x-kom hosting

Najgłupsza gra w jaką graliście :)

jezyk
utworzono
utworzono

Był już temat typu ,,Najdłuższa gra", to teraz czas na najgłupszą :D Najgłupsza gra moim zdaniem to Tibia :P Grafika nędzna, w ogóle całość. A wy? :lol:

Mis776
komentarz
komentarz

Proponuje POstala za fabułe oraz Tibie za całokształt :) No można by wspomnieć jeszcze o Mortyrze czy Wilczym Szańcu. Kurde wiele jest takich gier i długo by wymieniać :(

Los_Emilos
komentarz
komentarz

Chyba będzie to Tibia bo chodź nie grałem w nią ale w szkole czasami widać napaleńców którzy nawalą w to i aż ich szkoda.

Slimeq22
komentarz
komentarz

Więc tak, miejsce pierwsze to:

1.POSTAL

2.Terrorist Takedown

3.Bloodline: Uśpione Zło

4.FearZone: Strefa 22

5.Gothic

6.Hotel Giant

7.LOKI

8.Neverwinter Nights

9.You Are Empty

10.Driv3r

Tak wygląda moja dziesiątka najgłupszych gier w jakie grałem.

Sosenus18
komentarz
komentarz
5.Gothic

Jesli twiedzisz ze ta gra jest głupia to GZ. Poprostu n/c.

Wracajac do tematu najglupsza gra w jaka grałem to pasjans i saper :lol:

Fahrenheit
komentarz
komentarz

Też twierdze że gothic to dno ,moja dziesiątka to:

1.Postal

2.Gothic

3.Delta Force (cała seria ,chociaż w land warrior grało sie godzinami za młodu ;P)

4.Mortyr

5.PainKiller

6.Deus Ex

7.Rayman

8.NFS Carbon

9.The Sims (cała seria)

10.Terrorist Takedown

qArteXp
komentarz
komentarz

no comment jesli chodzi o Gothicka. Według mnie to legenda i jedna z najlepszych gier jakie wogóle powstały. według mnie najgłupsza jest Tibia i Metin no i Nfs ProStreet(a mogło byc tak pięknie :))

Artur
komentarz
komentarz

Gothic, Tibia, mu, prostreet, srs, true crime i wiele innych ;P

Mis776
komentarz
komentarz

Lol czmu: Deus Ex, Gothic, LOKI, Neverwinter Nights?? To tytuł kultowe i wręcz wybitne!! Może jeszcze dodajcie Falouta czy Hirołsów :)

ps. You Are Empty by był nawet fajną gierką gdyby można w nim było biegać i grafa nie była taka old schoolowa :) A proszę byście sie wypowiadali tylko o tych grach w które graliście choć 0,5h.

svmsung
komentarz
komentarz

TIBIA !!!!!! najgłupsza gra w jaką gramem! zaraz po zainstalowaniu usuwanie :P Znam takich debili co w to grają od rana do wieczora i od wieczora do rana nie chodząc do szkoły :)

1.Postal
8.NFS Carbon

9.The Sims (cała seria)

3.Delta Force (cała seria ,chociaż w land warrior grało sie godzinami za młodu ;P)

4.Mortyr

To mi się akurat podoba :P zależy od gustu :)

SIMS to akurat bardzo fajna gra jako dziecko w to grałem kupując za 150 zł tego czasu :P

maciek9980
komentarz
komentarz

1. The Sims (obie części i tysiąc dodatków do nich :D )

2. Tibia

3. Wilczy Szaniec

demeryt
komentarz
komentarz

Najgłupsza gra, w którą grałem to wojna w karty.

lukas00000
komentarz
komentarz

Tibia i simsy.

PaQre
komentarz
komentarz

Mario i ProStreet

Gość
komentarz
komentarz

Przyczepiliście się do tej Tibii :/

Jak dotąd jest to jedna z gier mmorpg która nie ma jakiejś super grafiki (a'la gta) ale ma bardzo rozbudowany system rpg.

Fabuła? Fabułę tworzymy sami! Idąc np. z kolegami w 10 osób na jakieś monstrualne potwory :D

A moją najgłupszą grą w jaką grałem jest Icy Tower bo skakanie w nieskończoność to nuda :/ Ale pomimo tego lubię tą grę i od czasu do czasu w nią pogrywam (sam nie wiem czemu).

  • 2 tygodnie później...
WoJT@s
komentarz
komentarz

Lista TOP 10 :D

1.Icy Tower

2.Simsy

3.Hotel Giant

4.Travian

5.Mu Online

6.Mario

7.Gothic

8.Mortyr

9.Wilczy Szaniec

10.Tibia

maslopl
komentarz
komentarz

Zdecydowanie Tibia i wszystko co z tym zwiazane;P, nie ma glubszej gry ^^

Psycholandia
komentarz
komentarz
Lista TOP 10 biggrin.gif

1.Icy Tower

2.Simsy

3.Hotel Giant

4.Travian

5.Mu Online

6.Mario

7.Gothic

8.Mortyr

9.Wilczy Szaniec

10.Tibia

1,2,3,5,6,7,8 lubię heh :P

WoJT@s
komentarz
komentarz

Dobra, Simsy, rozumiem. Ale Icy Tower? Hotel Giant? Chociaż każdy ma inny gust :P

MUntownik
komentarz
komentarz

Najgłupszą grą w jaką przyszło mi grać była Tibia, przyznaję się bez bicia, zdarzyło mi się to raz w pewne wakacyjne popołudnie, spróbowałem, ale po 2h "grania" mi wystarczyło, żal, żal, żal --> tbia

Kropacz
komentarz
komentarz

Fifa (cala seria), kiedys uwazalem za lepsza od PES, strasznie sie mylilem...

Psycholandia
komentarz
komentarz
Dobra, Simsy, rozumiem. Ale Icy Tower? Hotel Giant? Chociaż każdy ma inny gust tongue.gif

W Icy Tower lubię pograć, w Hotel Giant też czasem, nie to żebym uwielbiała:P

Tau
komentarz
komentarz

Nie ma gier głupich- są takie które nam się po prostu nie podobają i uważamy je za głupie ale komuś innemu może ona pasować...

Niektórzy Mu wymieniają... a to jest tak lightowa gierka... kiedyś to się tylko w Mu grało i było extra...

Mi się nie podoba Tibia (może gdyby grafa była lepsza to by się dało grać, było by przyjemniej i nie odstraszałaby wtedy aż tak bardzo jak teraz... nie wytrzymałem na globcu dłużej niż tydzień)... pomijam już takie w sumie mini gierki bo tego to wymieniać długo można.

tofik177
komentarz
komentarz

hmm tibia .... grałem 30 minut chyba nawet niecałe.. a znam ludzi co non stop w to grają i wykupuja konta premium..

gra moze byłaby i fajna ale 15-20 lat temu ;]

Kapiszon
komentarz
komentarz

Saper :) na kodach :lol:

pozatym matrix, chicken invanders, SIMS :blink: :lol: :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.