lub AMD Athlon X2)

- 1 GB pamięci RAM

- 15 GB wolnego miejsca na dysku

- 128 MB 3D karta wideo ze wsparciem dla Shader Model 3.0 (Nvidia GeForce 7600 / ATI Radeon X1300)

- kompatybilny z DirectX wyświetlacz (minimum to 640×480 16-bit)

- DirectX 9.0c kompatybilna, 16-bitowa karta dźwiękowa

- szerokopasmowy dostęp do internetu dla gry po sieci

Zalecane wymagania (dla gry online lub coop są one niezbędne):

- Windows XP / Vista

- 3.2 GHz procesor Dual-Core (Intel Core 2 Duo lub AMD Athlon X2)

- 2 GB pamięci RAM

- 256 MB 3D karta wideo ze wsparciem dla Shader Model 3.0 (Nvidia GeForce 8800 / ATI Radeon HD3850)

- kompatybilny z DirectX wyświetlacz (minimum 1024×768 32-bit)

- DirectX 9.0c kompatybilna, 16-bitowa karta dźwiękowa

No nie wiem czy Ci pójdzie na laptopie, bo słyszałem, że wiekszość nowych gier nie obsługuje zintegrowanych kart graficznych i w ogóle układów graficznych w laptopach, ale spróbować nie zaszkodzi bo moge się mylić jak każdy człowiek :) Aa poprawka nie zobaczyłem dobrze :D moim zdaniem Ci nie ruszy bo masz troche przestarzały komp :D pozdro

Gość
komentarz
komentarz
Karta Graficzna: GIGABYTE GeForce 9400GT 1GB DDR3

to jest po prostu padlo, i sie nie da na niej grac w nowsze tytuly, chyba ze na low i 800x600...padlina

Ta gra to shit po prostu shit, nie warto jej nawet odpalac, silnik fizyki 1/10 - zeby gosciu z rozpedzonego samochodu wyskakiwal prosto na nogi..., grafika 4/10, optymalizacja 1/10, fabula 10/10 - i co z tego skoro w ta gre nie da sie grac!! Grywalnosc 3/10, Shit jeszcze raz shit!! Czekalem na ta gre ale sie grubo zawiodłem :lol:, zamiast Wielkie JOL to Wielki LOL dla THQ

Bonsar@o2.pl
komentarz
komentarz

to jest po prostu padlo, i sie nie da na niej grac w nowsze tytuly, chyba ze na low i 800x600...padlina

yy?? a Ty myslisz ze Twoj GeForce 9600 GT jest taki ***** wydajny..?

jak tak to sie grubooo mylisz. Patrząc na twojego Lighta widzę, że też nie posiadasz jego super wydajnej wersji.. a pozatym nie wal mi w **** dziecko bo Devil May Cry 4, NFS Undercover oraz Race Driver Grid i Far Cry 2 chodziły miodzio na wszystkich wodotryskach oraz rodziałce 1024x768.. (wyjątkiem może jest Far Cry 2 który czasami scinał równo ale dało się grać, a Devil May Cry 4 to Cudnie chodził na maxa..)

//Przeginasz kolego, +10% za wulgaryzmy

//Andziorka

Gość
komentarz
komentarz
jak tak to sie grubooo mylisz. Patrząc na twojego Lighta widzę, że też nie posiadasz jego super wydajnej wersji.. a pozatym nie wal mi w Chu** dziecko bo Devil May Cry 4, NFS Undercover oraz Race Driver Grid i Far Cry 2 chodziły miodzio na wszystkich wodotryskach oraz rodziałce 1024x768.. (wyjątkiem może jest Far Cry 2 który czasami scinał równo ale dało się grać, a Devil May Cry 4 to Cudnie chodził na maxa..)

No to teraz bez kitu Wielki LOL dla ciebie :lol:, miedzy twoim GF a 8600GT/9500GT jest wielka przepasc jakies 70% wydajnosci, a co dopiero miedzy 9600GT

Twoj "kolos" jest minimalnie wydajniejszy od 7300GT, powiedzmy ze jest wydajny jak 7600GS...Za cene 9400GT mozna wyrwac 8600GT

Saints Row mi nie chodzi dobrze, a co dopiero pod tym 9400GT...Co prawda to prawda jest zla optymalizacja ale twoja karta sie nadaje do grania ale w malych rozdzielczosciach i niskich detalach

GIGABYTE GeForce 9400GT 1GB DDR3

Chyba raczej nie ma 9400GT wersji 1GB DDR3 tylko DDR2...

Psycholandia
komentarz
komentarz

Proszę skończyć tą kłótnię i przestać bluźnić. Jeszcze któryś piśnie słowo, a zbanuję i zamknę temat.

A od tego czy gra pójdzie na Waszym komputerze jest osobny temat: http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=42325

Kropacz
komentarz
komentarz

Zawód, jęk, spodziewalem sie wiele wiecej - 2/10 ze wzgledu na fabule i promocje Tedego, to wszystko

Bonsar@o2.pl
komentarz
komentarz
No to teraz bez kitu Wielki LOL dla ciebie :lol:, miedzy twoim GF a 8600GT/9500GT jest wielka przepasc jakies 70% wydajnosci, a co dopiero miedzy 9600GT

Twoj "kolos" jest minimalnie wydajniejszy od 7300GT, powiedzmy ze jest wydajny jak 7600GS...Za cene 9400GT mozna wyrwac 8600GT

Saints Row mi nie chodzi dobrze, a co dopiero pod tym 9400GT...Co prawda to prawda jest zla optymalizacja ale twoja karta sie nadaje do grania ale w malych rozdzielczosciach i niskich detalach

Chyba raczej nie ma 9400GT wersji 1GB DDR3 tylko DDR2...

Nie Denerwuj mnie.. DDR3 i tyle. jak chcesz to Ci moge skana przeslac.. a pozatym Twoj 9600Gt Tez nie jest az tak wydajny w porownaniu z Radeonem 4870 lub innymi GeForcami z serii 9*** więc nie odzywaj sie... Saints Row 2 to i tak bubel ze względu na fatalną optymalizację....

//Prosiłam o coś, nie dociera?

//Andziorka

falcon1984
komentarz
komentarz

Potwierdzam, gra to potworny niewypał. Nie dość ze kiepska optymalizacja to do tego tragiczna fizyka i model jazdy. Nie polecam, grę podobnie jak z NFS Undercover normalny gracz odinstaluje po kilku minutach gry... :P

elvis197
komentarz
komentarz
Potwierdzam, gra to potworny niewypał. Nie dość ze kiepska optymalizacja to do tego tragiczna fizyka i model jazdy. Nie polecam, grę podobnie jak z NFS Undercover normalny gracz odinstaluje po kilku minutach gry... :P

falcon popieram cię w 100% xD ;) gra duzo gorzej zoptymalizowana niż GTA 4 xD sterowanie fatalne tak samo jak grafika

Gość
komentarz
komentarz

To po co oni to w ogole wydali? Ta gra powinna wyjsc 3 lata temu to by znalazla fanow ale teraz...

Kropacz
komentarz
komentarz (edytowane)

Poprostu starali sie dorownac GTA 4, nie wyszlo, szkoda, duzo sie po tej grze spodziewalem...

PS Bonys, twoja karta nadaje sie do smieci, wymien ja czym predzej :)

//Po co wszczynasz kłótnię? temat miał być dawno skończony.

Gość
komentarz
komentarz
Poprostu starali sie dorownac GTA 4

chyba optymalizacja...hehe, ta gra to dno

Bonsar@o2.pl
komentarz
komentarz

Kolejne kontrowersje. Wszyscy dokładnie wiemy, że dzisiaj THQ opublikowało patch pierwszy patch do Saints Row 2. Ja miałem sobie zamiar go pobrać ale niestety nie wiem jak, ponieważ w steamie nigdzie nie moge znaleźć pobierania jakiegokolwiek pliku.. proszę o pomoc.

Kropacz
komentarz
komentarz

Rzeznik z esende full wersja :)

http://pl.youtube.com/watch?v=BqAY_tJXVVI

Gość
komentarz
komentarz

Jest gdzies do sciagniecia ten patch? Bo ten steam to o tylek rozbic...

Bonsar@o2.pl
komentarz
komentarz

jakby ten patch był to bym go pobrał ale pewnie tylko przez steama się da ... (nie nawidze steama i valve ale w csa lubie se od czasu do czasu pograc :) ) moim zdaniem ta gra to klapa. Mam jednak teraz GTA IV i gra "smiga" na moim GeForcie 9400GT na ustawieniach wszystko na medium. Daje Saints Row 2 ocene 5+/10 a GTA... 9/10 !

mati0050
komentarz
komentarz

czemu wy się tak podniecacie tym gta. Gra jest średnia i straasznie przereklamowana przeszedłem ją w tydzień bez jakiś super wrażeń później sie troche pobawiłem i już mam dosc tej gry. Jak dla mnie ona zyje z reklamy i popularności poprzednich części. To moje zdanie

Superyaa
komentarz
komentarz

nie ma lepszej i realniejszej gry tego typu. jest bezkonkurencyjna.

mati0050
komentarz
komentarz

ty to nazywasz realistycznym..? auto musi walnac ze 100 razy zeby przestalo jechac człowiek dostaje 50 kul i dopiero ginie.. jesli chodzi o sterowanie autem nie jest tak źle ale od tego sa lepsze gry np. TOCA3 lub nowsze częśći.

Superyaa
komentarz
komentarz

no dobra, ta gra jest surrealna :haha:

ale nie znajdziesz realniejszej tego typu...

Bonsar@o2.pl
komentarz
komentarz
czemu wy się tak podniecacie tym gta. Gra jest średnia i straasznie przereklamowana przeszedłem ją w tydzień bez jakiś super wrażeń później sie troche pobawiłem i już mam dosc tej gry. Jak dla mnie ona zyje z reklamy i popularności poprzednich części. To moje zdanie

yy ??? no i co z tego ze GTA IV jest przereklamowane ale po prostu jest dobra gra chyba, że wolisz Saints Row 2 zupełny nie wypał, a że przeszedłeś GTA IV w tydzień to gratuluje :)

A pozatym pozdro dla fanów GTA. GTA zawsze będzie dla mnie najlepszą grą o gangsterach :) A i Saints Row 2 jak już mówiłem ma słabą optymalizację i na low mi chodzi i na takich usawieniach wygląda gorzej niz GTA San Andreas sprzed 5 lat :)

mati0050
komentarz
komentarz

Nie mówię że gra jest jakaś okropna dla mnie jest przeciętna jak wiele innych nie wyróżnia sie specjalnie, a w Saints Row 2 w ogóle nie grałem. W GTA denerwuje mnie ten Wielki szał gdzie nie wejdę to GTA IV.

Bonsar@o2.pl
komentarz
komentarz

to chyba dobrze ze gry sa rozpowszechniane i coraz lepiej sie sprzedaja oraz zajmuja coraz wyzsze miejsca wsrod najlepszej elektronicznej rozrywki :) a GTA jest tego przykladem :)

mati0050
komentarz
komentarz

mnie też to cieszy, ale reklama jest taka ze gdzie sie nie obejrzysz to GTA dla mnie to duza przesada, zresztą R* reklamował swój produkt przez pierwszy miesiąc a potem to już gracze i plotki utrzymywały reklamę i robiły coraz większy szum. Jak przeczytałem na Gtasite pierdoły jakie oni tam piszą a potem zagrałem to połowy z tego co oni tam wypisywali nie było.

jedyne co cieszy mnie w nowym GTA to mody ktore pojawiaja sie z czasem bo mozna sie calkiem fajnie bawic ; ) mam nadzieje że będą mody ...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.