x-kom hosting

Prosze o pomoc w wybraniu myszy

Czopson
utworzono
utworzono

Witam !! Chciałbym usłyszec

Jakie macie myszki

Jakie polecacie

Mam dosyc dużą ręke ponieważ jestem koszykarzem ^^

Cena jaka mnie interesuje to w granicach 100-150 zł MAX

Mysz ma byc do grania w szczelanki

Najbardzie mnie interesuje jakas specjalna do CS 1.6

Myslałem nad

A4tech 750BF

Lognetmedia mL-903 Icon

A4Tech 710

Logitech G5

Lecz ceny są dosyc różne moze jakies nowe propozycje ??

Czopson
komentarz
komentarz

No jeszcze pomysle a wiesz w jakich cenach są te mysze w saturnie ? albo w media markcie ??

lionel19
komentarz
komentarz

A ja polecam myszki A4-Techa z seri 7 - idealne do strzelanek i ta cena :D pozdrawiam!

Czopson
komentarz
komentarz

No dzieki wiem przynajmnie w czym wybiera no i oczywiscie popatrze na te mysze JESZZCZE JESZCZE moze ktos ma propozycje ?

rad1702
komentarz
komentarz

Tak naprawde zaden A4tech nie umywa się do myszki logitech mx518, razer deathadder i microsoft intellimouse 3.0.

Logitech G5 rozni sie od mxa tym, ze ma laser, ktory sie gubi czesciej niz optyka i obciazniki regulujace wage myszki wedlug wlasnych potrzeb.

gostek
komentarz
komentarz

Ja ci polece G5, bo ja mam G7(G5 bez kabelka) i jest super :)

Czopson
komentarz
komentarz

Ja chyba kupie jakiegos a4-techa x7 u mnie w miescie w jednym sklepie zamkne sie w 100 zl

qnick
komentarz
komentarz

Wszedłem w ten temat bo właśnie mi X7 padła po 2 miesiącach użytkowania i szukam czegoś nowego. Nie polecam tej myszy. Wykonana z odpustowego plastiku, a thumb grip znajdujący się na boku bardziej przeszkadza niż pomaga. Przycisk 3x fire umieszczony moim zdaniem za daleko, co utrudnia jego używanie. Właściwie to kupiłem tą mysz, bo nie było w sklepie nic lepszego, ale jutro idę odnieść to badziewie

Wieszak
komentarz
komentarz

Jak myszki to tylko steelseries i logitech.

Jesli to drugie to mx518, g7 ma za dużo zbędnych gadżetów, jest znacznie droższa i ma gorszą akcelerację wsteczną.

Jedyny minus na niekorzyść 518'tki to fakt, że ma dość gruby kabel, który przy nieprawidłowym ułożeniu potrafi czasem przeszkodzić.

Co do g5 to jest porażka, nie spisuje się tak świetnie w grach jak starsze modele tej serii.

Nie słuchaj się tych co używają myszek do zwykłej gry... ;)

Jeżdżę od jakiegoś czasu na zawody CS 1.6, gram 9 lat i na prawdę steel, logitech i ewentualnie microsoft intelinimouse explorer 3.0 badz 4.0 ;)

Razer ostatnio wypuscil nowa myszke, ktora wyglada super, ale co do jej funkcjonalnosci sie nie wypowiem, bo nie przyszlo mi jej testowac.

P.S. Wszystkei a4tech to jeden wielki krzak! Pare lat temu gralem na takich i po przesiadce na cos lepszego roznica byla kolosalna...

n31T
komentarz
komentarz
Jeżdżę od jakiegoś czasu na zawody CS 1.6, gram 9 lat i na prawdę steel, logitech i ewentualnie microsoft intelinimouse explorer 3.0 badz 4.0 ;)

Razer ostatnio wypuscil nowa myszke, ktora wyglada super, ale co do jej funkcjonalnosci sie nie wypowiem, bo nie przyszlo mi jej testowac.

P.S. Wszystkei a4tech to jeden wielki krzak! Pare lat temu gralem na takich i po przesiadce na cos lepszego roznica byla kolosalna...

Nie ma to jak skromność. Anyway, a4tech x7 jak na swoją cenę uważam że jest dobra, co do myszek, to steel ma chyba tylko jedną dobrą mysz, reszta to chłam. W twojej liście chyba jednak zabrakło czołowej firmy, jaką jest razer...

Wieszak
komentarz
komentarz
Nie ma to jak skromność. Anyway, a4tech x7 jak na swoją cenę uważam że jest dobra, co do myszek, to steel ma chyba tylko jedną dobrą mysz, reszta to chłam. W twojej liście chyba jednak zabrakło czołowej firmy, jaką jest razer...

To jest moja argumentacja cd. jakości tych myszek.

za 30 zł więcej jest o niebo lepszy logitech... No chyba, że ktoś woli się gnieść na jakimś kijowym gryzoniu bo na fajki mu zabraknie...

To ja proponuje kupić mysz w biedronce - dużo gorzej nie będzie, a i na wódę starczy -.-

Jak chcesz porządna myszkę to nawet nie patrz na a4tech.

Nie zabrakło razera, napisał o tym najnowszym.

Starsze testowałem i bez rewelacji. Nie są złe, ale dobre też nie. Jeśli już ktoś się upiera przy Razerze to obleci, pod warunkiem, że ma się bardzo małe ręce.

W Habu nie ma tego problemu, ale z kolei nie ma co zrobić z małym palcem i ma drobną akcelerację wsteczną.

damor
komentarz
komentarz

do "szczelanek" najlepsze są raser detatery :P

tofik177
komentarz
komentarz

Ja mam taką ooo http://allegro.pl/item476111549_mouse_a4_t...na_usb_ps2.html

bardzo dobra mysza, elegancki zestaw w paczce zestaw dodatkowych slizgaczy gdy sie juz wytra.. mysz posiada 4 stopnie regulacji czułości (szybkosci potuszania kursorem), 2 dodatkowe programowalne oraz przycisk potrójnego klikniecia (+ ewentualnie przycisk do zmiany rozdzielczosci mozna tez przeprogramowac) do gier jest świetna.

rad1702
komentarz
komentarz

Sprawdz intellimouse 3.0 jest jedna z wiekszych, z tych polecanych myszek. Najwygodniej jest po prostu wybrac sie do sklepu.

Mis776
komentarz
komentarz

Bierz A4tech 750BF jest taniutki i jakościowo taki sam jak G5, ja miałem obie te myszki i o niebo lepiej korzystało mi się z tej pierwszej :) Jeszcze ciekawą propozycja jest razer deathadder właśnie się zastanawiam czy nie zamienic A4techa na nią :)

Czopson
komentarz
komentarz

http://allegro.pl/item484855533_dla_graczy...0_red_fire.html co sądzicie o niej ??

Jak patrzylem na razera to kosztuje 150 zł cos koło tego

patrzylem ze myszy do 100 zł nie ma lepszej ;/

Lecz boje sie gdy kupie tą mysz np. w tesco

co jest tansza ze zaraz beda problemy z laserem ;/

moze ktos jest jej użytkownikiem ?

Danci
komentarz
komentarz

Polecam ci tą myszkę :

http://allegro.pl/item481358959_mysz_dla_g...ire_okazja.html

DO gier typu CS, CoD, Mortyr, Swat i wiele innych strzelanek nadaje się znakomicie!

Posiada regulowanie czujności (DPI od 600 do 2500). Po drugie jest tania bo 49 zł. Sam ją mam i jestem zadowolony :)

Czopson
komentarz
komentarz

No to to jest ta sama co ja dalem wczesniej xD no wiem i dlatego ją kupuje ^^

moze jakies jeszcze typy ?

qnick
komentarz
komentarz
http://allegro.pl/item484855533_dla_graczy...0_red_fire.html co sądzicie o niej ??

Jak patrzylem na razera to kosztuje 150 zł cos koło tego

patrzylem ze myszy do 100 zł nie ma lepszej ;/

Lecz boje sie gdy kupie tą mysz np. w tesco

co jest tansza ze zaraz beda problemy z laserem ;/

moze ktos jest jej użytkownikiem ?

Ja byłem jej użytkownikiem, ale laser mi padł po 2 miesiącach. Zrobiona z kiepskiego plastiku na którym poci się ręka i ogólnie widać, że jest z kiepskich materiałów. Zdecydowanie odradzam

Czopson
komentarz
komentarz

Aha to wkoncu jaką mysz polecacie do 100 zł ?

Nie potrzebuje jakis dodatkowych przycisków wystarczy zeby tylko miala dobre slizgacze i rolke ^^

tak jak w przypadku razer deathadder

moze sie skusze na nią nie wiem polecajcie LUDZIE !!

Black Ghost
komentarz
komentarz
razer deathadder

polecam sam używam i jestem zadowolony, kumple też nie narzekają, jedyna wada musi mieć dobrą podkładkę bo na "dębowej"szybko się ścierają ślizgacze ...

Czopson
komentarz
komentarz

a co sadzicie o tej ? A4Tech X-750 Fire Black-Silver

http://www.4max.pl/default.asp?g=115&produkt=2368 strona z fotą

wiesz razer deathadder to dla mnie zaduzo kasy ^^ nie mam duzo pieniedzy jak inni ;/

qnick
komentarz
komentarz

Pisałeś na początku że masz do wydania 100-150 zł. Tu masz myszkę za 109zł z której na pewno będziesz zadowolony : http://allegro.pl/item486713402_salon_logi...vip_mx_518.html

Czopson
komentarz
komentarz

Hmm mysz nawet fajna ale czy dobrze sie sprawuje ??

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.