x-kom hosting

Opinie o Windows Vista


Miła
komentarz
komentarz

To dziwne bo zawsze na XP instalowałam nero :huh:

VAq
komentarz
komentarz

[quote name='Hamtaro' date='15 lipiec 2010 - 19:53' timestamp='1279216509' post='1052863']
Vista jest następcą XP ,więc ma nagrywanie płyt tak jak poprzednik.
[/quote]

Tylko że na Viście, czasem także na XP źle się nagrywa płyta i się nie da jej odczytać więc osobiście nie polecam nagrywania systemową nagrywarką :)

Nakhy
komentarz
komentarz

[quote name='Miła' date='15 lipiec 2010 - 16:13' timestamp='1279203319' post='1052710']
Siódemka - lepiej ztuningowana vista, nie kompatybilna, nie sławna, bez SP ;) Miłego dnia życzę.
[/quote]

Spokojnie, już niedługo będzie ten twój SP.

Miła
komentarz
komentarz

Heh niby kiedy ? :>

Oddałam komputer do serwisu i pewnie znowu przywrócą mi viste (mam 7mke w domu) na której fajnie sie pracowało, ale na 7mce lepiej jakoś tak lżej i nie wiem właśnie czy sobie visty nie zostawić dopóki nie skończy się dla niej wsparcie ;) bo gdyby vista była by aż taka tragiczna to NIKT by jej nie kupił, a tak to ma ją kilka osób (jeszcze :( ) a na 7mke lecą pomimo iż to to samo :(

VAq
komentarz
komentarz

Vista jest ciągle krytykowana, że to najgorszy system jaki wyszedł, itp. Może to prawda, ale tylko w ciągu roku od jej wydania (bez żadnych dodatków, SP). Ludzie, czasy się trochę zmieniły i Vista jest jak normalny system, np XP. Jeśli korzysta się z tego dajmy na to tydzień, a wcześniej tylko XP przez kilka lat, to na pewno będzie to jakaś zmiana, dla jednych na lepsze, dla drugich na gorsze, co zawsze muszą więcej zabierać głosu i ostro ją krytykować... Tak naprawdę to Vista jest (tak jak wyżej ktoś napisał) następnikiem XP tylko z innym wyglądem i pozmienianymi ustawieniami. Ludzie, przecież można ją "tuningować" (wg. mnie to Vista jest najlepszym systemem do tuningu pod względem wyglądu okien, shella czy widżetów) i przysposabiać sobie...

[quote]bo gdyby vista była by aż taka tragiczna to NIKT by jej nie kupił, a tak to ma ją kilka osób (jeszcze :( ) a na 7mke lecą pomimo iż to to samo :( [/quote]
Mają, bo systemy troszkę kosztują, a tak jak wyżej napisałem zdecydowanie można się przyzwyczaić do tej "nowości", 7 jest tylko trochę podobna :] ciekawe, co wymyślą dla Win 8, która ma wyjść w czerwcu za rok :niepewny:

Miła
komentarz
komentarz

Fakt i do visty i do 7mki da się przyzwyczaić ;) a vista jest naprawde ładna ;) tylko nie wiem dlaczego, ale jakoś nigdy nie mogłam na niej zainstalować seven transformation pack, heh ;/ ...

VAq
komentarz
komentarz

Vista jest naprawdę ładna, a po tuningu wyglądu jeszcze lepsza ;];););)

jay007
komentarz
komentarz

po tunigu kazdy system moze wygladac ladnie, a poza tym to pojecie wzgledne.

--
pozdrawiam.

  • 1 miesiąc później...
maciek2vr
komentarz
komentarz

Ja z Visty jestem zadowolony. Ogólnie jest ok, proste że gdy ściągamy dużo plików (niestety z nimi zdarzy sie też wirus) to i komputer sie przywiesi itp.
Czasem wkurza jak każdy system ale mi sie podoba.
Przesiadlem sie z Windows Xp SP3 na Viste i nie mialem żadnych problemów
A Ci co piszą że Vista jest do dup* to pewnie z niej nie korzystają albo jak juz co to raz na jakis czas xD
Laptop Acer Aspire 3 GB ramu DDR3 procek Intel Pentium 2.0 Ghz Karta Nivida GeForce 9400 (256 MB) dysk 320 GB Mi sie podoba i daje rade :P

Gość
komentarz
komentarz

Sławne określenie "Vista jest do dupy" było adekwatne do jakości ale pierwszych miesięcy kiedy Vista była na rynku... każdy wie że to był ser i jeden wielki bug ale od tego czasu zmieniło się na tyle dużo ( to zresztą normalny tok postępowania że bugi się łata) że ten system nie ustępuje ani zasłużonemu XP ani Sevenowi który na początku tez miewał i nadal problemy miewa ;)

  • 5 tygodni później...
EnergyShot
komentarz
komentarz

Co do Visty - używałem wersji Ultimate 64 bitowej za czasów SP1 o ile dobrze pamiętam.. albo bez SP.. nie pamiętam.

Byłem z niej naprawdę bardzo zadowolony. Działała szybciej i stabilniej od XP i ogólnie aż się chciało jej używać. Jednakże, potem naszły kolejne aktualizacje i jakoś wypadło,że zaczęła mi działać coraz gorzej. Nie dawno wgrywałem ją na swojego laptopa(Athlon x2 QL-60 1.9,4GB RAMu,GeForce 9100M G) , powiesiła się przy pierwszym uruchomieniu po instalacji systemu..

Windows 7 - używałem tego systemu w wersji RC1(testowa/beta), naturalnie z legalnym cd-keyem. Byłem z niej zadowolony. Działała jak trza! Jednak ten system bardzo się zgnoił po aktualizacjach..bynajmniej dla mnie nie działa on tak, jak za czasów RC1.

slawek112
komentarz
komentarz

Wg. mnie Windows Vista nie jest stabilnym systemem mój brat posiada ją na laptopie i myśli nad zmianą na seven (tak jak ja już zrobiłem ) . Wygląd ma lepszy od XP na równi seven... Co prawda czasami to Seven jest aż za natto kolorowy . Z tego co pamiętam to Vista zawiesiła się na prezentacji przez Microsoft :D

  • 1 miesiąc później...
CzEsTeReK
komentarz
komentarz (edytowane)

Vista[color="#ff0000"] xxxxxx[/color] proponuje xp lub 7 ale xp stabilniejszy

[color="#ff0000"]//uważaj na słowa, jesteś w miejscu publicznym , za następne takie słowo poleci warn
//dan[/color]

Edytowane przez danielek316
www.winandgame.fora.pl
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote name='CzEsTeReK' timestamp='1288373733' post='1110738']
Vista [color="#ff0000"]xxxxx[/color] proponuje xp lub 7 ale xp stabilniejszy
[/quote]
Vista to na prawdę [color="#ff0000"]xxxxxxx[/color]Ja również polecam XP, bądź 7, ale jednak mi się wydaję, że za niedługo gdy Service Pack dla 7 zawita Polskę 7 będzie najstabilniejszym systemem z rodziny Windows :D

Edytowane przez danielek316
  • 2 miesiące później...
VAq
komentarz
komentarz

[quote name='Kubex52' timestamp='1288383905' post='1110789']
Vista to na prawdę [color="#ff0000"]xxxxxxx[/color]Ja również polecam XP, bądź 7, ale jednak mi się wydaję, że za niedługo gdy Service Pack dla 7 zawita Polskę 7 będzie najstabilniejszym systemem z rodziny Windows :D
[/quote]
Co ty gadasz? Vista na obecnym poziomie jest naprawdę stabilna. Ci, co myślą, że Vista jest nadal niestabilna, to oni żyją stereotypami. Ostatnio chyba korzystali z Visty dobre pare miesięcy temu i sugerowali się opiniami innych, niezadowolonych użytkowników. Teraz np ja nie mam zamiaru zmieniac Visty na żadny inny system z rodziny Windowsów, prędzej na jakiegoś Linuxa.

Misiek!
komentarz
komentarz

Zgadzam się! Na jednym komputerze mam vistę i nigdy nie miałem jakichkolwiek problemów. Wszytsko ładnie, szybko działa. Może na poczatku byłem trochę negatywnie nastawiony, ale potem się przyzwyczaiłem to np. nowego ułożenia narzędiz systemowych.

www.winandgame.fora.pl
komentarz
komentarz

[quote name='Artur Sykut' timestamp='1294425450' post='1164271']
Co ty gadasz? Vista na obecnym poziomie jest naprawdę stabilna. Ci, co myślą, że Vista jest nadal niestabilna, to oni żyją stereotypami. Ostatnio chyba korzystali z Visty dobre pare miesięcy temu i sugerowali się opiniami innych, niezadowolonych użytkowników. Teraz np ja nie mam zamiaru zmieniac Visty na żadny inny system z rodziny Windowsów, prędzej na jakiegoś Linuxa.
[/quote]
1. Z Visty ostatnio korzystałem 3 stycznia 2011 :P ,
2. Każdy ma inne zdanie,
3. To jest moja opinia i odwal się od niej.

VAq
komentarz
komentarz

[quote name='Kubex52' date='08 styczeń 2011 - 13:41' timestamp='1294490614' post='1164959']
2. Każdy ma inne zdanie,
3. To jest moja opinia i odwal się od niej.
[/quote]
Ok. Właśnie nie uraziłem Twojej decyzji, a i przedstawiłem swoją ;-)

DWCR
komentarz
komentarz

Vista bez SP-ów działa koszmarnie. Po zainstalowaniu SP1 i 2 działa porównywalnie z 7. Dlatego nie kupuje narazie 7 i czekam na 8.

  • 2 tygodnie później...
www.winandgame.fora.pl
komentarz
komentarz

[quote name='Kubex52' timestamp='1288383905' post='1110789']
Vista to na prawdę [color="#ff0000"]xxxxxxx[/color]Ja również polecam XP, bądź 7, ale jednak mi się wydaję, że za niedługo gdy Service Pack dla 7 zawita Polskę 7 będzie najstabilniejszym systemem z rodziny Windows :D
[/quote]
Już zawitał :) Polecam, gdyż większość aplikacji/gier z których korzystam wymagało Service Pack do stabilnego działania. Jest to na razie wersja Beta (testowa). Jak będę miał czas zrobię artykuł na temat Service Pack 1 dla Windowsa 7 :czytaj:

  • 1 miesiąc później...
sebek76
komentarz
komentarz

Panowie jak zainstalować IE9 pod vistę home edition ?

  • 1 miesiąc później...
www.winandgame.fora.pl
komentarz
komentarz

a co ci nie idzie?

  • 3 tygodnie później...
America_93
komentarz
komentarz (edytowane)

Seven, Vista jedno i drugie to zuo a XP jeszcze większe zuo. Ale jak mam wybierać to Vista na dobrym sprzęcie, używałem jej jakiś czas i niczego sobie system lepszy od Sevena (przynajmniej dla mnie), ale i tak /nie wiem czy tu mogę w temacie visty ale.../ polecam Windows 2008 Server/WorkStation idealny do gier, bo nie jest kastratem jak seven a ma wszystkie wodotryski z visty i jest leciutki.

Edytowane przez America_93
Kriss xd
komentarz
komentarz

Moim zdaniem Vista jest do bani

  • 1 miesiąc później...
pozioma113
komentarz
komentarz

Dla mnie Vista jest trochę dziwna za dużo pytań zadaje odpala się coś i za każdym razem "zezwalaj" lub "anuluj" to jest trochę wkurzające dlatego przerzuciłem się na Win 7 . ;D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.