x-kom hosting

Prosze o pomoc w wybraniu myszy

qnick
komentarz
komentarz

Nie powiem ci za wiele o tej myszce z osobistych doświadczeń, bo grałem na niej może godzinę u kumpla. W mojej ocenie jest bardzo wygodna, a akceleracja wsteczna jest niezauważalna (sprawdzałem na Q3 - chyba najłatwiej zauważyć akcelerację wsteczną w tej grze). Ustawianie czułości odbywa się za pomocą klawiszy + i - po obu stronach scrolla, a nie jak w X7 a4techa jednym przyciskiem - musisz kliknąć kilka razy żeby powrócić do pierwotnej czułości. Moim zdaniem przyciski boczne są trochę źle umieszczone (może przez to że mam długie paluchy). Opinie graczy o tej myszce są bardzo pozytywne.

Czopson
komentarz
komentarz

Aha rozumiem hmm.. przemysle sprawe

rad1702
komentarz
komentarz

W granicach 100 pln to najlepsza myszka. Gdybym mial nieograniczony fundusz na myszke to kupilbym mxa albo G9.

neon88
komentarz
komentarz

Ja również polece Ci A4tech x-750f. Mam ją ponad rok i sprawuje sie super w normlanym użytkowaniu ale i w grach typu crysis itp. Solidna, dobrze wykonana i do tego za małą kase. Jak dotąd nie zauważyłem w sumie żadnych wad, poza tym że szybko się brudzi.

Czopson
komentarz
komentarz

Chyba kupie a4-tech x750f :D

damor
komentarz
komentarz

ja tam polecam ci roccata kone. zarabista mysz - wprawdzie kosztuje 150 zł ale jakosc najwyzszy stopien., wiem bo mam

Czopson
komentarz
komentarz

nie mam tyle kasy ^^

zal3wa
komentarz
komentarz

Wg mnie a4tech to szajs. Wydaje się, że mało kosztuje, ale jak tak bliżej na to spojrzeć to wychodzi na to, że jest droga. Wykonana jest z kiepskich materiałów, psuje się dosyć szybko, do tego dostajemy gówniany sensor, za jedyne ~70 PLN ^^. Wg mnie lepiej dołożyć 40 zł i kupić porządną jak na swoją cenę myszkę Logitech'a mx518. Żywotność bardzo długa, porządne materiały, wygodna, dobre ślizgacze i co najważniejsze układ optyczny o rozdzielczości 1600 dpi. ODRADZAM KUPNO A4TECH'a :]

qnick
komentarz
komentarz

Dokładnie, za cenę a4techa ciężko kupić litr dobrej wódki, a co dopiero dobrą myszkę :D

neon88
komentarz
komentarz
Wg mnie a4tech to szajs. Wydaje się, że mało kosztuje, ale jak tak bliżej na to spojrzeć to wychodzi na to, że jest droga. Wykonana jest z kiepskich materiałów, psuje się dosyć szybko, do tego dostajemy gówniany sensor, za jedyne ~70 PLN ^^. Wg mnie lepiej dołożyć 40 zł i kupić porządną jak na swoją cenę myszkę Logitech'a mx518. Żywotność bardzo długa, porządne materiały, wygodna, dobre ślizgacze i co najważniejsze układ optyczny o rozdzielczości 1600 dpi. ODRADZAM KUPNO A4TECH'a :]

A miałeś chociąż przez chwilę to myszke w reku że tak stanowczo odradzasz? NIE zgodze sie z ani jedną opinią w Twoim poście. Wiadomo że jakość troche odbiega od myszek Logitecha ale nie jest to bardzo zauważalna różnica dla normlanego usera, a kosztuje dużo mniej od logitechów. Pozatym A4tech x-750f ma najwiekszą rozdzielczość 2500dpi (około 2300 rzeczywistego) więc nie jest źle. Ja mam ją ponad rok i jestem w 100% zadowolony. Nie słyszałem jeszcze opini żeby sie psuła, a wykonanie i użyte materiały są na wysokim poziomie jak na tą cene. Wygodna, niezawodna, porządna myszka- tyle odemnie

qnick
komentarz
komentarz

Może mieć i 4000 dpi, ale co z tego jak ma prędkość przesyłania danych 125 hz. Z resztą mi w Vmouse benchu wyszło około 1700dpi

neon88
komentarz
komentarz

I tak mało kto gra na takich czestotliwościach. A różnicy predkosci przesylania miedzy tą myszka a logitechem nie jest w stanie dostrzec normlany użytkownik, bo bedzie ona niezauważalnie mała. I oczywiście nie zapominajmy, że a4tech kosztuje 60zł, a dobry logitech około 150

zal3wa
komentarz
komentarz

Otóż tak, porównywałem te dwie myszki i ... "bez porównania" jest mx518 :D Ale co się będę spierał. ;)

[edit]

Nie rozumiem tylko jednego. Po co został założony ten temat, skoro gościu i tak kupił sobie to co chciał, to co uważał za dobre. o.O

Czopson
komentarz
komentarz

powiem wam ze kolega ma juz myszke a a4-techa wlasnie tą co chce kupic i mowi ze jest bardzo fajna i ze ladnie wchodza hedy ^^

Logitech to logitech mam juz pare rzeczy z tej firmy np. kierownice, klawiature ale zeby robila dobre myszki to nie slyszalem xD to tylko moje zdanie

vouss121
komentarz
komentarz

taaa może jeszcze mu dodała +10 do skilla? bo banie wchodzą:D

sam mam a4tech x750bf juz rok i zmieniam ją nie długo na roccata albo logitecha G9

Mógłby ktoś doradzić, która mysz by była lepsza? Roccat cone czy G9 ??

qnick
komentarz
komentarz

Ja w tej chwili używam Sidewinder Mouse (nie X5) i jestem mega zadowolony. Mysz jest duża, ma odstający tyłek (wkurza mnie pustka pod ręką na mniejszych myszach), ma przyciski boczne ustawione w pionie a nie w poziomie - dużo łatwiejszy dostęp. Posiada 3 przyciski zmiany dpi - pod każdy można ustawić dowolną czułość - do 2000dpi. Zmierzona przeze mnie prędkość przysyłania danych wynosiła 500mhz, ale to dla tego że testowałem starym programem, który więcej nie pokazuje :) Dpi praktycznie identyczne jak się ustawia w dołączonym programie. No i jeszcze dodać do tego funkcje Precision Booster (przy przytrzymaniu jednego z przycisków bocznych dpi zmniejsza się o ustawioną liczbę - masakra przy strzelaniu z AWM :D ). Funkcja Quick Turn - obrót o 360 stopni po naciśnięciu przycisku - podobno przydatna, ale ja jeszcze nie testowałem. Używam dopiero kilka dni, a mogę polecić ten sprzęt każdemu, kto szuka najlepszych rozwiązań. Wg Microsoftu mysz kosztuje 289 zł, ale można kupić za 100 taniej.

mis456
komentarz
komentarz
Roccat cone czy G9 ??

Ja brałbym G9- wydaje mi się że jest lepsza

Czopson
komentarz
komentarz

W sklepie mam x750f za 69 zł czy sie opłaca ? wiecie ja nie mam kasy ;/ jak inni i mysle ze ta mysz bedzie dla mnie dobrym wyborem czy wy tez tak sądzicie ?

vouss121
komentarz
komentarz

jeśli grasz w cs ok pół roku i nie jesteś wielkim maniakiem to ta mysz Ci wystarczy narazie

Ja na x750 bf gram ponad rok i teraz zmieniam dopiero:)Trzeba na coś lepszego się przesiąść

zal3wa
komentarz
komentarz
Mógłby ktoś doradzić, która mysz by była lepsza? Roccat cone czy G9 ??

Najlepiej samemu pójść do jakiegoś sklepu, dotknąć, przetestować.

Roccat'a cone'a nie miałem okazji dotknąć, ale G9 tak i mogę śmiało powiedzieć, że będzie moją kolejną myszką ;)

Czopson
komentarz
komentarz

no gram rok a moze polecacie jakies jeszcze do 100 zł ??

qnick
komentarz
komentarz

Jeżeli się zdecydujesz na a4techa to daj znać. Do końca tygodnia powinni mi przysłać nową (nową, nie naprawianą - moja się zepsuła), to ci sprzedam po cenie jak dla kolegi z forum :)

Czopson
komentarz
komentarz

Aha a co sądzicie o logitechu mx 518 ?? i czy dostane go w saturnie albo w media markcie i czy zamkne sie w 100 zł ?

Dobra poszukuje myszki optycznej do grania w csa do 130 zł !!

n31T
komentarz
komentarz

Razer DeathAdder, lecz nie wiem czy kupisz w media/saturnie, za to kupisz tam także dobrą microsoft IE 3.0, kosztuje ona około 120zł.

Czopson
komentarz
komentarz

yhym a czym roznią sie razer a microsoft ??

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.