x-kom hosting

Konkurs z cennymi nagrodami!

Gość
komentarz
komentarz
co to sa administrator?

To właśnie pokazuje z kim "prawdziwi" userzy mają "konkurować". Przyjdzie jakieś dziecko neostrady (nie ubliżając nikomu), napisze jednego posta, zgarnbie głośniki i tyle go widzieli... :/

Powinniśmy zrobić konkurs dla userów powyżej 10pomógł/50postów...

Evil
komentarz
komentarz

też by było dobre bo tak ktoś sie dowie i sie rejestruje i wygra a taki co ma powyzej np 50 postów nie :/

Kamix
komentarz
komentarz
Mogę wam powiedzieć że jak na razie jest 40 zgłoszeń :)

Mam nadzieje że będzie ich więcej :D

Oby nie ! Im mniej tym większe szanse !

[ Dodano: 2007-04-16, 16:20 ]

powyżej 10pomógł/50postów

Proszę 9 pomógł ! ! !

bizon11
komentarz
komentarz
Administrator jest zazwyczaj człowiekiem który jest uzależniony od dobrych kilku lat od komputera! Jego życie nie obejmuje nic poza PC! Przeważnie nie ma on przyjaciół i żadnych bliższych kontaktów z rodziną! Lecz może ci pomóc w wielu sprawach zwiazanych właśnie z jego "uzależnieniem"

Dzięki za komplement ale wcale tak nie jest :P Na przyjaciół nie narzekam no i nie czuje się uzależniony bo w wakacje czasem mam dość długą rozłąkę z komputerem :)

Jeśli chodzi o liczbę pomógł postów to w konkursie mogło by brać tylko 25 osób ;] trochę mało a mi zależy by dzięki temu konkursowi przybyło użytkowników ;]

A teraz inne pytanie czy widzieliście jakiś konkurs na innych stronkach/forach gdzie trzeba było posiadać np. 10 postów albo coś innego? Nie np. na dobreprogramy.pl gdy jest konkurs no to wystarczy wysłać e-maila ;)

Konkurs trwa nic się nie zmieni ale szczęście sprzyja lepszym czyli wam osobą z większą ilością postów :)

No i nie narzekać mi tu i tak jest dużo większa szansa niż w totolotku ;)

pol
komentarz
komentarz
No i nie narzekać mi tu i tak jest dużo większa szansa niż w totolotku ;)

Na pewno, bo szansa na trafienie 6 w dużego lotka jest jak

1 do 13983816

mariuszek
komentarz
komentarz

ja slyszalem ze jak 1 do 14000000 :D

pol
komentarz
komentarz

Ja podałem dokładną liczbę wyliczoną z rachunku prawdopodobieństwa. Co do liczby 14000000, jak byś trochę pomyślał jest ona zaokrągleniem liczby 13983816.

mariuszek
komentarz
komentarz

hm wybacz ale zle spojrzalem myslalem ze napisales liczbe siedmiocyfrowa xP

piotrek997
komentarz
komentarz
Konkurs trwa nic się nie zmieni ale szczęście sprzyja lepszym czyli wam osobą z większą ilością postów :)

Czyli jak mi radzisz mam nabijac sobie bezsensowne posty? :)

(ale jeden pomógł mam;];];];])

kapsel
komentarz
komentarz

Dokładnie... Ja forum czytam codziennie, nie lubię tematów, w których się nabija posty, a takich jest dużo.

ElektroBart
komentarz
komentarz

Ja tam forum czytam ale malo pisze bopo co mam pisac w tematach w ktorych nie mam nic madrego do powiedzenia a pozatym nie mam za duzo czasu na czytanie i pisanie na forum

bizon11
komentarz
komentarz
Ja tam forum czytam ale malo pisze bopo co mam pisac w tematach w ktorych nie mam nic madrego do powiedzenia a pozatym nie mam za duzo czasu na czytanie i pisanie na forum

No i dobrze robisz ;]

Moje zdanie było stwierdzenie chodziło tu o przede wszystkim inteligentne posty ;]

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Ja na początku mojej obecności na forum starałem się pisać w działach z kartami graficznymi, procesorami i jeszcze w jakimś tam innym... Chyba z płytami i RAMami... Ale po jednej z dłuższych nieobecności miałem tyle zaległości, że nie zdołałem już nadrobić, i od tego czasu głównie siedzę w Graphic Zone czy jak to się tu zwie (z wrodzonego lenistwa nie zajrzę, z wrodzonej sklerozy nie pamiętam xD) Czasem coś skrobnę w paru innych. Co do konkursu, jutro wyślę odpowiedzi, jeśli je gdzieś znajdę, heh xD

swidruxxx
komentarz
komentarz

Ja już wysłałem ale nigdy nic nie wygrałem więc ciężko będzie :/

Życze wszystkim powodzenia :lol:

Liber
komentarz
komentarz

Dziekować dziękować i wzajemnie;) a ja pisze raz tu, raz tam jak mi sie akurat chce ;)

piotrek997
komentarz
komentarz

Ja piszę czasami jeżeli wydaje mi sie że znam odpowiedz na problem;]

Oczywiście uzasadnieniem tego jest 1Pomógł z którego jestem bardzo dumny :)

swidruxxx
komentarz
komentarz

a ja pisze wszędzie gdzie jestem w stanie udzielić dobrej odpowiedzi bo za tematy o których za dużo nie wiem sie nie chytam :lol:

FrogsterPL
komentarz
komentarz

OK, wysłałem odpowiedzi, chociaż mam lekkie wątpliwości co do daty założenia forum... Ale coś nabazgrałem, mam nadzieję, że to będzie uznane :D

Kamix
komentarz
komentarz

To już jutro ! A o której godzinie ?

Evil
komentarz
komentarz

a ile juz jest zgłoszeć ??

bizon11
komentarz
komentarz
To już jutro ! A o której godzinie ?

Godziny wieczorne czyli coś koło 20 - 22 :) Nie wiem dokładnie jak się ze wszystkim wyrobię ;]

a ile juz jest zgłoszeć ? ?

57 Zgłoszeń ;]

piotrek997
komentarz
komentarz

ja sobie założe 10 kont na forumpc i wysle 10 maili z odpowiedziami :):):)

Evil
komentarz
komentarz

Według mnie to to powinno być zabronione ! !

Troche uczciwości i sprawiedliwości musi być :evil:

zeniTh
komentarz
komentarz

wg. mnie tak samo ja mam jedno konto i tego sie trzymam a nie zeby dla glupiego konkursu zakladac kilkanascie kont

jesli masz wygrac to wygrasz i z tym jednym a jesli nie masz wygrac to zebys mial i 100 to nie wygrasz :D

Liber
komentarz
komentarz

;) a ja mam jedno konto i "Piotrek997": tez jestem dumny z moich 2pomogl hehe;D:D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.