x-kom hosting

Prosze o pomoc w wybraniu myszy

zeniTh
komentarz
komentarz

każdy chwali swoje ? to ja też

Razer Solutions PRO 1.6

mam ją już ok 2 miesięcy ... jest świetna

i najtańsza kosztuje na allegro 103zł

Czopson
komentarz
komentarz

Dziwnie 2 kolegów kupili a4tech X-750 Fire Black-Silver i są bardzo zadowoleni i wcale nie drogo dali 69 zł i mieli jeszzcze kasy na steelseries podkladeczke ^^ i mowia ze sie ladnie smiga na niej w csa ^^

Te myszki a4-techa nie psuja sie szybko jak ktos je bedzie szanowal poniewaz myszki typowo laserowe nie mogą byc na jakis szmacianych podkladkach wiec pewnie instruktor tej myszki pomyslal ze myszka bedzie tania bo trzeba bedzie jeszcze kupic jakas dobra podkladke za 50 zł ^^ xD haha

Czopson
komentarz
komentarz

Nie przesiedli sie a co o niej sądzisz ?? warta jest 69 zł ??

n31T
komentarz
komentarz

Ja Ci powiem inaczej. Przez jakiś czas grałem na myszce a4tech X7, która na allegro kosztuje nie całe 50zł i spodobała mi się bardzo, w grach sprawowała się bardzo dobrze. Nie wiem jak tam z tymi żywotnościami ich, ale wg mnie większej różnicy nie ma między razerem za 120zł a a4techem za 50zł. I także nie przesiadłem się z myszki która podał qnick, tylko z IE 3.0 microsofta, która sądząc po cenie i ogólnych komentarzach powinna być dużo lepsza od X7.

http://allegro.pl/item487840143_mysz_a4tec...racza_wawa.html

Czopson
komentarz
komentarz

Na gwiazdke dozbieram sobie do 120 zł ale czy ten microsoft jest wart tej ceny czy są jakies jeszcze lepsze mysze ??

Ej a jaką teraz mysz masz ??

To co wkoncu kupic microsofta czy cos ze stajni Razera ??

Co lepsze OPTYCZNA MYSZ CZY LASEROWA ??

napisze mi ktos ?? moze pomoze mi ??

Czy kupowac a4-techa x750f czy lepiej poczekac i kupic micorsoft ie 3.0

qnick
komentarz
komentarz

Ja bym brał IE 3.0

Pajdek
komentarz
komentarz
Co lepsze OPTYCZNA MYSZ CZY LASEROWA ??

Laserowe są dużo czulsze.

Czy kupowac a4-techa x750f czy lepiej poczekac i kupic micorsoft ie 3.0

Ja bym brał A4-Techa, sam mam X750 i jestem bardzo zadowolony :)

Pajdek
komentarz
komentarz

Nie podoba mi się jej wygląd :) I wygląda na taką jakąś szeroką, a nie lubię szerokich myszek :)

Ja bym wziął http://allegro.pl/item496240565_dla_graczy...0_red_fire.html Sam mam identyczną :D

n31T
komentarz
komentarz
Na gwiazdke dozbieram sobie do 120 zł ale czy ten microsoft jest wart tej ceny czy są jakies jeszcze lepsze mysze ??

Ej a jaką teraz mysz masz ??

To co wkoncu kupic microsofta czy cos ze stajni Razera ??

Co lepsze OPTYCZNA MYSZ CZY LASEROWA ??

napisze mi ktos ?? moze pomoze mi ??

Czy kupowac a4-techa x750f czy lepiej poczekac i kupic micorsoft ie 3.0

Obecnie mam IE 3.0, przyzwyczaiłem się do niej. Jeśli teraz masz kulkową to nie czekaj, tylko kup jakiegoś tańszego a4techa, jeśli jednak masz jakąś która daje rade to poczekaj do świąt i weź IE 3.0.

qnick
komentarz
komentarz

Jeszcze trochę i wrzucisz linki do wszystkich a4techow na allegro. Nie wybierasz żony, tylko mysz, nie ma co się tyle zastanawiać. Skoro uparłeś się na X7 to sobie ją kup bo niedługo to będzie najdłuższy temat na forum

Czopson
komentarz
komentarz

Dobra ostatnie pytanie do was

RAZER DEATHADDER

czy

MICROSOFT IE 3.0 ??

vouss121
komentarz
komentarz

zdecydowanie RAZER DEATHADDER jak dla mnie

Kropacz
komentarz
komentarz

Razer Deathadder, nowszy, wiecej dpi, lepsza optyka. Zdecydowanie DA

Czopson
komentarz
komentarz

to chyba skusze sie na niego ^^

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.