x-kom hosting

Saints Row 2

Kropacz
utworzono
utworzono

Co sądzicie o Saints Row 2?

Ja napewno zakupie, ze wzgledu na to, ze Tede ją promuje :)

Pajdek
komentarz
komentarz
Ja napewno zakupie, ze wzgledu na to, ze Tede ją promuje smile.gif

Na pewno a nie "napewno". Ja tam kupuję gierki ze względu na grywalność i grafikę, a raczej nie patrzę kto ją promuje :D .

Gra jest dość tania (99zł) trzeba będzie kupić, choć już po komentarze i screenach twierdzę że grafika nie jest porywająca ;) ale zobaczymy jak to będzie.

@Edit

Ooo widzę że na allegro można za 8 dyszek kupić :D

mati0050
komentarz
komentarz

Mało mnie Tede obchodzi, a co do gry może być fajna bo gta iv jak grałem u kolegi na ps3 mi się nie za bardzo podobało. Ale to podobno jak się gra to zupełnie inna gra i słyszałem że będzie można robić własną postać [twarz]. I to chyba tyle. Może kupie jak juz wyjdzie PL na PC

Kropacz
komentarz
komentarz

Mam nadzieje ze w Polskiej wersji ( o ile bedzie ) wlasnie intro to bedzie Rzeznik z Esende :]

Gość
komentarz
komentarz

Szkoda ze Nie bedzie radia typu "Radio Hip-Hop.pl" - to fajny pomysl, a zarazem reklama :P:D hehe

Mis776
komentarz
komentarz
Co sądzicie o Saints Row 2?

Ja napewno zakupie, ze wzgledu na to, ze Tede ją promuje :)

Też mi argument "tede promuje" on jest zdolny do promowanai wszystkiego byle mu dobrze zapłacili :P

szoch
komentarz
komentarz

gra podobno tragczinie zoptymalizowana (jak GTA IV dzis to sprawdze ponieważ bede ja mial

Gość
komentarz
komentarz
Też mi argument "tede promuje" on jest zdolny do promowanai wszystkiego byle mu dobrze zapłacili tongue.gif

to nie jest dla mnie osobiscie argument, ale fajnie jak promuje ja jakis dobry raper, wiesz w stanach robia gry o 50cent'cie wiec to jest dopiero promocja gry/artysty :D

gra podobno tragczinie zoptymalizowana (jak GTA IV dzis to sprawdze ponieważ bede ja mial

jak bedzie miala taka optymalizacje co GTAIV to naraaaaa z nia :P, w GTAIV gralem bo mi sie podobala fizyka tej gry :P, symulator wypadkow :P hehe, a tu co "kop w jaja" h

NowakoV
komentarz
komentarz
Mam nadzieje ze w Polskiej wersji ( o ile bedzie ) wlasnie intro to bedzie Rzeznik z Esende :]
Oby nie...Ten song jest żałosny. Jeden z gorszych kawałków Tedego jaki słyszałem. "ci ci bang bang ci ci bang bang ci ci bang bang ci ci bang bang".

Dzisiaj sobie chyba kupię na x360. Zobaczymy co tam THQ dla mnie przygotowało :D

Gość
komentarz
komentarz
Oby nie...Ten song jest żałosny. Jeden z gorszych kawałków Tedego jaki słyszałem. "ci ci bang bang ci ci bang bang ci ci bang bang ci ci bang bang".

Dzisiaj sobie chyba kupię na x360. Zobaczymy co tam THQ dla mnie przygotowało biggrin.gif

to prawie na freestyle'u bylo :P Tedeusz sie tak wylansowal ze byle co zrobi i tak ludzia bedzie sie podobalo :), wkoncu jest na tej scenie kilkanascie lat ;)

Kropacz
komentarz
komentarz
Oby nie...Ten song jest żałosny. Jeden z gorszych kawałków Tedego jaki słyszałem. "ci ci bang bang ci ci bang bang ci ci bang bang ci ci bang bang".

Dzisiaj sobie chyba kupię na x360. Zobaczymy co tam THQ dla mnie przygotowało

A do mnie to trafilo ;]

Lubie tedego za szczerosc. Nie robi tego co inni raperzy, ze mowia ze sie nie sprzedadzą / nie sprzedali, a tak naprawde za kaske zrobia wszystko

// Też go lubię. I wcale się nie sprzedał, tylko po prostu chłopak chce zarobić. Ale kawałek mi się nie podoba, jak na Jacka jest kiepski.

// Koniec offtopu Panowie. Chcecie gadać o raperach to załóżcie temat w "Muzyce". Tutaj tylko SR2.

// NowakoV

szoch
komentarz
komentarz

to jednak prawda mam Saints Row 2 Gra mi sie sama w sobie bardzo podoba ,ale optymalizacja podobna jak w gta IV ,a grafika gorsza na medium moze byc (ja tak gram tak to nawet dobrze choddzi ale jak juz jedziesz samochodem szybko czy policja cie gania to klatkuje jak nie wiem) na low wygląda jak SA na hight grafika wyglada przyzwoicie nie jak gta IV ale ladnie po za bugami i optymalizacja dalbym tej grze 8/10 gdyby nie te bledy gralbym przez kilka dni tylko w to ale cóz musze poczekać na patcha przynajmniej do lutego zeby gra byla fajniejsza.

Ktos wie jak to mozna ustawić zeby w miare chodzilo na medium

Gość
komentarz
komentarz

haha byly 2 powody dlaczego chcialem w to zagrac ze nie bedzie rzygac jak gta no i bedzie trzymalo poziom gta, czyli mam ta gre szeroko i gleboko w nosie :P, skoro grafika jest kiepska i wymagania wielkie...to wole przejsc gta...san andreas :P

szoch
komentarz
komentarz

gra mi sie strasznie podoba jak chodze i biegam (bez zadnych pojazdow) to gram sobie na medium Jak jezdze samochodami gram na Low ale i tak sie tnie .Ale tak mi sie podoba ze nawet z ta zwalona plynnoscia sobie czasami pogram ,ale chyba bede wolal poczekac na patcha ,żeby gra byla przyjemniejsza.

kamil1612
komentarz
komentarz

jak będzie działało na moim kompie ???

szoch
komentarz
komentarz
jak będzie działało na moim kompie ???

na minimalnych jakos tam pograsz w miare dobrze ale od razu mowie gra na low wyglada jak gta SA

Gość
komentarz
komentarz

powalona gra :P co ci goscie sobie mysleli co ja robili...to sie nie sprzeda, nie w polsce...

falcon1984
komentarz
komentarz

Widziałem wczoraj na Hyper filmik o tej grze, wyglądało to nieźle, gra ma bardzo fajne i różnorodne, często wręcz chore misje. Grafika i fizyka nie powala ale gra jest dość fajna. Mam nadzieje, że wkrótce będę miał okazję w nią pograć :P

szoch
komentarz
komentarz
Widziałem wczoraj na Hyper filmik o tej grze, wyglądało to nieźle, gra ma bardzo fajne i różnorodne, często wręcz chore misje. Grafika i fizyka nie powala ale gra jest dość fajna. Mam nadzieje, że wkrótce będę miał okazję w nią pograć :P

mam nadzieje ze moze te wersje co ludzie maja to jakies niewypaly i jak wyjdzie 30 stycznia to bedzie wszystko cacy.

Ja pogralem z 2h gra mi sie naprawde bardzo spodobala ale tak sie walona zacina (chyba gorzej niz gta IV),więc odinstalowalem na razie i czekam na cud.

Gość
komentarz
komentarz

hehe tu macie GamePlay'a jak dla mnie ta gra ma 5/10 z tego co widze, grafika padlina, ale wkoncu ten filmik nawet w HD nie jest

o a tu macie recenzje http://gamecorner.pl/gamecorner/10,90214,6...nzja_wideo.html

edit: z tego co widzialem (bo dopiero teraz obejzalem) na recenzji hmmm cofam to co napisalem :P...gameplay sie ciekawie zapowiada, ogolna swoboda

szoch
komentarz
komentarz

a gral juz ktos w ta gierke i tez zauwazyl ze optymalizacja lipna czy tylko u mnie tak ona chodzi.

dlatego premiera zostala przelozona http://www.valhalla.pl/news13158-Premiera-...ymagan-gry.html a i tak nic nie zrobili , tak samo jak z gta IV.

falcon1984
komentarz
komentarz

Kolejny gówniany port z konsol, to już zaczyna być żenujące... :angry:

Jak się wkurzę to chyba sobie w końcu kupie x-klocka choć bardzo bym tego nie chciał ale wtedy będzie można normalnie pograć w gry typu GTA 4 i SRII

Duban
komentarz
komentarz
Jak się wkurzę to chyba sobie w końcu kupie x-klocka
:haha:

Ja chyba też zainwestuję kiedyś w jakąś konsolkę, bo już te nędzne porty mnie denerwują, a PS2 się sprzeda :D

szoch
komentarz
komentarz

od dawna wiedzialem ze Saints Row chce sie upodobnic do Gta IV ,ale nie wiedzialem ze pod kazdym wzgledem tu mowa o optymalizacji (mozna nawet powiedziez ze w tym chyba sa lepsi niz Rockstar)hehehe :)

P.S juz tak sie zdolowalem że nie wiem czy sie z tego smiac czy plakac ,obydwie firmy przeloyzyli premiery zeby lepiej gre zoptymalizowac ,a tu prosze jedni odwalili na pale i drudzy teraz wiekszosc graczy czeka na cud(patch) ,aż sie boje pomyslec jak te gry chodzily by jak by wyszly wyznaczonym termine (pewnie by sie nawet nie właczyły) :angry:

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.