x-kom hosting

Najgłupsza gra w jaką graliście :)

Painmaster
komentarz
komentarz

1.Tibia dlaczego?

Po 1 to gra dla dzeci ze starym kompem na ktorego nic innego nie wejdzie

Po 2 chodziż kwadratem zabijasz trojkaty i zbierasz kolka

Po 3 cytat mojego kolegi: "lubie grac w tibie bo sa tam straszne straszydla i ciemne ciemnidła i mozna tam chdzisc w lewo i do przedu ale zeby chodzic do tylu i w prawo trzeba miec konto premium" Sami widzicie co ta gra robi z mozgiem

2.Wszystkie simsy

3.terrorist takedown

4.WoW

5.NFS Pro street

6.Red Alert 3(duzo osob sie ze mna nie zgodz ale mi sie to nie podoba)

7.RAGE

8. Wszystkie ootball menagery moze poza 2009

9. Metin 2

10.Postal

Nie wiem co wy macie do Mu to hyba najlepsza gra MMO kiedys gralem w to zawsze jak moj komp byl wlaczony

DarodoRodie
komentarz
komentarz

"chodziż" "hyba" nie skomentuje juz tego co mowiles o tym ze tibia jest dla dzieci i co robi z mozgu ;) jak juz starasz sie madrze wypowiadac poducz sie ortografii xd

gostek
komentarz
komentarz

1. tibia

2. nfs: ps

pawel.soltysiak
komentarz
komentarz

Gra na NES-a polegająca na tym że się jednym h***m uciekalo przed drugim :D

  • 2 miesiące później...
konrad6554
komentarz
komentarz (edytowane)

1. Neverwinter Nights

2. tibia - nawet nie grałem a wiem że nie ma nic bardziej ... no :P (przykład co robi z ludzmi http://www.youtube.com/watch?v=rdjeXyjbEoM ) śmiech na sali...

MUntownik
komentarz
komentarz

Tibia...

mis456
komentarz
komentarz

tibia i simsy. Nie ma nic głupszego od nich

Superyaa
komentarz
komentarz (edytowane)

tibia :lol:

PacMac, to chore jest ;D

Mis776
komentarz
komentarz
tibia :lol:

PacMac, mnie mama chciała po psychologach ciągać jak pograłem 5h w gta 4 w weekend ;D

I bardzo dobrze bo to gra od 18 lat a ty tyle na pewno nie masz :P

aTx
komentarz
komentarz

Tibia:/ bez kitu:/ lipa jak nie wiem co:P

Grajcie w Cs xD:P

Superyaa
komentarz
komentarz

No tylu lat nie mam, ale hopsanie na lotnisku nie jest chyba 18+ :D

dobra ;D to powinni go gdzieś do psychiatryka wsadzić :D

patilaps
komentarz
komentarz

driver 3 ble

dgru
komentarz
komentarz

1. N4S Prostreet i Undercover

2. Assasin's Creed

3. The Sims

4. Wszystkie gry a'la Wii (jeśli wiecie o co mi chodzi)

pawePL
komentarz
komentarz (edytowane)

Icy tower(może i spędziłem dużo godzin ale jak się raz wejdzie to trudno wyjść ;/ a po formacie nie chce się już ściągać )

Tibia(trójkąciki,kwadraciki nie interesują mnie ;/)

Metin 2(słaba grafika nudna)

Eudemion

Last chaos

Kal online

Knight online

mu online(kiedyś się grało ale już się nagrało że się nie da patrzeć ciągle to samo)

Americas Army(lagi straszne ;/ trudno kogoś tam zabić bo jak strzela to kula leci z 1sec)

Gra Bakuś xD

Gość
komentarz
komentarz

Far Cry 2, SW The force unleashed, wszystkie darmowe gry online (w sensie mu, bitghefight), NFSUndercover, Driv3r

Mis776
komentarz
komentarz
4. Wszystkie gry a'la Wii (jeśli wiecie o co mi chodzi)

Ja nie wiem wytłumacz mi to bo mi sie podobaja wszystkie gry na Wii zwłaszcza te sportowe i Ojciec Chrzestny :)

jacmiszcz92
komentarz
komentarz

Tibia

Kangurek Kao - Demo które da sie przejsc w 2-3 minuty

Mis776
komentarz
komentarz
Kangurek Kao - Demo które da sie przejsc w 2-3 minuty

Całkiem fajna gra, nie spodobała CI sie bo nie masz pełniaka, zresztą kto widziął demo jakiejś gry w które mozna grać miesiącami ????

jacmiszcz92
komentarz
komentarz
nie spodobała CI sie bo nie masz pełniaka, zresztą kto widziął demo jakiejś gry w które mozna grać miesiącami ????

Nie prawda. Grałem w to chwile u kumpla bo chciałem zobaczyć co to jest. A przykładem dema w które grałem miesiącami może być Serious Sam I i II

quik22
komentarz
komentarz

Zdecydowanie Tibia. W głupszą grę chyba nie grałem.

Gość
komentarz
komentarz

Hmm The Sims 2 , Flatout, NFS Carbon (ProStreet jeszcze ujdzie), Tibia oczywiście, MU Online, WoW no i oczywiście wszystkie FIFA :lol:

dgru
komentarz
komentarz
Ja nie wiem wytłumacz mi to bo mi sie podobaja wszystkie gry na Wii zwłaszcza te sportowe i Ojciec Chrzestny :)

Dla mnie te wszystkie gry gdzie trzeba skakać przed telewizorem to pomyłka. To moje zdanie i tyle. Nie jestem w stanie też zrozumieć (może mój błąd , że się staram? ;) ) wszystkich gier zrobionych w Japonii. Toczące się kule klejące do siebie wszystko na drodze .... no cóż... :)

MultiSync
komentarz
komentarz

no chyba TIBIA to jest beznadzieja nie rozumiem tych osób które napierd***** w to całe dnie *moze to kwestia gustu

i Overspeed raz to badziewie kupilem i "żal"

mati228
komentarz
komentarz

A ja powiem, ze moja najglupsza gra to Airborne Troops. Niby skradanka, niby tpp w stylu CoD, ale nie da sie skakac, przeciwnicy pojawiaja sie z nikad i sami wlaza pod lufe. Nedza.

Na 2 miejscu postawie Patriots- a nations under fire. Poza nedzna grafika i fizyka znajdziecie tam przeciwnikow, ktorych martwych bedziecie przeszukiwac ponad 5 sek, toi jeszcze zostawia po sobie ponizej 5 SZTUK AMUNICJI. Do tego jest sie tajnym agentem, a mozna zabic terroryste mlotkiem.

  • 1 rok później...
zapcio
komentarz
komentarz

1. Tibia
2. Metin
3. MuOnline (chociaż kiedyś naparzałem jak głupi - ale skoro ciągle wychodzi nowa wersja bez jakichś większych i widocznych zmian... cóż)
4. Gothic (próbowałem się zachęcić do grania... ale po każdej próbie, a było ich z 5 odpuszczałem sobie...)

Nic więcej nie przychodzi mi do głowy

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.