x-kom hosting

Najgłupsza gra w jaką graliście :)

URuz
komentarz
komentarz

1.Rome Total War:Barbarian Invasion (Reszta Totalnych Wojen jest spoko ta tylko coś mi nie pasuje)

2.SIMSY

3.Loki

4.Tibia

5.OGame

6.Travian

7.Gods Kraina Nieskończoności...

Reszty porażek nie pamiętam.

Duma Katalonii
komentarz
komentarz
5.Gothic
2.Gothic
Gothic
Gothic
5.Gothic
2.Gothic
Gothic
Gothic
7.Gothic

:co_jest: :lol: :huh:

OMG mozna podać różne gry ale nie gothica,który zaje****tą grą naprawde was nie rozumiem

Też mysle ze najgłupsza to The Sims :P

  • 3 tygodnie później...
WoJT@s
komentarz
komentarz

Metin 2 :D Grałem nie całe 10min, ciągle lagi, idiotyczne zadania, które są opisywane na pół strony z czego tylko z dwóch linijek można już załapać co masz zrobić.

Keepsake
komentarz
komentarz

Tibia :D

Chodzenie pixelem i zabijanie innych pixelów by zdobyć pixelowy domek i nowe pixelowe ubranko nie jest zbyt wciągające ;P

  • 2 tygodnie później...
Eragon12354
komentarz
komentarz

Kuzyn mi zrobil postać wbilem 23 lvl ale wkoncu usunelem bo sie stalo nudne,a pozatem dziwna grafika w tibi

Gość
komentarz
komentarz

Desert Storm

Nitro Family

Postal 2

Red Faction

GTA

Tomb Raider (cała seria)

Shogo

Wacoch
komentarz
komentarz

Co macie do Gothica i NWN??????? Nie rozumiem was. Najgłupsza gra w którą grałem, lecz najbardziej wciągająca to seria GTA. Dlaczego już uzasadniam. Chodzimy kolesiem zabijamy ludzi,zarabiamy kase, ru***y dziwne kobiety po to by zobaczyć końcowe napisy. LoL :F Pozdro 4 all.

Krzysiek6
komentarz
komentarz

Jak dla Mnie to Tibia, Nitro Family, The Sims .

_______________________________________

PS. Wacoch, każdy ma swój gust, może ktoś coś ma do Gothica, tak jak Ty do GTA.

Szacunek.

A43vil
komentarz
komentarz

Co wy gadacie Nitro Family super gierka.

najgłupsza w jaka ja grałem to zapewne jest: Pro Street

Lewy12
komentarz
komentarz

DOkładnie pro shit :D najgorsza giera z seri nfs.

K_2
komentarz
komentarz

Prawie wszystkie gry na pegazusa :D, Driver3, Medal of Honor Airborne no i jeszcze Matrix path of neo nie udana przeróbka z konsoli jakiś dźwięk było zawsze w tle słychać (gra orginalna)

Mis776
komentarz
komentarz
Prawie wszystkie gry na pegazusa :D, Driver3, Medal of Honor Airborne no i jeszcze Matrix path of neo nie udana przeróbka z konsoli jakiś dźwięk było zawsze w tle słychać (gra orginalna)

Ejejejej MOH:A jest super gierką jednym z najlepszych fpsów w jakie grałem, a grałem w prawie wszystkie :) Dla mnie jest lepszy od CoD4 i 2, może go tylko pobić CoD 5 :)

aXE
komentarz
komentarz

Tibia...

glukkon7
komentarz
komentarz

Dla mnie najgłupszą ,niedorobioną i pozbawioną jakiegokolwiek sensu była gra HOPKINS FBI. Brrrr.. :blink:

qnick
komentarz
komentarz

Najbardziej idiotyczna gra w jaką grałem to Desert Bus. Zadaniem gracza jest przejechanie autobusem drogi z jakiegoś miasteczka, do Las Vegas. Wszystko ok ale:

1. Autobus ma włączony ogranicznik do 70 mph

2. Rozgrywka prowadzona jest w czasie rzeczywistym, co daje 8 godzin jazdy non stop w jedną stronę

3. Na drodze nie można spotkać ŻADNEGO innego pojazdu

4. Krajobraz identyczny przez cały czas

5. Cwany gracz położyłby ciężki przedmiot na strzałce i poszedł oglądać TV. Nie wypali. Autobus ściąga na prawo - a jak wypadniesz z trasy to restart.

Jednak najbardziej idiotyczny pomysł twórców gry pozostawiłem na koniec. Gracz który pierwszy zdobyłby w grze 100 punktów dostałby bilet autobusowy na trasę znaną z gry. Problem jest w tym, że za przejazd w jedną stronę dostaje się 1 punkt, to samo za powrót. Tak więc aby zdobyć ten cenny bilet trzeba grać przez 800 godzin. Super nie?

Link do filmiku z gry: http://video.google.com/videoplay?docid=1993029357584934996

glukkon7
komentarz
komentarz

Heh to chyba wariat mógłby grać w to z satysfakcją a tą grę powinni dawać skazańcom zamiast kary śmierci. :D

Najlepsze to z tymi punktami

K_2
komentarz
komentarz

Chyba to stworzyli dla kosmonautów pół wieku temu, żeby im się nie nudziło jak będą lecieć na księżyc tyle godzin toby sobie grali na tym P33 :D:D:D:D.

Thief27
komentarz
komentarz

Tibia............................. :(

Ejsi7
komentarz
komentarz

Wojna z terrorem :D

Lub wojna o bakolandje :P

Choć tibia też nie należy do najlepszych

NoVyKomp
komentarz
komentarz

Need For Speed Undercover...

DarodoRodie
komentarz
komentarz

Yyyy GOTHIC jak ktos moze powiedz ze ta gra jest najgorsza ?? Oo ludzie ogarnijcie sie !! A co do Tibi polowa osob z tych co ja oceniaja w nia nawet nie grali a ja pwoiem z wlasneg dooswiadczenia jest naprawde w porzadku gra o wile lepsza od Metina czy Lineage 2 jest naprawde rozwinieta w strone rpg sam mam 156 Elite Knighta chociaz juz nie gram :PP a co do grafiki moim zdaniem jest to jeden z aspektow gry ktory mnie przynajmniej przyciaga ;) jest to cos innego i wszystkim tym ktorzy ja ocenili bez grania w nia poleca mnajpierw zagrac ;*

SeBo232
komentarz
komentarz

1.Tibia

2.Tibia

3.Tibia

4.Tibia

Nigdy nie widizałem gorszej gry.. A grałem w nią trochę.. to co ta gra robi z ludźmi jest straszne..

Co do Gothica.. Ta gra też mi się nie podoba.. Jest nudna według mnie..

glukkon7
komentarz
komentarz

Hmm co do gotica to zdania są BAAARDZO podzielone. Znam gościa który prawie nie jada obiadów bo musi zabić orki w Goticu.A ja w ogóle nie gustuję w grach w świecie fantasty.

JackassJGC
komentarz
komentarz

Powiem tak. Grałem w tibie. Jeśli grasz z kumplami to jest na prawdę fajna gierka, zwłaszcza jak masz słabego kompa.

Po drugie zawsze można wystawić postać na allegro i trochę kasy będzie.

Więc tibia jest w porządku.

Najgłupszą grą według mnie jest Far Cry 2.

Włączyłem i wyłączyłem po 30 minutach. Nic tam ciekawego się nie dzieje.

Do kolekcji można dodać też NFS Undercover, który przymula na końcu i po wykonaniu zadania nie da się uciec policji, bo albo jedzie za tobą 8+ radiowozów i zawsze jakiś przetrwa jak coś na nie zwalisz albo wisi nad tobą zasrany helikopter...

Pc1994
komentarz
komentarz

Tibia i Postla 1 , najbardziej zalosne gry ... postal 2 jest calkiem śmieszny ...;P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.