x-kom hosting

Saints Row 2

Superyaa
komentarz
komentarz

ta gra jest jakaś śmieszna :lol:

http://pl.youtube.com/watch?v=meP62UPanio przewińcie i zobaczcie, jak się auto prowadzi xD

już driver 4 i san andreas lepsze

nie rozumiem o co tu biega :rotfl:

Gość
komentarz
komentarz
ta gra jest jakaś śmieszna lol2.gif

http://pl.youtube.com/watch?v=meP62UPanio przewińcie i zobaczcie, jak się auto prowadzi xD

już driver 4 i san andreas lepsze

nie rozumiem o co tu biega rotfl.gif

haha przeczytaj temat od poczatku

:mur:

Superyaa
komentarz
komentarz

no, co? przeczytałem i super, Tede ją promuje xD

to jest prędzej port z PSX :rotfl:

Gość
komentarz
komentarz

byla juz mowa o grafice i byly podawane filmiki :P

poczekamy zobaczymy, moze polska premiera cos przyniesie (optymalizacje) ale watpie

to jest prędzej port z PSX rotfl.gif

moze jeszcze z Nintendo 64...

SkaterEskimosKubajj
komentarz
komentarz

Grałem u kolegi (pirata miał).

Jego sprzęt:

Płyta główna:jakaś gigabyte za 50zł

Procesor: dual core E2180 2ghz

Grafika chyba asus 8600gs

ram 2gb no-name

Zasilacz:Tracer 450W

(oczywiście gotowiec z allegro)

Gra na low się tnie :o

Sterowanie furami to jakiś chory żart!!

GTA 4 bije SR2 na głowe.

Superyaa
komentarz
komentarz

już GTA III to robi :rotfl:

Pajdek
komentarz
komentarz

A ja dzisiaj grałem kilka godzin dzisiaj i gra mi się bardzo spodobała, na maksa z AA x2 chodzi płynnie. Mogłoby być lepsze sterowanie pojazdami, ale przecież nie oto w tej grze chodzi to nie NFS ;)

Wrzuciłem swój gameplay na youtube tylko nie wiem co się dzieje na komputerze normalnie lecia, jak wrzucę na youtube to patrzcie http://pl.youtube.com/watch?v=r7CIuJuMd1I

Z drugim to samo http://pl.youtube.com/watch?v=DjiA_6ekFDM :huh:

Gość
komentarz
komentarz

No tylko w tych gameplay'ach nic nie widac

Pajdek
komentarz
komentarz

Napisałem, że nie wiem co się dzieje na komputerze normalnie działają ;)

bartEEEk
komentarz
komentarz

YT psuje jakoś;)

Pajdek
komentarz
komentarz

Wiem bo zmiejsza rozdzielczość ale czego tak zamazuje ??

Gość
komentarz
komentarz

A jak w tej grze ustawic rozdzielczosc panoramiczna, albo jestem ślepy albo sie nie da? :lol:

edit: dodaje screen'a http://srv8.odsiebie.com/MTIzMTg4NzQwOQ==/...33; tytulu.jpg rozdzilka 1600x1200 i wszystko na maxa (AA, filtrowanie i Wszystkie Detale)

ten silnik fizyki tej gry jest gorszy niz w San Andreas...

olszak
komentarz
komentarz

fatalna gra, slaby port, bardzo rozbawił mnie system biegania postacią, z miejsca od razu w max prędkość... strasznie mało realistyczna, gta sa bardziej mi sie podoba

Superyaa
komentarz
komentarz

to jest opóźniony konkurent gta sa :lol:

krecha
komentarz
komentarz

ja osobiście uważam iż ta gra jest lipa ponieważ jest mało dopracowana i bardzo mało realistyczna , niema fizyki aut tak jak w gta 4 ogólnie od 0 do 10 daje jej 0 wogóle mi się nie podoba :kwasny:

Pajdek
komentarz
komentarz

Ale fabuła jest za to wszystko świetna ;) Rozwiązując jedną misję chcę rozwiązać następna i o to chodzi :D

olszak
komentarz
komentarz

komu sie chce temu sie chce... ja należę do osób dla których fabuła nie jest najważniejsza... co z tego że misja będzie fajna np. pościg jak system jazdy jest zwalony?

kamil1612
komentarz
komentarz

ta gra to niewypał z pewnością od GTA SA jest lepsza ale i tak jej nigdy nie kupię a inni porównują tę grę do GTA IV

Gość
komentarz
komentarz
Ale fabuła jest za to wszystko świetna wink.gif Rozwiązując jedną misję chcę rozwiązać następna i o to chodzi biggrin.gif

wlasnie fabula jest fajna, fajne patenty sa np gosciu na ulicy broniac drugiego wyskakuje do ciebie z gazem hehe ale co z tego skoro tam gosciu wyskakujacz z samochodu w pelnej szybkosci nie pada nawet na ziemie tylko stoi...

Pajdek
komentarz
komentarz
A jak w tej grze ustawic rozdzielczosc panoramiczna, albo jestem ślepy albo sie nie da? lol2.gif

Wystarczy poszukać i jest dodatek umożliwiający ustawienie rozdzielczości panoramicznych ;) google.pl :P

Superyaa
komentarz
komentarz

powie mi ktoś, po co to ktoś wydał? :haha:

Bonsar@o2.pl
komentarz
komentarz

Doobra chlopaki : )). A więc mam drobne pytanie. Mianowicie chodzi o grę Saints Row 2. Kupiłem ją na allegro, zainstalowałem. Wszystko było cacy dopóki nie włączyłem jej. Mam dobrego kompa a mi się **** w ****** przycina na wszystkich wodotryskach oraz rozdziałce (!) 1024x768 i jakości grafiki średniej(!), a co dopiero pomyśleć o Wysokiej. Trochę się rozpisałem ale cóz właśnie doszedłem do swojego celu: Co mam zrobić żeby sobie pograć przynajmniej na średniej jakości grafiki z częścią wspomnianych wodotrysków na moim kompie aby w tą grę grało się w miarę przyjemnie? Proszę o pomoc ziomale ! :D:D

Mój konfig:

Procesor: Dwurdzeniowy Intel Pentium Dual Core 2.50 GHz

Karta Graficzna: GIGABYTE GeForce 9400GT 1GB DDR3

Ram: 2 GB DDR2 lub ddr3 nie wiem dokładnie :)

Płyta Główna: Asus( nie pamiętam jaka) ale słyszałem ze jakaś szybka

Wymagania spełniam w 100%.

//Uważaj na słowa i pilnuj się.. nie lubimy wulgaryzmów.

//Andziorka

olszak
komentarz
komentarz

wymień karte graficzną i nie przeklinaj

Bonsar@o2.pl
komentarz
komentarz

yy czemu karte graficzną mam wymieniac? : oo nie rozumiem Cie chlopie. Może do Az tak wydajnych nie nalezy ale z pewnoscia udzwignelaby saints row 2. DX 10 i S.M 4.0 no to wiesz, nie mozna jej skreslac

falcon1984
komentarz
komentarz

9400 to karta pokroju 8500GT czyli bardzo słaba karta, rzeznaczona raczej do biura a na pewno nie od nowych gier

Karta jest cienka jak barszcz a SR2 ma spore wymagania i tu jest zapewne problem

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.