x-kom hosting

GF 9800GTX+ vs HD4850

co wybrać  

52 użytkowników zagłosowało

  1. 1. GF czy Radeon

    • GF 9800GTX+ 512
      26
    • Radeon HD4850 512MB (z niereferencyjnym chlodzeniem)
      26


n31T
komentarz
komentarz

Jeśli 60zł to nie jest dla Ciebie dużo to możesz dopłacić. Ten twintech ma bardzo dobre chłodzenie i będzie trochę wydajniejszy od tego gainwarda 4850.

Gość
komentarz
komentarz

Jeżeli możesz dołożyć to bierz GF ;)

bartiii94
komentarz
komentarz

Ja bym wzial radeona jest tanszy a GF nie jest duzo lepszy

Gość
komentarz
komentarz

Ale trochę lepszy jest (jeżeli może to niech dołoży) (dużo droższy nie jest) :D

aXE
komentarz
komentarz

GF :) 60 zł to nie majątek :)

nakon
komentarz
komentarz

No a twintech 9800gtx+xt 512mb będzie lepszy od palita hd4850 512mb sonic??

n31T
komentarz
komentarz

Tak, lecz nie dużo.

nakon
komentarz
komentarz

Będzie choć lepszy o 5fps w grach?

SleepWell
komentarz
komentarz

Własnie to samo mnie gnębi... czy różnica w wydajności tych karty będzie aż taka duża że powiedzmy na jednej gra pójdzie a na drugiej nie ? czy może na jednej pójdzie na max detalach a na drugiej na średnich ?

Langi
komentarz
komentarz

Nie chodzi o fps w grach, chcesz wydawac pięć stów a potem tracić gwarancje bo fajnie by było wymienić chłodzenie w tym przegrzewającym się złomie to proszę bardzo...

heex307
komentarz
komentarz

Różnica w wydajności tych kart jest bardzo mała, w 1 grze będzie górą Radeon, a w 2 GF, musisz przeglądnąć testy.

nakon
komentarz
komentarz

A co może chłodzenie w twintech 9800gtx+xt, albo w palit hd4850 sonic jest słabe??

SleepWell
komentarz
komentarz

w tym przegrzewającym się złomie
o jakiej karcie teraz piszesz ? czy zmiana chłodzenia = utrata gwarancji ?
nakon
komentarz
komentarz

Tak zmiana chłodzenia koniec z gwarą. Ale ten twintech ma dobre chłodzenie.

Gość
komentarz
komentarz

W dość starej grze F.E.A.R GeForce ma przewagę 1FPS-a na rozdzielczości 1280x1024 ;)

W Crysisie też jest wydajniejszy o 4-6FPS-ów :)

A już w grze Assassin's Creed przewagę ma Radeon :D

gostek
komentarz
komentarz

GF oczywiscie...

Radki polecaja osoby ktore ich nie maja... przyklad: grasz w fife, wygrywasz 5:2 wazny mecz, a tu koniec obrazu, bo radek tak ma... i co? chec wy****nia go przez okno...

nakon
komentarz
komentarz

Ja mam geforca palit sonic 7300gt 256mb agp i nie miałem do tej pory żadnych problemów. Warior możesz dać mi link z testami tych kart??

Gość
komentarz
komentarz

Ja mam te dane w czasopiśmie komputerowym PC Format (Nr 8.2008) ;)

cod3r
komentarz
komentarz

Obydwie karty sa bardzo dobre obojętnie która wybierzesz bedziesz zadowolny wiadomo ze GeForce troche wiecej prądu żre a Ati jest głośniejszy :) pozdr

ReaveN
komentarz
komentarz

ja jakos mam przekonania do GeForcow poniewaz wiele gier jest robione na bazie nvidi no i jakos mi sie wydaje ze ten GF bedzie lepszy :P sam mam GF i polecam bardzo!

qwertyzax
komentarz
komentarz

Obie karty prezentuja podobna wydajnosc, ja sie z kolei zastanawialem ktora z tych dwoch wybrac od gainwarda, i wzialem 4850 gdyz byla tansza :)

SleepWell
komentarz
komentarz

a nie jest właśnie tak jak ktoś powiedział, że większość gier jest robionych pod GF ??

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.